|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Piłkarze LEchii otrzymują brązowe medale [ trojmiasto.tv] w Gdańsku chyba myśleli że mają jeszcze szanse na majstra bo fetę przygotowali jakby mistrzostwo świata zdobyli Gratki dla Gliwiczan że weszli tylnymi drzwiami i pokazali jak się gra w piłkę z obtartymi piętami. Lechia frajersiada totalna, wstyd na lata, wypuścili mistrza z rąk bo ręce ich bolały od trzymania. od i zazdrość ot i zazdrość ...jak już nie zaprzeczam żeby to i mój ukochany klub się znalazł tak wysoko w tabeli ale nie można wytknąć w tym momencie koncertowego spierdolenia jak to zrobiła Lechia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
o to jeszcze wloska gra za tydzien Inter+Milan i + liverpool i do kasy Inter nie wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Te buki to są straszne głupie, kurs na Napoli rósł a to przecież największy pewnik dzisiaj, ja rozumiem że inter mecz o coś, ale przecież Napoli też się nie położy przed takimi lamusami u siebie ostatni mecz w sezonie przed swoimi kibicami a piłkarsko zjadają ta śmieszna drużynę z Mediolanu w przed biegach. gdy mecz już rozstrzygnięty to każdy jest kozak  To prawda, ja postawiłem jak był kurs dużo mniejszy niż przed meczem, z tego wnioskuję że ludzie stawiali na inter, pewnie dlatego że grali o coś  dlatego aż płakać mi się chce ze te żniwa już się koncza bo ma tenisie i innych sportach trudniej co wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
następny sezon to jeszcze gorzej się zapowiada niż ten: w Lechu i Legii rewolucje, Piast będzie miał ciężko pewnie kilku zawodników podkupią do tego co najmniej 4 mecze w pucharach, Cracovia z pocałunkiem śmierci to wiadomo czym Probierz będzie tłumaczył ewentualne porażki, Lechia z wąską kadrą zobaczymy kogo wezmą fdo tego puchary, u nas też wielka niewiadoma Czyli Wisła mistrzem też tak myślę  Śląsk vice wg zasad ekstraklasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
następny sezon to jeszcze gorzej się zapowiada niż ten: w Lechu i Legii rewolucje, Piast będzie miał ciężko pewnie kilku zawodników podkupią do tego co najmniej 4 mecze w pucharach, Cracovia z pocałunkiem śmierci to wiadomo czym Probierz będzie tłumaczył ewentualne porażki, Lechia z wąską kadrą zobaczymy kogo wezmą fdo tego puchary, u nas też wielka niewiadoma Czyli Wisła mistrzem też tak myślę  tak już dzisiaj pisałem, że jest szansa na obronę tytułu z tego sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kura daj trochę pomarzyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Naciupciali rogów w 2 połowach u jednych i drugich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,068 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,068 Likes: 19 |
następny sezon to jeszcze gorzej się zapowiada niż ten: w Lechu i Legii rewolucje, Piast będzie miał ciężko pewnie kilku zawodników podkupią do tego co najmniej 4 mecze w pucharach, Cracovia z pocałunkiem śmierci to wiadomo czym Probierz będzie tłumaczył ewentualne porażki, Lechia z wąską kadrą zobaczymy kogo wezmą fdo tego puchary, u nas też wielka niewiadoma Czyli Wisła mistrzem też tak myślę  Śląsk vice wg zasad ekstraklasy W Wawie jak wróci ten który nie jest godny podania ręki to może coś z tego będzie z Kudłatym to się szykuje taki zjazd jak u nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Milan jak nie kupi to też nie wygra na Spal i wszyscy kibice Milanu właśnie odetchnęli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Quincy, gratulacje. Pięknie nas rozjebales w ostatniej kolejce.  Jeśli to już prawidłowe podsumowanie to o całe 3 pkt. Liczę, że w przyszłym sezonie będzie nas co najmniej 20 osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Czasami waryjat wejdzie. Ale i tak weekend z minus 5k ![[Linked Image from images89.fotosik.pl]](https://images89.fotosik.pl/184/9da02cf673cd5461med.jpg) [ fotosik.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Quincy, gratulacje. Pięknie nas rozjebales w ostatniej kolejce.  Jeśli to już prawidłowe podsumowanie to o całe 3 pkt. Liczę, że w przyszłym sezonie będzie nas co najmniej 20 osób. jak pula była ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mignęła mi tam 15 na autobusie, problem z liczeniem jak co roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mistrza przy stole, ja Lecha w d.... p....
A tak swoją drogą to jeśli faktycznie to Wisła jest w to umoczona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Quincy, gratulacje. Pięknie nas rozjebales w ostatniej kolejce.  Jeśli to już prawidłowe podsumowanie to o całe 3 pkt. Liczę, że w przyszłym sezonie będzie nas co najmniej 20 osób. ja się ładnie zbłaźniłem jak pisałem wczoraj o ciekawej walce między mną a Fechem a dzisiaj jak zapytałeś kto prowadzi to też mi do głowy nie przyszło żeby się obejrzeć za siebie  gratki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|