|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
forty to jest wybitny specjalista.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
o kurła, ADRIAN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Kiedyś wpadnę do Biczyka po koszulkę Legiuni a potem pojeżdzę białostockim MPK ciekawe czy dożyje do wieczora czy nie  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
forty to jest wybitny specjalista. Tylko ten typ taki mało patriotyczny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
. PK Keski-Uusimaa HyPS hc azj  -9 @1.85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Szkotki to tak niewiele lepsze od Polek. Sprawdzał Janusz kursy z meczów grupowych z PL. Analiza kursowa. Jak odpowiednie obuwie założą to może zaczną grać pewnie maja 1304 modeli w szatni i nie trafiły  Fajna??? [ Linked Image] ja siodełko od kombajna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kiedyś wpadnę do Biczyka po koszulkę Legiuni a potem pojeżdzę białostockim MPK ciekawe czy dożyje do wieczora czy nie  Zależy czy jesteś brzydka czy może piękna jak Carlizee Theron :) Eva Mendes Liczy się wnętrze ! Pamiętaj Fechu  Holenderko dostaniesz nie tylko koszulkę! Będę się starał zaprosić Cię na kawę i Wuzetkę! ![[Linked Image from i.pinimg.com]](https://i.pinimg.com/originals/e4/5e/40/e45e40973deab7145102b54c182e5d26.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
taki temat:
kumpel chce pożyczyć kaskę. mam mu przelać bezpośrednio z konta Inteligo na kartę kredytową w millennium
jest taka możliwość ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Przy 300 ml już mnie nie ma a holenderka 700 ml daje radę  0.7 to się pije do śniadania kolego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Gadania o zlocie dużo widzę. Burbon dawaj termin i zakładamy temat. Robimy listę uczestników. Mi pasuje na przełomie lipca i sierpnia. Tak po wiedźmy 15.07- 10.08
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Biczu zakurwisz salto z autosana na imprezie firmowej jak kiedyś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Która stacja pokazuje Copa America ? polsat sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu zakurwisz salto z autosana na imprezie firmowej jak kiedyś ? za blisko impreza w LaPlaya 800 metrów od domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
forty to jest wybitny specjalista. Tylko ten typ taki mało patriotyczny Ci co tak krzyczą pewnie w tym meczu nie czujo emocji bo ich ten mecz nie interesuje i tu już by ich nie bolał taki typ. A ciekawe czy można było obstawić np. na Austrię z Macedonią a to nasz główny rywal w grupie i lepiej jak tracą punkty. Niedługo się okaże, że nic nie można obstawiać. Albo handicap na Niemców z Estonią. Wtedy poprzez typ kibicujemy poniekąd rozwojowi ich piłki a nie chcemy żeby nam odjeżdżali. Chyba zaczynam bełkotać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
taki temat:
kumpel chce pożyczyć kaskę. mam mu przelać bezpośrednio z konta Inteligo na kartę kredytową w millennium
jest taka możliwość ? oby nie prosił o blika na facebooku bo to fejk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
forty to jest wybitny specjalista. Tylko ten typ taki mało patriotyczny Ci co tak krzyczą pewnie w tym meczu nie czujo emocji bo ich ten mecz nie interesuje i tu już by ich nie bolał taki typ. A ciekawe czy można było obstawić np. na Austrię z Macedonią a to nasz główny rywal w grupie i lepiej jak tracą punkty. Niedługo się okaże, że nic nie można obstawiać. Albo handicap na Niemców z Estonią. Wtedy poprzez typ kibicujemy poniekąd rozwojowi ich piłki a nie chcemy żeby nam odjeżdżali. Chyba zaczynam bełkotać. Nie bełkocz. Hendi Na Niemców tylko Kretol może obstawiać. Nikt inny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
forty to jest wybitny specjalista. Tylko ten typ taki mało patriotyczny Ci co tak krzyczą pewnie w tym meczu nie czujo emocji bo ich ten mecz nie interesuje i tu już by ich nie bolał taki typ. A ciekawe czy można było obstawić np. na Austrię z Macedonią a to nasz główny rywal w grupie i lepiej jak tracą punkty. Niedługo się okaże, że nic nie można obstawiać. Albo handicap na Niemców z Estonią. Wtedy poprzez typ kibicujemy poniekąd rozwojowi ich piłki a nie chcemy żeby nam odjeżdżali. Chyba zaczynam bełkotać. Łukasz trochę  Forty zapewne zrozumiał mój post 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Trochi chodzi dzisiaj panien do namydlania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
taki temat:
kumpel chce pożyczyć kaskę. mam mu przelać bezpośrednio z konta Inteligo na kartę kredytową w millennium
jest taka możliwość ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2019
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2019
Posty: 21 |
12 mld tutej nie tutej krzyczą just a little help a może hurra anielskie ja was kurwa nie rozpoznaje panie Boże plan likwidacji i chce no w
|
|
|
Link skopiowany do schowka