|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891 |
Witam Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wie ktoś skąd można ściągnąć oprogramowanie do tego telefonu bo mam kabel do niego ale gdzieś płyte posiałem i mam problem bo trzeba mi na gwałt zgrać coś z telefonu na kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Za info z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wlaz na strone producenta. Tam jest oprogramowanie.
Choc i tak jesli pamietam, to bez plyty sie nie obejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
http://www.forum.club-se.pl/tutaj wszystko znajdziesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja mam kabel pod coma i MyPhoneManager
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
www.k700i.pl [ k700i.pl] polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247 |
Floats Mobile Agent ,polecam ten programik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka