|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
Teraz scena z castingiem Burbona. uspokój się, kurwa...bo..zobaczysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
Bo pokaże Ci gdzie raki zimujà
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ja się zastanawiam gdzie jest granica którą trzeba przekroczyć żeby tego cepa przestali gdziekolwiek zapraszać. Granice wyznaczają widzowie, słupki oglądalności idą w górę, odwrotnie proporcjonalnie do poziomu gości, proste. Wielki brawo za 1 połowę  Widzisz w jego przypadku niekoniecznie, miał farta że te jego lapsusy wydały się ludziom zabawne i co ważniejsze duet Borek - Hajto kojarzył się z sukcesami kadry. Poza tym Borek nie da mu krzywdy zrobić,coś jak Stanowski Kowalowi i Iwanowi. Ale ciężko mi uwierzyć że ten cep wzbudza sympatię u przeciętnego niedzielnego kibica A my jesteśmy skazani na słuchanie tych dyrdymałów Nie musi wzbudzać sympatii. Wzbudza kontrowersje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Bo pokaże Ci gdzie raki zimujà Okej, okej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
lista było już dzisiaj żyj coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
Underki jak w masełko chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
W TVP Sport porównują ręki, i rzeczywiście w Legia - Cracovia w 92 min zagwizdana ręka koło narożnika gdzie facet leżał, no skandal, zobaczcie a później mówcie że w Gdańsku nie było ręki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310 Likes: 3 |
W TVP Sport porównują ręki, i rzeczywiście w Legia - Cracovia w 92 min zagwizdana ręka koło narożnika gdzie facet leżał, no skandal, zobaczcie a później mówcie że w Gdańsku nie było ręki ręki i karnego w Gdańsku nie widzieli lub nie chcieli widziec tylko Ci co kibicują L plus Pacyfon (chyba wysoki poziom cholesterolu odkłada mu się w oczach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Betis wklepal, fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jakie plany na majówkę ekipa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Co roku pod Legie gwizdanie. Kiedyś Jaga wyjebana, później jakaś dziwna ręka jak z Lechem grali, teraz mecz z Lechią.
Pacyf, trzeba z tym żyć jak z małym dinem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310 Likes: 3 |
Jakie plany na majówkę ekipa? Szaflary
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
Jakie plany na majówkę ekipa? Wilnus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jakie plany na majówkę ekipa? Wilnus Jeszcze Cię tam nie widzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310 Likes: 3 |
Co roku pod Legie gwizdanie. Kiedyś Jaga wyjebana, później jakaś dziwna ręka jak z Lechem grali, teraz mecz z Lechią.
Pacyf, trzeba z tym żyć jak z małym dinem. pamiętam Bicza jak się wówczas wkurzał na insynuacje że nie powinno być karnego  "była dotknięcie piłki ręką w polu karnym więc jest karny" jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2019
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2019
Posty: 10 |
u sąsiada zza bugu same remisy obstawiał ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
Jakie plany na majówkę ekipa? Wilnus Jeszcze Cię tam nie widzieli.  zęby Ci sie znudziły, widzę..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Co roku pod Legie gwizdanie. Kiedyś Jaga wyjebana, później jakaś dziwna ręka jak z Lechem grali, teraz mecz z Lechią.
Pacyf, trzeba z tym żyć jak z małym dinem. pamiętam Bicza jak się wówczas wkurzał na insynuacje że nie powinno być karnego  "była dotknięcie piłki ręką w polu karnym więc jest karny" jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia  A wiesz jakie jest moje zdanie na temat czy był teraz karny czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310 Likes: 3 |
Co roku pod Legie gwizdanie. Kiedyś Jaga wyjebana, później jakaś dziwna ręka jak z Lechem grali, teraz mecz z Lechią.
Pacyf, trzeba z tym żyć jak z małym dinem. pamiętam Bicza jak się wówczas wkurzał na insynuacje że nie powinno być karnego  "była dotknięcie piłki ręką w polu karnym więc jest karny" jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia  A wiesz jakie jest moje zdanie na temat czy był teraz karny czy nie? słucham
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|