|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wbrew temu co sugerują buki (X) w meczu Ankaragucu - Sivassport, dzisiaj powinien wygrać Pazdan. Oczywiście przy założeniu, że również dzisiaj Erzurum wygra z Fenerami, bo przy braku wygranej, faktycznie wystarczy Ankarze remis. BB ma lepsze H2H od Goztepe, które w ostatniej gra u siebie z Pazdanami. Trochę to skomplikowane i są pewne zależności, ale każdy może sobie coś przyjąć i na to liczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akagi jak ocenisz "akademickie" wypowiedzi Vuko na konferencji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jaga po mistrza,ŁKS i Wisła spadek Rozumiem że to Płockowi spadku życzysz :=
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kibice Piasta jeszcze nie wstali po fecie bo nikt nie podziękował za gratulacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Gratulacje dla klubu i kibiców Piasta Gliwice za zdobycie Mistrzostwa Polski 2019. W tym sezonie byliście najlepsi, zarówno punktowo jak i czysto piłkarsko.  no nie gadaj, twoi też źle w tym sezonie nie grali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
następny sezon to jeszcze gorzej się zapowiada niż ten: w Lechu i Legii rewolucje, Piast będzie miał ciężko pewnie kilku zawodników podkupią do tego co najmniej 4 mecze w pucharach, Cracovia z pocałunkiem śmierci to wiadomo czym Probierz będzie tłumaczył ewentualne porażki, Lechia z wąską kadrą zobaczymy kogo wezmą fdo tego puchary, u nas też wielka niewiadoma autostrada dla Jagiellonii  mieliśmy już autostradę ze 2 razy tylko zamiast do celu poszło na pobocze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 195 |
witam a może cos takiego na dzisiaj Lazio Ankaragucu IFK Goteborg home win
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Kibice Piasta jeszcze nie wstali po fecie bo nikt nie podziękował za gratulacje znasz tu jakiegoś kibica Piasta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Jaga po mistrza,ŁKS i Wisła spadek Rozumiem że to Płockowi spadku życzysz := nikomu nie życzę spadku, niestety ale Kraków spada.Nie ma szans drużyna budowana na emerytach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
mieliśmy już autostradę ze 2 razy tylko zamiast do celu poszło na pobocze Dokładnie, Piast umiał zrobić to czego Jaga nie mogła zrobić 2 sezony. Mimo, że 2 ostatnie mecze wyraźnie widać było, że są osrani, dowiezli przewagę. My w końcu z podniesionym czołem w mistrzowskiej. 3 ostatnie mecze na mega ambicji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Kibice Piasta jeszcze nie wstali po fecie bo nikt nie podziękował za gratulacje ja już wstałem, dziękuję w imieniu wszystkich kibiców Piasta zarejestrowanych na mecz.pl !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Mistrza już mamy, na ligę mistrzów czekamy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
następny sezon to jeszcze gorzej się zapowiada niż ten: w Lechu i Legii rewolucje, Piast będzie miał ciężko pewnie kilku zawodników podkupią do tego co najmniej 4 mecze w pucharach, Cracovia z pocałunkiem śmierci to wiadomo czym Probierz będzie tłumaczył ewentualne porażki, Lechia z wąską kadrą zobaczymy kogo wezmą fdo tego puchary, u nas też wielka niewiadoma autostrada dla Jagiellonii  mieliśmy już autostradę ze 2 razy tylko zamiast do celu poszło na pobocze do czech razy sztuka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
zobaczymy co się stanie w okienku transferowym no i czy będzie zmiana trenera
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jaga po mistrza,ŁKS i Wisła spadek Rozumiem że to Płockowi spadku życzysz := nikomu nie życzę spadku, niestety ale Kraków spada.Nie ma szans drużyna budowana na emerytach OK. Czekamy w takim razie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
mieliśmy już autostradę ze 2 razy tylko zamiast do celu poszło na pobocze Dokładnie, Piast umiał zrobić to czego Jaga nie mogła zrobić 2 sezony. Mimo, że 2 ostatnie mecze wyraźnie widać było, że są osrani, dowiezli przewagę. My w końcu z podniesionym czołem w mistrzowskiej. 3 ostatnie mecze na mega ambicji  Kozulj zostanie ? Wygląda na gościa co na treningu 10/10 zza pola karnego trafia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jaga po mistrza,ŁKS i Wisła spadek Rozumiem że to Płockowi spadku życzysz := nikomu nie życzę spadku, niestety ale Kraków spada.Nie ma szans drużyna budowana na emerytach OK. Czekamy w takim razie  drużyna budowana na emerytach grała rundę finałową juniorami i zdołała utrzymać pierwszą pozycję w grupie spadkowej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pomijam już najskuteczniejszą ofensywę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
wiadomo że więcej można powiedzieć po transferach ale ja wątpię że Wisła zleci, pewnie będzie mocna walka o utrzymanie ale bez przesady
mi się widzi zlot Płocka, Rakowa i ktoś trzeci, bo w tym roku chyba trójka już spada
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|