|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
No tak wklejał Bronkę co pluła czereśniami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Mafia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jezus żeby nie miał kontuzji i nowy pepik a będzie dobrze Jaga obudź się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Możliwe to jest żeby facet miał półmetrowe prącie przecież to nie realne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Rozmowa zmierza chyba w złą stronę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Kiedyś czytałam o kolesiu co miał 42cm i to był wtedy rekord Ale chłopina nic nie pobzykał bo co się podniecił to mdlał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Kiedyś czytałam o kolesiu co miał 42cm i to był wtedy rekord Ale chłopina nic nie pobzykał bo co się podniecił to mdlał  To o Fechu nawet w gazetach pisali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Rozmowa zmierza chyba w złą stronę Nie bo taka audycje słucham w Antyradiu i coś o półmetrowych pierd to się chciałam od razu z fachowcami skonfrontować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Kiedyś czytałam o kolesiu co miał 42cm i to był wtedy rekord Ale chłopina nic nie pobzykał bo co się podniecił to mdlał  To o Fechu nawet w gazetach pisali? Fechowi tyle wyszło ale podziałkę w mm miał ustawioną 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Rozmowa zmierza chyba w złą stronę Nie bo taka audycje słucham w Antyradiu i coś o półmetrowych pierd to się chciałam od razu z fachowcami skonfrontować  50 cm, co z tym robić, chyba dziury pod tyczki na pomidory
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
z robakiem to na ryby  holenderko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Rozmowa zmierza chyba w złą stronę Nie bo taka audycje słucham w Antyradiu i coś o półmetrowych pierd to się chciałam od razu z fachowcami skonfrontować  50 cm, co z tym robić, chyba dziury pod tyczki na pomidory Ale to fizjologicznie niemożliwe jak przy 42 mdlał to gdzie jeszcze 8 cm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
I na ch.. mu to
https://mobile.natemat.pl/201565,ten-czlowiek-ma-najdluzszy-czlonek-swiata-i-nie-skroci-go-sprawdzali-go-lekarze-ale-ta-historia-jest-owiana-tajemnica
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
I na ch.. mu to
https://mobile.natemat.pl/201565,ten-czlowiek-ma-najdluzszy-czlonek-swiata-i-nie-skroci-go-sprawdzali-go-lekarze-ale-ta-historia-jest-owiana-tajemnica Choć mężczyzna twierdzi, że członek urósł naturalnie, według lekarzy jego zdecydowana większość to rozciągnięty napletek. Meksykanin mógł rozciągnąć go np. przy pomocy ciężarków. Znaczy nie koszerny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dobra idę spać bo małżonka się niepokoi będzie też 3-0 dziś pozdro ekipa do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
dzisiaj do grania Wisełka+wtopa Szpili oraz solo KO Szpili
miałem wrażenie że podczas prezentacji bokserów Szpila w tym garniturku był już mega wydygany tam moim zdaniem nie będzie wielu rund
|
|
|
Link skopiowany do schowka