|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
teraz Bonus Bgc z Najmanem ma walczyć i kto wygra walczy ze Szpilką o pas mistrza gminy Choroszcz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
O już mi rozliczyli nawet przecież grałeś Szpile  rozliczyli mu przegraną, nie tylko wygrane kupony rozliczają przecież.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
To studio jest na bardzo niskim poziomie. Skrzecz do gościa w studio: "Jeszcze poczekaj trochę dziecioku", co za wsiok. Różański porównuje Szpilę do Pacquiao w walce z Marquezem z 2012 r., tylko że tam do nokautu Many wygrywał u wszystkich sedziów, a po walce wygrał 3 walki, w tym z niepokonanym wtedy Bradleyem.
Oni nie bardzo mają pojęcie co mówią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
O już mi rozliczyli nawet przecież grałeś Szpile  Na czerwono;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Moim zdaniem w studiu powinni usiąść Master, Fart i jeszcze ktoś z forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Moim zdaniem w studiu powinni usiąść Master, Fart i jeszcze ktoś z forum. delta albo aro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Dzieki ale wole swoj kwadrat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Moim zdaniem w studiu powinni usiąść Master, Fart i jeszcze ktoś z forum. Pindera i Garczarczyk, oni się znają. Kostyra przegaduje walki, do tego promuje się na jakichś aferach i wywiadach z jakimiś jutuberami co się "biją" ze sobą, Ci z łapanki jak Miszkiń nie znają historii, nie znają bokserów, ich przewidywania co do walk są całkowicie chybione i na tle np. Pindery wyglądają bardzo słabo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
O już mi rozliczyli nawet przecież grałeś Szpile  rozliczyli mu przegraną, nie tylko wygrane kupony rozliczają przecież. no tak faktycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Moim zdaniem w studiu powinni usiąść Master, Fart i jeszcze ktoś z forum. Pacyfon gadałby o przydatności trenera w boksie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Przemek Garczarczyk mówił, że w stanach mało kto na Szpilkę stawia poważne pieniądze Jednak Garczarczyk się zna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Brytyjski twitter podaje, że Szpilka zasłabł w szatni. Podjęto reanimację. Polak został przewieziony do szpitala.
(ale na razie brak źródła, więc może to być fake)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Brytyjski twitter podaje, że Szpilka zasłabł w szatni. Podjęto reanimację. Polak został przewieziony do szpitala.
(ale na razie brak źródła, więc może to być fake) oby mu się nic nie stało
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Brytyjski twitter podaje, że Szpilka zasłabł w szatni. Podjęto reanimację. Polak został przewieziony do szpitala.
(ale na razie brak źródła, więc może to być fake) takie bomby dostał 3 że wcale się nie dziwię oby nic poważnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Widać że angole teraz z krwi i kości bo ruszają się jak flegmatyki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
ale raczej to fejk, Borek to retweetował, ale wygląda mi na ściemę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
TVP Sport ‏Verified account @sport_tvppl
Ze zdrowiem @szpilka_artur ok. Polak opuścił właśnie halę, ale nie chciał na gorąco rozmawiać z mediami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Głażewski - Braehmer Masternak - Dorticos Adamek - Miller (nakoksowany to fakt) Adamek - Vitkowy Kliczko Głowacki - Bredis Kołodziej - Lebiediev Wawrzyk - Powietkin Włodarczyk - Gassiev Szpilka - Wilder Szpilka - Chisora itd. itd.
Polski boks amatorski nie istnieje, Jakubowski - "bokser" wagi ciezkiej, mistrz PL jako młodzieżowiec, kadet i junior, kilka razy, ostatecznie konczy ... w Big Braderze! Paweł Wierzbicki, którego napompowali do miana nastepcy gołoty, bo w turniejach "osiedlowych" wygrywał - 26 lat , 3 walki zawodowe na koncie (łącznie 7 rund) i od 2 lat nie wlaczy, bo zrobili gwiazdora zanim zaczął walczyć.
Teraz pompowany Szeremeta z każdym z 10-i przegra przed czasem, a ponoć może z Głowkinem walczyć!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Brytyjski twitter podaje, że Szpilka zasłabł w szatni. Podjęto reanimację. Polak został przewieziony do szpitala.
(ale na razie brak źródła, więc może to być fake) oby mu się nic nie stało Opuścił halę na własnych nogach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Brytyjski twitter podaje, że Szpilka zasłabł w szatni. Podjęto reanimację. Polak został przewieziony do szpitala.
(ale na razie brak źródła, więc może to być fake) oby mu się nic nie stało Opuścił halę na własnych nogachto dobrze że o własnych a nie cudzych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|