Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
sensi takie obiadziory robisz? jesli tak to nice
raz na rok taki zrobie jak mi się zechce;)
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Sensi jak robisz ten kisiel? Bo ja bylem tak nauczony ze wode gotuje, a ten proszek mieszam w kubku z zimna woda i cukrem, i do gotujacej wody daje, ale wiem ze sa inne szkoly
no tak robię, i jak wlewasz esencje do gorącej wody to mieszaj szybko ile fabryka dała żeby się rozprowadziło dobrze
Tomek jak podpuszcza..
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
na Śródmieściu to Polaka łatwo nie spotkasz, nie ma co o Szwecji mówić Nepal/Bangladesz króluje w Warszawie
głupoty gadacie
latam po mieście opór
najwięcej jest UKRAIŃCÓW
ta...
latasz, kurwa..
jak motyl jakiś..
lubię śpiewać
lubię tańczyć
lubię zapach pomarańczy
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Biczyk mmoze bys sie przywital z kolega hehe. Moze jakis zakladzik na lige angielska przed sezonem?
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Biczyk mmoze bys sie przywital z kolega hehe. Moze jakis zakladzik na lige angielska przed sezonem?
Kto wyżej CFC czy AFC ?
O literek ?
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Fech..masz jeszcze urodzinowy dubel ode mnie... PSV + Shkendija @2.48 ps. wiecie co z tym zrobić..
Fechu dziękowałeś już za prezent od kolegi?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Kur.. nie jestem haker zaden, podpowiedz
tu nie trzeba być hakerem (ja sam jestem technologicznym imbecylem)
jest taki temat na forum, gdzie Ci mniej ostrożni, parenaście lat temu podali swoje roczniki
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Sensi jak robisz ten kisiel? Bo ja bylem tak nauczony ze wode gotuje, a ten proszek mieszam w kubku z zimna woda i cukrem, i do gotujacej wody daje, ale wiem ze sa inne szkoly
no tak robię, i jak wlewasz esencje do gorącej wody to mieszaj szybko ile fabryka dała żeby się rozprowadziło dobrze
Tomek jak podpuszcza..
Nic nie podpuszczam, wbrew pozora niektore rzeczy co wydasja sie latwe do ugotowania, trzeba robic z wyczuciem, gotowaliscie kiedysz np kasze manne, rzadkie sie wydaje caly czas do trzeba dosypywac, a na koncu lyzke na stojanowa mozna w nej posadzic, tu jedynym sposobem na dobra gestosc jest chyba wyczucie i doswiadczenie
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Biczyk mmoze bys sie przywital z kolega hehe. Moze jakis zakladzik na lige angielska przed sezonem?
Kto wyżej CFC czy AFC ?
O literek ?
Oczywiscie. O to samo
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
PSV w 90 i 93
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Biczyk mmoze bys sie przywital z kolega hehe. Moze jakis zakladzik na lige angielska przed sezonem?
Kto wyżej CFC czy AFC ?
O literek ?
Oczywiscie. O to samo
basiura przetniesz ?
Bo Fechniewski o tej porze w taki dzień to wiadomo , poskakał by ale czy sił wystarczy ! I czy Konar zapłonie ?
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
słabych nie ma jak mawia klasyk.... Astana ale PSV ratuje dzień woof te Basel cieniutka po polowce jedna akcja w 45 minucie a tu prawie awans zrobili...
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Biczu chodzisz w Wawie czasem gdzieś na english breakfast? Bo naszła mnie ochota. Poleciłbyś jakieś miejsce? Znalazłem MiędzyBułkami. Tam czy gdzie indziej lepsze?
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Biczyk mmoze bys sie przywital z kolega hehe. Moze jakis zakladzik na lige angielska przed sezonem?
Kto wyżej CFC czy AFC ?
O literek ?
Oczywiscie. O to samo
basiura przetniesz ?
Bo Fechniewski o tej porze w taki dzień to wiadomo , poskakał by ale czy sił wystarczy ! I czy Konar zapłonie ?
Co z tym forum. Przetnij ktos do chuja pana
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,604
Likes: 10
Biczu co Ty mi za
Zdjęcie wysłałeś?
Link skopiowany do schowka