|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Kwas chlebowy,cydr, kompot z rabarbaru że świeżą miętą..jak ktoś się uprze, to Perła rześka 3,4 procenta.. a Kto będzię się upierał,no bo nie My
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Bez śliwki ta kaszana z Boczkiem Ciebie nie pytam Boczek ..wczoraj dzwoniłem po poradę..I jak zwykle bez odbioru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Kwas chlebowy,cydr, kompot z rabarbaru że świeżą miętą..jak ktoś się uprze, to Perła rześka 3,4 procenta.. a Kto będzię się upierał,no bo nie My Zawsze się trafi ktoś co od wody brzuch bo boli..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Przejrzałem kroniki wypadków, ,kroniki kryminalne,kroniki dziwnych, wydarzen z Czikago. Ale o @senseiu ,żadnej wzmianki.Zastanawiająca nieobecność.Rok temu tez o tej porze odpłynął.Aż wrócił jako Kolasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Dorzucę jeszcze bochenek nadziewany kotlecikami wołowymi z pomidorami i mozarellą..we folii się piecze..to jak się trafi taki Niedźwiedź głodny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bez śliwki ta kaszana z Boczkiem Ciebie nie pytam Boczek ..wczoraj dzwoniłem po poradę..I jak zwykle bez odbioru  O! Panie Kierowniku O 15:19 pan dzwonił to fakt Byl ja wtedy na spotkaniu zarządu i dopiero ze teraz zobaczył Niestety w piątki w szczególności dzwoni do mnie tyle narodu ze nie ogarniam Ale teraz chetnie moge pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Dorzucę jeszcze bochenek nadziewany kotlecikami wołowymi z pomidorami i mozarellą..we folii się piecze..to jak się trafi taki Niedźwiedź głodny Nie powiem,dobrą porę wybrałeś na te zwierzenia kulinarne. Całe forum teraz grzebie w lodówce A @niedzwiedz to pewnie nawet nie zamyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Menu na dziś.. Pozycja 1 podstawowa: tarator, dalej pieczone ziemniaki z twarogiem i wędzonym pstrągiem..,szaszlyczki z wątróbki w boczku z suszoną śliwką..kieszonki z kaszanki z jabłkiem i cebulą.. Coś zmienić? bez napojów? bez batatow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Decyzją zarządu Widzewa Łódź Zbigniew Smółka nie będzie dalej prowadził pierwszej drużyny drugoligowca. 47-latek pełnił funkcję szkoleniowca łódzkiej drużyny od 30 maja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
AIFK Peimari United win ht/ft @2.75  (0-0 w 10 min) 0-4/1-4 ht/ft 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Zaszalejemy handball 1. Nairobi Queens . MKU Thika hc -27.7 @1.85 (jest8-0 w 10 min)  41-12 ft 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Decyzją zarządu Widzewa Łódź Zbigniew Smółka nie będzie dalej prowadził pierwszej drużyny drugoligowca. 47-latek pełnił funkcję szkoleniowca łódzkiej drużyny od 30 maja. Przeca to żaden trener, tylko fan entuzjasta futbolu bez żadnego warsztatu co od zawsze miał Marzenie zostać trenerem. W Arce chłop gdyby nie był sterowany z drugiego fotela to nie wiedział by co ma zrobić w najprostszych decyzjach do podjęcia. Gonić takich baranów z polskiej piłki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
byc moze masz racje chudy,ale czasem tacy entuzjasci wiecej daja druzyne niz profesory typu pan Majewski. Poza tym dziwne ruchy kadrowe Widzewa, ze zostaje zwolniony wiedzial juz praktycznie od moentu jak prezesem zostala pani Pajaczyk, dziwnie tak prowadzic druzyne wiedzac ze zaraz sie wyleci. Z tych filmikow z szatni widac ze mu maksymaknie zalezalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Decyzją zarządu Widzewa Łódź Zbigniew Smółka nie będzie dalej prowadził pierwszej drużyny drugoligowca. 47-latek pełnił funkcję szkoleniowca łódzkiej drużyny od 30 maja. News sprzed tygodnia jakoś. Myślę że lista 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czytałeś TEO, jakiś Luquinhas z Aves na skrzydło. Karłowaty, prawonożny, a niby lewoskrzydłowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
hmm dzisiaj na 90minut się pojawiło więc oficjalnie, pewnie coś tam wcześniej było na rzeczy, ale to mnie chyba zwalnia z wpisania na listę? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Czytałeś TEO, jakiś Luquinhas z Aves na skrzydło. Karłowaty, prawonożny, a niby lewoskrzydłowy. Właśnie czytam. Jego liczby nie powalają. Na ale młody jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
hmm dzisiaj na 90minut się pojawiło więc oficjalnie, pewnie coś tam wcześniej było na rzeczy, ale to mnie chyba zwalnia z wpisania na listę?  No nie wiem. Czytałem jakiś czas temu że on i Masłowski zwijają żagiel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak, liczby słabe, ale 3 razy był na wiosnę w "11" kolejki w Portugalii.
Poza tym oglądałem filmik z nim, tych asyst miałby trochę, tylko ten ich środkowy - Mama Balde - wszystko zawalał.
I jeszcze za faule na nim Aves miał 3 karne na wiosnę.
Zobaczymy, jeżeli się dogadają z kontraktem indywidualnym, bo w tej kwestii jeszcze toczą się pertraktacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Lafont w Nantes czyli Drągowski pewnie zostanie w Fiorentinie i będzie nr 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|