|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
nie powiem, że nie odżyłem odkąd nie muszę już nakurwiać w tym naziemnym złodziejskim gównie  ktoś Ciebie zmuszał tam grac? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
@niedzwiedz daj mi na priv dane bankcard,to wpłacę kasę do Typera i Fantasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
https://twitter.com/LegiaNet/status/1158680211040473088Zadziwia mnie ten piłkarski półświatek. Jakbym był kapitalistą to nic tylko kupować drewno sosna i po dwóch latach sprzedać jako mahoń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
@niedzwiedz daj mi na priv dane bankcard,to wpłacę kasę do Typera i Fantasy jakie dane ? to chyba ja muszę coś wpłacić Tobie daj nr konta albo paypall Kasę na FPL zbiera fusznik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
na FPL składka po Jagielle ? Bo chce zrobić Fechewskiemu przelew
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
na FPL składka po Jagielle ? Bo chce zrobić Fechewskiemu przelew tak 100zl na fantasy i 100zl na typera, tu zbiera haczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Przez Typera PL zabrakło wieści z Czikago ,a tam ![[Linked Image from thumbs.gfycat.com]](https://thumbs.gfycat.com/BlaringEducatedArgusfish-size_restricted.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Haczyk dej dane na priva do Fecha już stówka poszła
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Haczyk dej dane na priva do Fecha już stówka poszła musisz miec ,wpłacales na Typera Polskiej ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10 |
patrz Warren, jak sie "ELYTA" podzieliła kaską..jeden zbiera na typera, drugi na fantasy, ręką rączkę myje, kasa misiu kasa, i tak dalej i tak dalej...coś tam dziadzi odpalą do emeryturki i poszło ![[Linked Image from wykop.pl]](https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4BacquHWBz0p6iT8smKkDxvBK978QgPr.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Haczyk dej dane na priva do Fecha już stówka poszła musisz miec ,wpłacales na Typera Polskiej ligi a jak zmienił nr konta? ponoć na to 1 konto wpadło tyle flopsu że US się zainteresował
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
To On nie pracuje w US? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
sam na siebie nasłał kontrolę żeby nie wypłacać wygranych główka pracuje ! a Ci co wpłacali jeszcze będą mieli problem Piękna sytuacja Win-Win
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
sam na siebie nasłał kontrolę żeby nie wypłacać wygranych główka pracuje ! a Ci co wpłacali jeszcze będą mieli problem Piękna sytuacja Win-Win to by tłmaczyło,dlaczego @basiura chce wprowadzić Obcego do Typera PL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale trzeba przyznać Forty że nadajesz się na experta od nękania Masz wyniki ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Ale trzeba przyznać Forty że nadajesz się na experta od nękania Masz wyniki !  No nie nie wiem .Zawiedli pewniacy.Pacyfek,Valverde,Kura,Aker,Tych byłem pewny.Liczyłem na 25.Przeliczyłem się.Niestety kult miękkiej faji panoszy się na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Niektórzy, to nigdy nie oglądali meczu innej ligi niz nasza extra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sam nie wiem jak to oceniać. Niby dla mnie też jest trochę drewniany, ale z drugiej strony, jeżeli ktoś chce dać 2-3 mln, a siedzi w piłce od dawna, to coś w nim widzi. Tym bardziej, że dla np. Barnsley byłby to najwyższy transfer w ich historii. Gra w młodzieżówce Chorwacji, a to też napędza w jakiś sposób zainteresowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Niektórzy, to nigdy nie oglądali meczu innej ligi niz nasza extra. ja sobie lubię trzasnąć taki Everton-Watford albo Wolverhampton-Leicester! Mega!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301 Likes: 2 |
bitek dalej wierny Legii.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|