pacyf ja zawsze pomimo ze POLAND boksowalem OD 1988 NETHERLANDS ,HOLLAND CZY PAYS-BAYS
ale nie dziwota trio z milanu GULLIT RIJKARD I VAN BASTEN DO TEGO VAN BRUKELEN ,VAN TIGELEN ,VAN AERLE,KIEFT ,VANEBURG ,WOUTERS MEGA PAKA TA BRAMA W FINALE KLEKAJCIE NARODY RINAT DASSAJEV HMMM 1.9 JAK NIE WYZEJ A TEN Z ZEROWEGO KONTA ZAKUTASIL BRAME MOWIE O MARCO NIE MOGE ZROZUMIEC JAK ONI WJEB.... TEN MECZ Z WLOCHAMI PO KARNYCH GDZIE Z 20 SYTUACJI MIELI I TOLDO ICH WYRUCHAL NA "penatly shoting" ja pamietam cala kase z wyplaty kleplem przy 1.8 ? na mecz w poznaniu eliminacji gdzie tulipany 3-1 wygrali pojedynek expresu z ciufcia ale 2-2 w rotterdamie przy przerwach na laczach bezcenne shots on target to tam bylo z 30 -2 hehe a 2-2 ft 2 x van vossen
jak pojawią się dzieci to warto mieć ślub przynajmniej ten cywilny, chyba że wolisz cyckać wszystkich jak moj kumplel który ma dwójkę dzieci i żyje bez ślubu, a partnerka ma na wszystko ulgi i dotacje jako matka samotna z dwójką dzieci