|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
beto, rozliczyłeś się już z pacyfkiem ? nein
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10 |
beto, rozliczyłeś się już z pacyfkiem ? nein Es ist schlecht, es ist sehr schlecht 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,411 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,411 Likes: 2 |
W handballu nie dajemy rady nawet dla Kosowa(przynajmniej do ht)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
W ręczną z Kosowem przegrywamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
możesz mi podać adres gdzie mam wysłać flaszki bo zaczyna to być dla mnie irytujące zakładaj się następnym razem z tą forumową ciotą bez jaj to nie będziesz musiał podawać adresu czy konta bo z góry wiadomo że beto się nie rozliczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10 |
możesz mi podać adres gdzie mam wysłać flaszki bo zaczyna to być dla mnie irytujące zakładaj się następnym razem z tą forumową ciotą bez jaj to nie będziesz musiał podawać adresu czy konta bo z góry wiadomo że beto się nie rozliczy  podam Ci, podam...no nie denerwuj się
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
możesz mi podać adres gdzie mam wysłać flaszki bo zaczyna to być dla mnie irytujące zakładaj się następnym razem z tą forumową ciotą bez jaj to nie będziesz musiał podawać adresu czy konta bo z góry wiadomo że beto się nie rozliczy  podam Ci, podam...no nie denerwuj się kurwa od lutego czy marca to już trwa jeżeli się boisz że z resztką PF wjedziemy Ci na chatę to zapewniam Cię że ja nie z tych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10 |
możesz mi podać adres gdzie mam wysłać flaszki bo zaczyna to być dla mnie irytujące zakładaj się następnym razem z tą forumową ciotą bez jaj to nie będziesz musiał podawać adresu czy konta bo z góry wiadomo że beto się nie rozliczy  podam Ci, podam...no nie denerwuj się kurwa od lutego czy marca to już trwa jeżeli się boisz że z resztką PF wjedziemy Ci na chatę to zapewniam Cię że ja nie z tych   pooglądaj sobie filmiki z Macedonii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10 |
a na Kosowo było over @10... teraz jest @1,85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Można? Można. Niby Maliniak nic nie potrafi załatwić, a tu proszę!
Prezydenci Polski Andrzej Duda i USA Donald Trump podpisali dziś w Waszyngtonie deklarację ws. zwiększenia obecności wojskowej USA w Polsce. Zgodnie z dokumentem ta trwała obecność ma w najbliższej przyszłości wzrosnąć o około tysiąc dodatkowych żołnierzy. Podczas konferencji prasowej prezydent Donald Trump zaznaczył, że jedynie Polska poniesie koszty obecności dodatkowych żołnierzy USA w naszym kraju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,861 Likes: 10 |
17 minut drugiej połowy i strzelone bramki...3..słownie trzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
20:38 Czy wywiera pan presję na Niemcy? Pyta dziennikarka. - Niemcy popełniają ogromny błąd, ale prowadzą własne sprawy. Byłem krytyczny wobec rurociągu między Niemcami i Rosją. [b]Doceniamy, że Polska robi to, co robi. Polska jest naszym ogromnym przyjacielem[/b] – odpowiada Trump. Nie wiem co robi, ale doceniamy, że robi to co robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
Można? Można. Niby Maliniak nic nie potrafi załatwić, a tu proszę!
Prezydenci Polski Andrzej Duda i USA Donald Trump podpisali dziś w Waszyngtonie deklarację ws. zwiększenia obecności wojskowej USA w Polsce. Zgodnie z dokumentem ta trwała obecność ma w najbliższej przyszłości wzrosnąć o około tysiąc dodatkowych żołnierzy. Podczas konferencji prasowej prezydent Donald Trump zaznaczył, że jedynie Polska poniesie koszty obecności dodatkowych żołnierzy USA w naszym kraju. no i super biedne kraje typu Niemcy mają ich u siebie za free a my bogacze musimy płacić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dokładnie Aker, do tego nas stać i elektrownie atomową mieć będziemy. Ja tam Panu Prezydentowi wierzę! Podpisaliśmy też deklarację o budowie elektrowni atomowej w Polsce, co poprawi bezpieczeństwo energetyczne tego kraju. Polska i USA wchodzą w tym roku na kolejny poziom wzajemnych relacji – mówi Trump. Generalnie: Polska przyjacielem USA, Trump docenia, że Polska robi co robi. Za wszystko i tak będzie płacić, ale przyjaźń najważniejsza! ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/isP4TLqhjm3zq/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
O kurła  To już "niewolnicy z Afryki mieli lepiej" 20:27 - Polska kupi nasze doskonałe samoloty F-35. To wspaniała wiadomość. Bardzo się cieszę, że polska armia będzie się modernizować przy pomocy sprzętu z USA. Polska podjęła bardzo poważne kroki. Przed nami jest jeszcze pewna praca, ale jestem przekonany, że Polska niebawem będzie mogła przystąpić do naszego programu wizowego – zapowiada prezydent USA. 20:26 - Bardzo doceniamy finansowy wkład Polski w NATO. Tylko osiem z 28 krajów NATO ma podobny poziom finansowania – dodaje. 20:25 - Nasza deklaracja powiada, że USA i Polska będą zacieśniać współpracę ws. militarnych. Polski rząd zbuduje ten projekt bez udziału Stanów Zjednoczonych. To tylko Polska poniesie koszty – deklaruje Trump.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
Co tam się dziwić jak wchodzimy im do dupy bez mydła. Jak organizowali szczyt bliskowschodni w Warszawie to nasi się o tym dopiero dowiedzieli z telewizji  Jak jesteś jak beto i nie masz jaj to musisz być świadom że będziesz ostro ruchany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|