Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 70 z 92 1 2 68 69 70 71 72 91 92
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
patrzy w świetlaną przyszłość, a jak cyc jej się wyrywa do przodu

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by chudy
quincy, to są cegły z odzysku klejone mażda z osobna czy gipsowe malowane w arkuszach ?
Z odzysku

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by TEO
Gratulacje dla wszystkich kibicow Piasta z okazji zdobycia MP
Dla kibicow Lechii za zajebisty sezon.
Dla kibicow Pogoni za sportową postawe w ostatnich kolejkach.
I osobne graty dla Quinca za povodzenie dwoch liderow w ostatniej kolejce fantasy.

piwo

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by chudy
patrzy w świetlaną przyszłość, a jak cyc jej się wyrywa do przodu

Pod żywicę podejdzie ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Dobra spadam Paniska. Jutro welcome to kołchoz again.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
życie
ja tez uciekam
elooooooooooooooooooo

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
ciąłeś na paski czy klejone w całości?

całkiem spoko to wygląda, też się nad tym zastanawiam ale pomysłów miliony mamy z moją dziołchą a że nowe mieszkanie gołe to można pofantazjować i sam już nie wiem co tak naprawdę chcę

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by VVega
Originally Posted by chudy
patrzy w świetlaną przyszłość, a jak cyc jej się wyrywa do przodu

Pod żywicę podejdzie ?

tę pierwszą bym zalał

a tę ostatnią powiesił na haczyku na ręcznik za ten tunel w uchu

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
a takie rajty jak ma to ostatnio naciągałem na wlot do pompy żeby kamyków nie zaciągnęła

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Originally Posted by chudy
ciąłeś na paski czy klejone w całości?

całkiem spoko to wygląda, też się nad tym zastanawiam ale pomysłów miliony mamy z moją dziołchą a że nowe mieszkanie gołe to można pofantazjować i sam już nie wiem co tak naprawdę chcę
zawsze chciałem mieć taka ceglaną ścianę, ale mnie zjebano ostatnio, że niemodne już. białe kafle cegiełki do kibla/łazienki też, bo każdy to kładzie niby. a kuchnia to "jeden chuj bo i tak skończysz białe z szarym + blat dąb halifax".
ale cegłe i tak se jebne albo jeger beton.
fajnie to wygląda quincy. pewnie szkiełko wisi na tej ścianie?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
zacytowalem chudego a zapomniałem zapyac: stolarza od kuchni może masz jakiegos polecicć?
nie farmazona, z ktorym juz na pomiatr nie da sie ustawic, bo cie zlewa ale tez nie ceny europejskie. choc nie wiem czy to nie oksymoron wyszedl.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Gratulacje dla klubu i kibiców Piasta Gliwice za zdobycie Mistrzostwa Polski 2019.

W tym sezonie byliście najlepsi, zarówno punktowo jak i czysto piłkarsko.

aplauz


Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by Kura
następny sezon to jeszcze gorzej się zapowiada niż ten: w Lechu i Legii rewolucje, Piast będzie miał ciężko pewnie kilku zawodników podkupią do tego co najmniej 4 mecze w pucharach, Cracovia z pocałunkiem śmierci to wiadomo czym Probierz będzie tłumaczył ewentualne porażki, Lechia z wąską kadrą zobaczymy kogo wezmą fdo tego puchary, u nas też wielka niewiadoma
autostrada dla Jagiellonii ooo

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Jaga po mistrza,ŁKS i Wisła spadek

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by gruda
Originally Posted by chudy
ciąłeś na paski czy klejone w całości?

całkiem spoko to wygląda, też się nad tym zastanawiam ale pomysłów miliony mamy z moją dziołchą a że nowe mieszkanie gołe to można pofantazjować i sam już nie wiem co tak naprawdę chcę
zawsze chciałem mieć taka ceglaną ścianę, ale mnie zjebano ostatnio, że niemodne już. białe kafle cegiełki do kibla/łazienki też, bo każdy to kładzie niby. a kuchnia to "jeden chuj bo i tak skończysz białe z szarym + blat dąb halifax".
ale cegłe i tak se jebne albo jeger beton.
fajnie to wygląda quincy. pewnie szkiełko wisi na tej ścianie?

Kupiłem już po cięte. Pełno tego jest bo się modne zrobiło i się z tego biznes zrobił. Cegły fajne, są takie gdzie widać puncę albo słoje z desek odcisniete jak były formowane. Na jednej nawet paluchy odcisniete bo ktoś złapał jeszcze miękką gline. Polecam łatwo się też kładzie.

Na kuchnię nie mam namiarow. Sam robiłem po kosztach u paprocha 10 lat temu i żałuję. Nastenym razem na kuchni bym nie oszczedzal.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by gruda
zacytowalem chudego a zapomniałem zapyac: stolarza od kuchni może masz jakiegos polecicć?
nie farmazona, z ktorym juz na pomiatr nie da sie ustawic, bo cie zlewa ale tez nie ceny europejskie. choc nie wiem czy to nie oksymoron wyszedl.

Ja sam szukam stolarza żeby kuchnię zrobić i mamy namiary na dwóch fachowców od znajomych co ostatnio robili kuchnie i są zadowoleni ale jeszcze z nimi się nie kontaktowałem. Jeśli chcesz kogoś w rejonie Trójmiasta to mogę dać Ci cynk jak sprawdzę któregoś z nich.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Najlepszy jest ten kto jest na 1szym miejscu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Lukasz111
Najlepszy jest ten kto jest na 1szym miejscu.

O ile zasłużył.

Strona 70 z 92 1 2 68 69 70 71 72 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1