|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jak na nasze mozliwości to tak, w końcu jest mowa o kimś kto grał i strzelał, a nie jakieś wynalazki, trzeci strzelec w Serbii w poprzednim sezonie 18 bramek 5 asyst, wyceniany na transfermarkcie na 1,75 mln euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
No no Transfer na stulecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Legia kiedyś starała się, ale wtedy cena zaporowa teraz też raczej będzie rekordowo z naszej strony, ale z racji czasu ciut taniej niż wtedy ale i tak wydaje się transferem na miarę Sheridana swego czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
będzie drugi Nikolic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
z Arvim w pomocy by to wyglądało już naprawdę mocno, jeśli ten typ przyjdzie
a tak to trzeba liczyć że pyknie to co mamy, może w końcu Savković
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10 |
ładna ta moja łydka ? ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/95535974198971338137.jpg) [ iv.pl] ładne...odpowiedź - dobra !!! odsłaniaj kolejne kwadraty !!! dzień dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10 |
Mierzy masę ciała, wskaźnik BMI, procent tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, a także masę mięśni i kości. to nie waga, więc... Waga, służy do ważenia !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10 |
od 35 sekundy Burbon
ładnie wjechał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,267 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,267 Likes: 19 |
Mierzy masę ciała, wskaźnik BMI, procent tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, a także masę mięśni i kości. to nie waga, więc... Waga, służy do ważenia !!!! Kurde zamiast chłopakowi pogratulować że zaczyna dbać o siebie i waga w dół ( chociaż wiadomo czemu ostry seks i spacery w słońcu = mega odwodnienie ) to tylko chichotki i podśmiechujki z Niego co za chamstwo na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10 |
Robak u Burba w drużynie. No no jak to mówią...egejn.. no to jeszcze Lechita..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
trochę egzotyki w każdym domu ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/D-dqu2FX4AAmSKh.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Panie @basiura! Kalafiorek duszony, z fasolką szparagową+polędwiczki z piersi indyka.Do tego kasza bulgur. To chyba dobry pomysł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10 |
a weź przestań holenderka, weź...co to, Ty życia nie znasz ??? taki kabanos i takie zgrabne opalone nogi... to jakaś kolejna wersja " Piękna i Bestia " ?? szkoda mi Biczyka, ale to się kurwa, nie może udać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,833 Likes: 10 |
bardzo dobry, panie starszy..bardzo dobry !! smacznego  ja bym do tego jakiś kwaśniejszy napój z mleka dołożył
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
bardzo dobry, panie starszy..bardzo dobry !! smacznego  ja bym do tego jakiś kwaśniejszy napój z mleka dołożył Kumys? Nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a weź przestań holenderka, weź...co to, Ty życia nie znasz ??? taki kabanos i takie zgrabne opalone nogi... to jakaś kolejna wersja " Piękna i Bestia " ?? szkoda mi Biczyka, ale to się kurwa, nie może udać Ona kocha moje wnętrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Mój piękny uśmiech i najładniejsze oczy na świecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Co robić Ja po prostu sie taki urodziłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,267 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,267 Likes: 19 |
a weź przestań holenderka, weź...co to, Ty życia nie znasz ??? taki kabanos i takie zgrabne opalone nogi... to jakaś kolejna wersja " Piękna i Bestia " ?? szkoda mi Biczyka, ale to się kurwa, nie może udać A co Ty myślisz że my tylko ma kasę i wygląd lecimy  Gdyby tak było to 90% tego forum by tylko na ręcznym jechało 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|