|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Masz Pacyf siano czy tam flaszkę od niego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3 |
Masz Pacyf siano czy tam flaszkę od niego? przecież pisał że NIE i nawet już na to nie liczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja pierdolę. 35 dulary, pięć minut zajmuje kupno w sklepie internetowym. To już nawet chyba nie warto bić piany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3 |
Ja pierdolę. 35 dulary, pięć minut zajmuje kupno w sklepie internetowym. To już nawet chyba nie warto bić piany. dokładnie, ale temat znowu wypłynął jak obrońca ucieśnionego beto napisał dzisiaj w tym temacie posta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
jaka Aker szara eminencja ? bo tyle postow nabil? w wiekszosci jego posty brzialy Real 1, BP, GSM, i monologi ze soba na 20 stron. Nie mowie ze czlowiek jest swiety bo kazdy popenia bledy, ale wystarczylo napisac, cvos w stylu Pacyf splukalem sie bede Ci 2 euro miesiecznie oddawal, albo chociaz zniknac jak Kretol, ktory umial jednak sie przyznac do bledu, z poczatku malo mnie to obchodzilo,ale jak widze niektorych obroncow to nie moge wytrzymac, przeciez na zywo w jakims charakternym srodowisku za takie zachowanie pewna lepa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ja pierdolę. 35 dulary, pięć minut zajmuje kupno w sklepie internetowym. To już nawet chyba nie warto bić piany. Szkoda strzepić ryja na niego. Już pisałem wygrany kupon każdy może wkleić. A ile wpierdala wie tylko on sam. Nie on pierwszy za 100zł z gęby dupę zrobił (ale to chyba dla niego przyjemność)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Tepe francuskie dzidy nawet celnego strzalu nie oddaly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Tepe francuskie dzidy nawet celnego strzalu nie oddaly  Ale cisną
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3 |
jaka Aker szara eminencja ? bo tyle postow nabil? w wiekszosci jego posty brzialy Real 1, BP, GSM, i monologi ze soba na 20 stron. Nie mowie ze czlowiek jest swiety bo kazdy popenia bledy, ale wystarczylo napisac, cvos w stylu Pacyf splukalem sie bede Ci 2 euro miesiecznie oddawal, albo chociaz zniknac jak Kretol, ktory umial jednak sie przyznac do bledu, z poczatku malo mnie to obchodzilo,ale jak widze niektorych obroncow to nie moge wytrzymac, przeciez na zywo w jakims charakternym srodowisku za takie zachowanie pewna lepa na ja też nie mogę pojąć zachowania Ojro jeszcze trochę a beto będzie się domagał poprzez Ojro przeprosin od Pacyfika że ten domaga się rozliczenia zakładu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Nie oglądam, patrzę tylko livescore
Pewne jest że nie awansują jak mi juz 2,7 weszło, to 2,08 ni cholera nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Szybki efekt,najszybszy możliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Heh, ogolnie chlopaki i Holenderka, hazardzisci ciezko maja w zyciu, musza kombinowac, cwaniakowac, ale jednak mimo wszystko trzeba potrafic z twarza wyjsc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak jestem zalogowany to w postach mam dziwne arabskie litery
jak nie jestem to jest ok
wiecie jak to naprawić na laptopie
coś wcisnąłem ale nie wiem co
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
jak jestem zalogowany to w postach mam dziwne arabskie litery
jak nie jestem to jest ok
wiecie jak to naprawić na laptopie
coś wcisnąłem ale nie wiem co Kolega z Ameryki Ci kompa zaatakował
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jak jestem zalogowany to w postach mam dziwne arabskie litery
jak nie jestem to jest ok
wiecie jak to naprawić na laptopie
coś wcisnąłem ale nie wiem co to klątwa beto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kodowanie pewnie Ci się zmieniło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ale ambicja u żabek
10/10
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|