|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
EKSTRADYCJA ZARAZ NA TVP1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10 |
wybil ktos sie z Waszych takich dobrych kumpli w sporcie, u mnie tylko jako tako jeden , tzn nie byl dobry kumpel ale razem do szkoly chodzilismy i w pilke w 1 druzynie z 2 lata gralismy, mial epizody w ekstraklasie w Wisle Plock chyba, broni do tej pory w Widzewie,ale chyba juz jako 3 bramkarz znam braciaka Mackiewicza z gimnazjum. Jak wtedy mówił że młody jeździł do Milanu do szkółki to nie wierzyliśmy;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
Ja w reprezentacji szkoły w liceum grałem na Szymona Szewczyka. Jeszcze musiałem go kryć, on miał ponad 2 metry, a ja 1.82. Nie muszę pisać co ze mną robił... dziwne...a teraz masz 177
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Ja grałem na Lewego. Mówiłem mu to niedawno. Powiedział tylko "oo proszę". A mógł zaprosić na drinka albo dać ze 100 zł na kupon. to obronca byles Luki, ? ja robilem za tzw plastra, trener mowil ze dzisiaj masz kryc tego i ma pilki nie powachac, najwazniejsza zasada pilka moze przejsc , zawodnik nie. Czuje ze jeszcze teraz bylbym w stanie pokryc Lewego czy Messiego nawet, dziwie sie tym obronca ze tak sie daja wkrecac, pisze to calkiem powaznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
Ja w reprezentacji szkoły w liceum grałem na Szymona Szewczyka. Jeszcze musiałem go kryć, on miał ponad 2 metry, a ja 1.82. Nie muszę pisać co ze mną robił... napisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja w reprezentacji szkoły w liceum grałem na Szymona Szewczyka. Jeszcze musiałem go kryć, on miał ponad 2 metry, a ja 1.82. Nie muszę pisać co ze mną robił... dziwne...a teraz masz 177 Czyli wciąż 14 cm więcej niż Ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
Ja w reprezentacji szkoły w liceum grałem na Szymona Szewczyka. Jeszcze musiałem go kryć, on miał ponad 2 metry, a ja 1.82. Nie muszę pisać co ze mną robił... dziwne...a teraz masz 177 Czyli wciąż 14 cm więcej niż Ty. Ty chamanie Ty !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ja w reprezentacji szkoły w liceum grałem na Szymona Szewczyka. Jeszcze musiałem go kryć, on miał ponad 2 metry, a ja 1.82. Nie muszę pisać co ze mną robił... dziwne...a teraz masz 177 Czyli wciąż 14 cm więcej niż Ty. -- [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Ja grałem na Lewego. Mówiłem mu to niedawno. Powiedział tylko "oo proszę". A mógł zaprosić na drinka albo dać ze 100 zł na kupon. to obronca byles Luki, ? ja robilem za tzw plastra, trener mowil ze dzisiaj masz kryc tego i ma pilki nie powachac, najwazniejsza zasada pilka moze przejsc , zawodnik nie. Czuje ze jeszcze teraz bylbym w stanie pokryc Lewego czy Messiego nawet, dziwie sie tym obronca ze tak sie daja wkrecac, pisze to calkiem powaznie To znaczy przeciwko niemu a nie na niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
widac ze byl slaby weekend wsrod uzytkownikow mecz.pl
tyle chamstwa w jeden wieczor to dawno nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
a ja byłem rozgrywającym, w 4 klasie podstawówki jako pierwszy zawodnik w lidze rzuciłem (i trafiłem) za trzy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10 |
Ja w reprezentacji szkoły w liceum grałem na Szymona Szewczyka. Jeszcze musiałem go kryć, on miał ponad 2 metry, a ja 1.82. Nie muszę pisać co ze mną robił... dziwne...a teraz masz 177 Czyli wciąż 14 cm więcej niż Ty. Ty chamanie Ty !!! Ty do Kogo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10 |
a ja byłem rozgrywającym, w 4 klasie podstawówki jako pierwszy zawodnik w lidze rzuciłem (i trafiłem) za trzy! ja też rozgrywający;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
No proste. Nisko na nogach i nie wpadać i żaden Messi nie przejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Czyli można powiedzieć muchinio, że technicznie byłeś trochę surowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Ja grałem na Lewego. Mówiłem mu to niedawno. Powiedział tylko "oo proszę". A mógł zaprosić na drinka albo dać ze 100 zł na kupon. to obronca byles Luki, ? ja robilem za tzw plastra, trener mowil ze dzisiaj masz kryc tego i ma pilki nie powachac, najwazniejsza zasada pilka moze przejsc , zawodnik nie. Czuje ze jeszcze teraz bylbym w stanie pokryc Lewego czy Messiego nawet, dziwie sie tym obronca ze tak sie daja wkrecac, pisze to calkiem powaznie Mucha miło, że nam się przedstawiłeś miło gościć na forum byłego piłkarza ekstraklasy [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
a ja byłem rozgrywającym, w 4 klasie podstawówki jako pierwszy zawodnik w lidze rzuciłem (i trafiłem) za trzy! ja też rozgrywający;) ya...kurwa...same rozgrywające osoby...a na wuefie była taktyka na MATA...Jelczu potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,588 Likes: 10 |
No proste. Nisko na nogach i nie wpadać i żaden Messi nie przejdzie. najważniejsze pamiętać że " nie na raz"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|