|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kura, Novikovas to pisał coś na tt ?
Bo to jego konto to jakieś takie... Co najmniej dziwne z tymi wpisami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akagi było o pelikanach wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tak @forty mnie się wydaje, zdradziło Cię oskarżenie @haczyka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
@akagi lista,dał się złapać jak młody pelikan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Tak @forty mnie się wydaje, zdradziło Cię oskarżenie @haczyka może i masz racje.Zapamiętałem Roleski. W markecie zobaczyłem angielska Roleskiego.No mozliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Rozliczyłem się dziś z dwóch przegranych zakładów.
Kura - poszło na konto 200 za zakład, Wisła Kraków - Cracovia kto wyżej, proszę o potwierdzenie w poniedziałek że kasa jest
Akhu 119 zł, wpłata z woli Akhu na fundację Dignitas Dolentium, zakład Milan Inter kto wyżej
Wpisałem to również w moim temacie chorobowe-rozliczeniowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
@akagi lista,dał się złapać jak młody pelikan  Nie czytałem wszystkich wczorajszych wpisów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
ye,2-0 Legia super kurs upolowany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
@akagi lista,dał się złapać jak młody pelikan  Nie czytałem wszystkich wczorajszych wpisów. uu,tym bardziej lista,i to na jakieś 3tygodnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
uu,tym bardziej lista,i to na jakieś 3tygodnie Ta ... Na 30.  Ale żeby gorzałę trzymać w plastikowym baniaku... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wpłata od Akhu ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/43844261472543221719.png) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Dzis przywiozłem.Wieczorem porozlewam do szkla.Tylko na razie szkla nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tak @forty mnie się wydaje, zdradziło Cię oskarżenie @haczyka może i masz racje.Zapamiętałem Roleski. W markecie zobaczyłem angielska Roleskiego.No mozliwe. Zakupiłem kiedyś po sugestii @haczyka tą jerozolimską, ma jedną papryczkę ta angielska ma 5 czyli kopie jak to miałeś okazję się przekonać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Ja nie zwrociłem na to uwagi.Byłem pewny ,że to normalna musztarda.To sobie nabrałem całą łyżke.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Pajde Mohlin Team Vojvodina hc -1.5 @1.95 (1-0 w 9 min)  8-0 ft 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
1. Finland 2. Canada 22:12 (22:12) po 1 kw ,over 161.5 @1.85  174ft 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Cześć. Orientowal się ktoś z Was w dzisiejszych meczach siatki? Usa gra w Bułgarii a Włochy w Kanadzie z gospodarzami i na gości piękne kursy. Pewnie pojechali beznadziejnymi skladami ale wraz chyba warto. Tylko który bardziej bo obu nie zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Ponadto Francuzki nie ograja Amerykanek w piłkę? Hmm
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|