Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 68 1 2 44 45 46 47 48 67 68
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Originally Posted by burbon
Kwas chlebowy,cydr, kompot z rabarbaru że świeżą miętą..jak ktoś się uprze, to Perła rześka 3,4 procenta..

a Kto będzię się upierał,no bo nie My

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Bez śliwki ta kaszana z Boczkiem
Ciebie nie pytam Boczek ..wczoraj dzwoniłem po poradę..I jak zwykle bez odbioru mad

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Originally Posted by forty
Originally Posted by burbon
Kwas chlebowy,cydr, kompot z rabarbaru że świeżą miętą..jak ktoś się uprze, to Perła rześka 3,4 procenta..

a Kto będzię się upierał,no bo nie My
Zawsze się trafi ktoś co od wody brzuch bo boli..

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Przejrzałem kroniki wypadków, ,kroniki kryminalne,kroniki dziwnych, wydarzen z Czikago.
Ale o @senseiu ,żadnej wzmianki.Zastanawiająca nieobecność.Rok temu tez o tej porze odpłynął.Aż wrócił jako Kolasa

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Dorzucę jeszcze bochenek nadziewany kotlecikami wołowymi z pomidorami i mozarellą..we folii się piecze..to jak się trafi taki Niedźwiedź głodny

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Warren
Bez śliwki ta kaszana z Boczkiem
Ciebie nie pytam Boczek ..wczoraj dzwoniłem po poradę..I jak zwykle bez odbioru mad
O!
Panie Kierowniku
O 15:19 pan dzwonił to fakt
Byl ja wtedy na spotkaniu zarządu i dopiero ze teraz zobaczył
Niestety w piątki w szczególności dzwoni do mnie tyle narodu ze nie ogarniam
Ale teraz chetnie moge pomoc smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Originally Posted by burbon
Dorzucę jeszcze bochenek nadziewany kotlecikami wołowymi z pomidorami i mozarellą..we folii się piecze..to jak się trafi taki Niedźwiedź głodny

Nie powiem,dobrą porę wybrałeś na te zwierzenia kulinarne.
Całe forum teraz grzebie w lodówce
A @niedzwiedz to pewnie nawet nie zamyka.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by forty
Originally Posted by burbon
Menu na dziś..
Pozycja 1 podstawowa: tarator, dalej pieczone ziemniaki z twarogiem i wędzonym pstrągiem..,szaszlyczki z wątróbki w boczku z suszoną śliwką..kieszonki z kaszanki z jabłkiem i cebulą..
Coś zmienić?

bez napojów?
bez batatow?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Decyzją zarządu Widzewa Łódź Zbigniew Smółka nie będzie dalej prowadził pierwszej drużyny drugoligowca. 47-latek pełnił funkcję szkoleniowca łódzkiej drużyny od 30 maja.


Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Originally Posted by forty
AIFK
Peimari United win ht/ft @2.75 boks (0-0 w 10 min)

0-4/1-4 ht/ft dobrze

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Originally Posted by forty
Originally Posted by forty
Zaszalejemy
handball
1. Nairobi Queens
. MKU Thika hc -27.7 @1.85 (jest8-0 w 10 min) boks

41-12 ft dobrze

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Kura
Decyzją zarządu Widzewa Łódź Zbigniew Smółka nie będzie dalej prowadził pierwszej drużyny drugoligowca. 47-latek pełnił funkcję szkoleniowca łódzkiej drużyny od 30 maja.

Przeca to żaden trener, tylko fan entuzjasta futbolu bez żadnego warsztatu co od zawsze miał Marzenie zostać trenerem. W Arce chłop gdyby nie był sterowany z drugiego fotela to nie wiedział by co ma zrobić w najprostszych decyzjach do podjęcia. Gonić takich baranów z polskiej piłki

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
byc moze masz racje chudy,ale czasem tacy entuzjasci wiecej daja druzyne niz profesory typu pan Majewski. Poza tym dziwne ruchy kadrowe Widzewa, ze zostaje zwolniony wiedzial juz praktycznie od moentu jak prezesem zostala pani Pajaczyk, dziwnie tak prowadzic druzyne wiedzac ze zaraz sie wyleci. Z tych filmikow z szatni widac ze mu maksymaknie zalezalo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kura
Decyzją zarządu Widzewa Łódź Zbigniew Smółka nie będzie dalej prowadził pierwszej drużyny drugoligowca. 47-latek pełnił funkcję szkoleniowca łódzkiej drużyny od 30 maja.
News sprzed tygodnia jakoś.
Myślę że lista grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Czytałeś TEO, jakiś Luquinhas z Aves na skrzydło.
Karłowaty, prawonożny, a niby lewoskrzydłowy.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
hmm dzisiaj na 90minut się pojawiło więc oficjalnie, pewnie coś tam wcześniej było na rzeczy, ale to mnie chyba zwalnia z wpisania na listę? smile


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Czytałeś TEO, jakiś Luquinhas z Aves na skrzydło.
Karłowaty, prawonożny, a niby lewoskrzydłowy.
Właśnie czytam. Jego liczby nie powalają.
Na ale młody jest.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kura
hmm dzisiaj na 90minut się pojawiło więc oficjalnie, pewnie coś tam wcześniej było na rzeczy, ale to mnie chyba zwalnia z wpisania na listę? smile
No nie wiem.
Czytałem jakiś czas temu że on i Masłowski zwijają żagiel.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak, liczby słabe, ale 3 razy był na wiosnę w "11" kolejki w Portugalii.

Poza tym oglądałem filmik z nim, tych asyst miałby trochę, tylko ten ich środkowy - Mama Balde - wszystko zawalał.

I jeszcze za faule na nim Aves miał 3 karne na wiosnę.

Zobaczymy, jeżeli się dogadają z kontraktem indywidualnym, bo w tej kwestii jeszcze toczą się pertraktacje.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Lafont w Nantes czyli Drągowski pewnie zostanie w Fiorentinie i będzie nr 1

Strona 46 z 68 1 2 44 45 46 47 48 67 68

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1