|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Zestaw poranny ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/12279293135404034326.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/84571474961245582093.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/43175122116895577980.jpg) [ iv.pl] ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/18204557432888400814.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10 |
Nie byłem Biczu Dzień dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
czesc dziewczyny
kto rano wstaje temu VVega zestaw poranny daje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
dla tych co sie ciesza zyciem wesele jest codziennie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10 |
Nie o to mi chodziło...co nie zmienia faktu że masz rację. Kończę śniadanie i plażing
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Nie o to mi chodziło...co nie zmienia faktu że masz rację. Kończę śniadanie i plażing wiem ze nie o to, nie zauwazylem drugiego "to" w twoim poscie bo jeszcze z lekka spalem powodzenia na plazingu, nie zmecz sie za bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Nie o to mi chodziło...co nie zmienia faktu że masz rację. Kończę śniadanie i plażing Gdzie wylądowałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Nie o to mi chodziło...co nie zmienia faktu że masz rację. Kończę śniadanie i plażing ta super pomysł,super ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/mXNSHRrpAPaYefBfmy/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
 Przeżyłem po Duchu, ale w głowie jeszcze bajzel.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
 Przeżyłem po Duchu, ale w głowie jeszcze bajzel. ale,pod ciastka?To jakaś krakowska tradycja? O co kaman?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Przyjechali znajomi z Warszawy, także rozumiesz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Forty, a Ty jakich przekąsek używasz pod bimber? Wódkowe śledzie i ogórki kiszone chyba średnio pasują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Przyjechali znajomi z Warszawy, także rozumiesz... chyba nie piliscie alkoholu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Przyjechali znajomi z Warszawy, także rozumiesz... chyba nie piliscie alkoholu?  Były degustowane białostockie i litewskie trunki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2013
Posty: 391 |
Wiśnie Sheffield over 2.5 1.91 Sroki Arsenal over 2.5 1.83 Lisy Wolverhampton over 2.5 2.23
ako 7.79
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Forty, a Ty jakich przekąsek używasz pod bimber? Wódkowe śledzie i ogórki kiszone chyba średnio pasują. a dlaczego nie,mi pasują.Aczkolwiek najczęsciej mięsiwo jakieś.Albo jajecznica z mega ilością cebuli i wkrojonej kiełbasy. Ale ciastka? U nas ciastka tylko do kawy się serwuje. No chyba ,że Ty chciałeś tych Warszawiaków więcej nie gościć. Wtedy to inna sytuacja. Jedno jest pewne @basiura jakby miał do Ciebie zawitać,to będzie miał słoik ze swoim rosołem. Ciasteczka!!Szok i niedowierzanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Czołem, Grupa!  dziś czuję, że z tego będą piniondze: Pogoń Sz. Bournemouth Beershot Kenin Sofia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,803 Likes: 10 |
Nie o to mi chodziło...co nie zmienia faktu że masz rację. Kończę śniadanie i plażing Gdzie wylądowałeś? Międzyzdroje..kobieta się uparła 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Przyjechali znajomi z Warszawy, także rozumiesz... chyba nie piliscie alkoholu?  Były degustowane białostockie i litewskie trunki. jeszcze może powiesz, że stumbras z kłoskiem?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|