|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jagiellonio, daj sobie wpierdolić, co za różnica
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Proszę nie kur na tego co macha te spalone w Gdańsku ciągle bo to kumpel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
I cyk Legia na 3-ie miejsce? == [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
TEO i jak Ci się podoba walka o 4 miejsce w lidze? To jest to co go dziś najbardziej interesuje delikatnie mnie kąsał, jak pisałem że nikt nie będzie chciał 4 miejsca, to próbuje się odgryzać ale wszystko z dystansem, bo jak inaczej traktować tą ligę to co robi Legia na koniec sezonu to jest kryminał Mioduski sprzedaj ten klub komuś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Proszę nie kur na tego co macha te spalone w Gdańsku ciągle bo to kumpel  Nie macie wrażenia że Holenderka się podpisuje prawie jak Okrasa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Za każdym razem to samo.
Tak naprawdę nikt nie wie co decyduje o tym, że jedna drużyna jest wyżej w tabeli niż druga przy równej liczbie punktów.
Ja też nie wiem. Tu przeczytałem już ze trzy różne teorie, wygooglowałem regulamin rozgrywek i wg niego decyduje miejsce po rundzie zasadniczej.
Pojebane. Powinni we wszystkich rozgrywkach ujednolicić co decyduje. Najlepiej różnice bramek na pierwszym miejscu, a nie jakieś chuje muje i dzikie węże.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Bzyku nigdy miejsce po rundzie zasadniczej nie decydowało, tylko liczba punktów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Proszę nie kur na tego co macha te spalone w Gdańsku ciągle bo to kumpel  Nie macie wrażenia że Holenderka się podpisuje prawie jak Okrasa ? Nie mów ze Seby nie znasz dość się na Wisłę wyjeżdził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
oczywiście Bzyku masz rację ale po co
tak jak z przepisami jakby mecz był w czerwcu to City grałoby dalej w LM haha takie coś wprowadza sie po sezonie do wiadomości
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Bzyku nigdy miejsce po rundzie zasadniczej nie decydowało, tylko liczba punktów To przy remisie piasta i zwyciestwie legii, czemu legia mp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Proszę nie kur na tego co macha te spalone w Gdańsku ciągle bo to kumpel  Nie macie wrażenia że Holenderka się podpisuje prawie jak Okrasa ? Wszyscy na mieście to znajomi. Ciekawe czy Maleńczuk też.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
5.4. W przypadku uzyskania w tej samej grupie równej liczby punktów przez dwa lub więcej Klubów, o zajętym miejscu decydują, w kolejności: 5.4.1. przy dwóch Klubach:
a) liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej
b) liczba zdobytych punktów w meczach między tymi Klubami, rozegranych w rundzie zasadniczej
c) przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami w rundzie zasadniczej
d) przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są "podwójnie" korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami w rundzie zasadniczej
Ale pogmatwali. Jak nie ufasz wyświetlanej tabeli, to weź tu teraz szukaj jakichś wyników meczów sprzed chuj wie ilu miesięcy i ustalaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Bzyku nigdy miejsce po rundzie zasadniczej nie decydowało, tylko liczba punktów To przy remisie piasta i zwyciestwie legii, czemu legia mp? bo Legia miała więcej punktów po rundzie zasadniczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
boję się, że za Mioduskiego to teraz kilka lat na mistrza poczekamy, a o grze w pucharach to już mowy nie ma
między wierszami da się wyczytać, że będzie mega oszczędzanko teraz, redukacja kontraktów itp. a wiadomo z czym się to wiąże
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Proszę nie kur na tego co macha te spalone w Gdańsku ciągle bo to kumpel  Nie macie wrażenia że Holenderka się podpisuje prawie jak Okrasa ? Wszyscy na mieście to znajomi. Ciekawe czy Maleńczuk też. Też ale nie trawie gośćia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Za każdym razem to samo.
Tak naprawdę nikt nie wie co decyduje o tym, że jedna drużyna jest wyżej w tabeli niż druga przy równej liczbie punktów.
Ja też nie wiem. Tu przeczytałem już ze trzy różne teorie, wygooglowałem regulamin rozgrywek i wg niego decyduje miejsce po rundzie zasadniczej.
Pojebane. Powinni we wszystkich rozgrywkach ujednolicić co decyduje. Najlepiej różnice bramek na pierwszym miejscu, a nie jakieś chuje muje i dzikie węże. decydują pkt po zasadniczej a nie miejsce,to w tym przypadku robi różnicę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|