|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
czesc.. juz kiedys byl taki temacik ale niestety nie moge go znalesc..o co chodzi ? Wyjezdzam na andrzejki na Ukraine 24-26 bylem juz tam rok temu i tak mi sie spodobalo ze wracam ;] Sami wiecie jak sliczne sa ukrainki (a jak nie to wam pokze po powrocie) ;] ale za to potrzxebuje pomocy... pomocy waszej albo jakiegos dobrego słownika Polsko- Ukrainskiego... albo zwrotow... jakie mozna stosowac do lasek.. albo poprostu zeby poznac kilka ciekawych slowek... ;]
np Ty oczin Krisniiwa ja dziewuszka ;] Ja ciebie lubiu...proszu poszli ma komnata...| moj ulubiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> itp... ( napisane tak jak sie wypowiada) zna jeszcze ktos jakies proste ale jakze wazne zwroty ;]
Wpisywac wszystko co sie znaa...
-sabaka -bladzzz -proszu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
czierepacha - żółw, ale to raczej Ci sie nei przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeżeli palisz to przyda CI się to: zażygałka - zapalniczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
lol... przypomnialo mi sie cos ! rok temu siedze z kolega.. przy stoliku.. na dyskotece, pijemy piwko podchodzi laska i pyta sie czy mamy zazygalke...my na siebie.. kurde o co chodzi.. 5 minut sie pytala... juz nawet jej piwo postawilismy bo nie wiedzielismy czy chce cos od nas czy poprostu chce nas przeleciec ;] a chciala zażygałke ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
ty lublu mnie nia :gron: Ja gorad dyskatieka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Tak to mówią raczej na wschodzie Ukrainy (i to nie do końca). Na zachodzie was w większości nie zrozumieją, a raczej nie będą chcieli zrozumieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Dobra to ja się troche poprodukuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Często przebywam na Litwie, ładnie gadam po rosyjsku, na litweskie laski wystarcza, to może się cos przyda, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Powitania: - Priwiet - Zdarowa
Bajerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - Kakaja Ty krasiwaja dziweuszka - Jaka z ciebie jest ładna dziewczyna - Ty mnie ociń narawisz sia - Bardzo mi się podobasz - Kakije u ciebia krasiwyje siski - Jakie masz ładne cycki - Ja tiebia lubliu - kocham Cie - Imieju charoszuju maszynu - Mam ładny samochód - Kak tiebia zawut - Jak masz na imie - Skolka Tiebie liet - Ile masz lat - Gdzie żywiosz - Gdzie mieszkasz
Teraz coś brzydszego, ale na pewno się przyda: - Sasi moj ch..j - Zrób mi loda - Zdielaj mnie adsos - To samo co wyżej - Idi na ch..j - Spierdal..j - Idiom jebatsa - Idziemy uprawiać seks - Ja siwodnia wyjebu Tiebia - Wyrucham Cie dzisiaj
To tyle co przyszło mi teraz do głowy. Mam nadzieje że sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Idiom jebatsa - Idziemy uprawiać seks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Idiom jebatsa - Idziemy uprawiać seks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To w taki bardzo nieokrzesany i niekulturalny sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Dobra to ja się troche poprodukuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Często przebywam na Litwie, ładnie gadam po rosyjsku, na litweskie laski wystarcza, to może się cos przyda, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Powitania: - Priwiet - Zdarowa
Bajerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - Kakaja Ty krasiwaja dziweuszka - Jaka z ciebie jest ładna dziewczyna - Ty mnie ociń narawisz sia - Bardzo mi się podobasz - Kakije u ciebia krasiwyje siski - Jakie masz ładne cycki - Ja tiebia lubliu - kocham Cie - Imieju charoszuju maszynu - Mam ładny samochód - Kak tiebia zawut - Jak masz na imie - Skolka Tiebie liet - Ile masz lat - Gdzie żywiosz - Gdzie mieszkasz
Teraz coś brzydszego, ale na pewno się przyda: - Sasi moj ch..j - Zrób mi loda - Zdielaj mnie adsos - To samo co wyżej - Idi na ch..j - Spierdal..j - Idiom jebatsa - Idziemy uprawiać seks - Ja siwodnia wyjebu Tiebia - Wyrucham Cie dzisiaj
To tyle co przyszło mi teraz do głowy. Mam nadzieje że sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> O bladzzzz przyda sie napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzieki bardzo.. jak cos jeszcze sobie przypomnisz.. podziel sie z nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
tradycyjny ukraiński zwrot gdy masz pare wolnych "dięgów" w kieszeni;)
krasawica ja dziewuszko w paszczu ? w rzopu ? a skolko budiet ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Tridesat w paszczu, piedesat w ruru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
dolacze sie do tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
myslelismy ze znajomymi by wyjechac na sylwka na Ukraine. Byloby nas okolo 40-60 i szukamy jakies namiarow. Nie zalezy nam na super warunkach (wiadomo jakei tam sa) ale nie moga byc tragiczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poleci ktos cos?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
To tak Ukrainki się prują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
To tak Ukrainki się prują? w niedziele CI powiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Chłopaki mają chyba na myśli panny stojące przy polskich drogach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tam oprócz Ukrainek są też pewnie Rosjanki, Bułgarki, Rumunki itp.
Myślę, że z takimi tekstami, to prędzej z płaskiego po twarzy niż w paszczu albo żopu. Nie mówię, że nie dacie rady nic wyrwać ale bez sporej kasy, to co najwyżej jakieś zwykłe kurewki, które można również w Polsce spotkać.
A co do "prucia" się, to panny robią to bez względu na narodowość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka