Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 98 1 2 3 4 5 6 7 97 98
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
może mieli podniesienie kapitału

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by forty
51 tysięcy złotych,tyle było na koncie Wisły w dn 26.03.2019.
Samo wynagrodzenie w klubie to 1.2mln miesięcznie.Jak dostali licencję?

Niemożliwe że 26.03
Jak im odwieszono licencje w zimie to zbierali kasę od Kuby, Królewskiego, Jażdżynskiego 4 mln, Jaga zapłaciła za Imaza i Kostala ok 2-2.5 i kasa z karnetów o15000 szt, akcja crowfundingowa 4 mln plus inne zbiórki. Komplety na derbach i Legii i w sumie przyzwoita frekwencja to prognoza na przyszłość była ok. Plus ogarnięty zarząd.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Teraz płacą w terminie, porozumienia zawarte również, to chyba też ma znaczenie

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
To jest przekręt.Trzeba przyznać ,że w mydleniu oczu to "Krakusy" to faktycznie extraklasa,ba Liga Mistrzów.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Originally Posted by forty
51 tysięcy złotych,tyle było na koncie Wisły w dn 26.03.2019.
Samo wynagrodzenie w klubie to 1.2mln miesięcznie.Jak dostali licencję?

Niemożliwe że 26.03
Jak im odwieszono licencje w zimie to zbierali kasę od Kuby, Królewskiego, Jażdżynskiego 4 mln, Jaga zapłaciła za Imaza i Kostala ok 2-2.5 i kasa z karnetów o15000 szt, akcja crowfundingowa 4 mln plus inne zbiórki. Komplety na derbach i Legii i w sumie przyzwoita frekwencja to prognoza na przyszłość była ok. Plus ogarnięty zarząd.

https://wmeritum.pl/dlug-wisly-krakow/261397

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by forty
Originally Posted by VVega
Originally Posted by forty
51 tysięcy złotych,tyle było na koncie Wisły w dn 26.03.2019.
Samo wynagrodzenie w klubie to 1.2mln miesięcznie.Jak dostali licencję?

Niemożliwe że 26.03
Jak im odwieszono licencje w zimie to zbierali kasę od Kuby, Królewskiego, Jażdżynskiego 4 mln, Jaga zapłaciła za Imaza i Kostala ok 2-2.5 i kasa z karnetów o15000 szt, akcja crowfundingowa 4 mln plus inne zbiórki. Komplety na derbach i Legii i w sumie przyzwoita frekwencja to prognoza na przyszłość była ok. Plus ogarnięty zarząd.

https://wmeritum.pl/dlug-wisly-krakow/261397

Forty ale to było 4.01.2019 a nie 26.03.2019 ten Zieliński z wmeritum to trochę się obudził za późno.

Ja bym jednak oddzielał zarząd sarapaty od Wisłockiego dwa różne światy. Podpisali porozumienia i kogo nie zapytasz to splacają

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Fakt faktem ,że klub ma na tę chwilę ok 40mln zł wymagalnego długu.
Tu sie chyba zgodzisz?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Originally Posted by forty
Originally Posted by VVega
Originally Posted by forty
51 tysięcy złotych,tyle było na koncie Wisły w dn 26.03.2019.
Samo wynagrodzenie w klubie to 1.2mln miesięcznie.Jak dostali licencję?

Niemożliwe że 26.03
Jak im odwieszono licencje w zimie to zbierali kasę od Kuby, Królewskiego, Jażdżynskiego 4 mln, Jaga zapłaciła za Imaza i Kostala ok 2-2.5 i kasa z karnetów o15000 szt, akcja crowfundingowa 4 mln plus inne zbiórki. Komplety na derbach i Legii i w sumie przyzwoita frekwencja to prognoza na przyszłość była ok. Plus ogarnięty zarząd.

https://wmeritum.pl/dlug-wisly-krakow/261397

Forty ale to było 4.01.2019 a nie 26.03.2019 ten Zieliński z wmeritum to trochę się obudził za późno.

Ja bym jednak oddzielał zarząd sarapaty od Wisłockiego dwa różne światy. Podpisali porozumienia i kogo nie zapytasz to splacają


Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Jakie długi musi mieć klub ze Stolicy ,że dostał ostrzeżenie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929
Likes: 19
Originally Posted by forty
Jakie długi musi mieć klub ze Stolicy ,że dostał ostrzeżenie?

Nasze razy 5 a jak nie wezmą mistrza to razy 10

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Forty oczywiście że nie jest różowo, ale ten dług nie jest wymagalny na 14.05.2019 jest objęty porozumieniami spłat które są realizowane.
Bieżące wpływy wystarczają na funkcjonowanie klubu bez przepychu..
Wislocki mówił ostatnio ze przy takiej sytuacji w zarządzie i finansowaniu potrzebują 2-3 lat na ogarnięcie problemu

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by VVega
Originally Posted by forty
Originally Posted by VVega
Originally Posted by forty
51 tysięcy złotych,tyle było na koncie Wisły w dn 26.03.2019.
Samo wynagrodzenie w klubie to 1.2mln miesięcznie.Jak dostali licencję?

Niemożliwe że 26.03
Jak im odwieszono licencje w zimie to zbierali kasę od Kuby, Królewskiego, Jażdżynskiego 4 mln, Jaga zapłaciła za Imaza i Kostala ok 2-2.5 i kasa z karnetów o15000 szt, akcja crowfundingowa 4 mln plus inne zbiórki. Komplety na derbach i Legii i w sumie przyzwoita frekwencja to prognoza na przyszłość była ok. Plus ogarnięty zarząd.

https://wmeritum.pl/dlug-wisly-krakow/261397

Forty ale to było 4.01.2019 a nie 26.03.2019 ten Zieliński z wmeritum to trochę się obudził za późno.

Ja bym jednak oddzielał zarząd sarapaty od Wisłockiego dwa różne światy. Podpisali porozumienia i kogo nie zapytasz to splacają

Na Podlasiu najnowsze wiadomości, to te z początku roku :-))

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
Panowie. Dzisiaj Miedziowi czy Śląsk ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
on i tak jest bezwartościowy smile
Dżem DObry !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by forty
Jakie długi musi mieć klub ze Stolicy ,że dostał ostrzeżenie?
nie zaglądaj innym do kieszeni smile
to nie ładnie

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Wejde w jakis rozsadny zaklad ze na koniec przyszlego sezonu Rakow zajmie miejsce w Top8 lub wyzej...

Szczegoly do ustalenia.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by Warren
Originally Posted by forty
Jakie długi musi mieć klub ze Stolicy ,że dostał ostrzeżenie?
nie zaglądaj innym do kieszeni smile
to nie ładnie

tu wręcz trzeba zaglądać ,tu musi być transparentność.Aby takie Sarapaty,na pysk od razu wyrzucać.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929
Likes: 19
Originally Posted by Warren
Originally Posted by quincy
on i tak jest bezwartościowy smile
Dżem DObry !

A co ma Biczyk z nim wspólnego poza brzuchem tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Warren
Originally Posted by quincy
on i tak jest bezwartościowy smile
Dżem DObry !

A co ma Biczyk z nim wspólnego poza brzuchem tongue
to że gra w moim ukochanym klubie smile
Pamiętaj Holenderko
Im większy kamień tym większy wąż się pod nim kryje wink

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Jak można kochać klub z Londynu,kiedy kazdy wie ,że nawet takiego miasta nie ma.

Strona 5 z 98 1 2 3 4 5 6 7 97 98

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111), 2,768 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1