Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#737273 20/11/2006 15:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
czesc.. juz kiedys byl taki temacik ale niestety nie moge go znalesc..o co chodzi ? Wyjezdzam na andrzejki na Ukraine 24-26 bylem juz tam rok temu i tak mi sie spodobalo ze wracam ;]
Sami wiecie jak sliczne sa ukrainki (a jak nie to wam pokze po powrocie) ;] ale za to potrzxebuje pomocy... pomocy waszej albo jakiegos dobrego słownika Polsko- Ukrainskiego... albo zwrotow... jakie mozna stosowac do lasek.. albo poprostu zeby poznac kilka ciekawych slowek... ;]

np
Ty oczin Krisniiwa ja dziewuszka ;]
Ja ciebie lubiu...proszu poszli ma komnata...| moj ulubiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
itp... ( napisane tak jak sie wypowiada) zna jeszcze ktos jakies proste ale jakze wazne zwroty ;]


Wpisywac wszystko co sie znaa...

-sabaka
-bladzzz
-proszu

Bonus: Unibet
#737274 20/11/2006 15:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
czierepacha - żółw, ale to raczej Ci sie nei przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jeżeli palisz to przyda CI się to: zażygałka - zapalniczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#737275 20/11/2006 15:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
lol... przypomnialo mi sie cos ! rok temu siedze z kolega.. przy stoliku.. na dyskotece, pijemy piwko podchodzi laska i pyta sie czy mamy zazygalke...my na siebie.. kurde o co chodzi.. 5 minut sie pytala... juz nawet jej piwo postawilismy bo nie wiedzielismy czy chce cos od nas czy poprostu chce nas przeleciec ;] a chciala zażygałke ;D

#737276 20/11/2006 16:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
ty lublu mnie nia :gron: Ja gorad dyskatieka.

#737277 20/11/2006 16:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Tak to mówią raczej na wschodzie Ukrainy (i to nie do końca). Na zachodzie was w większości nie zrozumieją, a raczej nie będą chcieli zrozumieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#737278 20/11/2006 16:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Dobra to ja się troche poprodukuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Często przebywam na Litwie, ładnie gadam po rosyjsku, na litweskie laski wystarcza, to może się cos przyda, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Powitania:
- Priwiet
- Zdarowa

Bajerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
- Kakaja Ty krasiwaja dziweuszka - Jaka z ciebie jest ładna dziewczyna
- Ty mnie ociń narawisz sia - Bardzo mi się podobasz
- Kakije u ciebia krasiwyje siski - Jakie masz ładne cycki
- Ja tiebia lubliu - kocham Cie
- Imieju charoszuju maszynu - Mam ładny samochód
- Kak tiebia zawut - Jak masz na imie
- Skolka Tiebie liet - Ile masz lat
- Gdzie żywiosz - Gdzie mieszkasz

Teraz coś brzydszego, ale na pewno się przyda:
- Sasi moj ch..j - Zrób mi loda
- Zdielaj mnie adsos - To samo co wyżej
- Idi na ch..j - Spierdal..j
- Idiom jebatsa - Idziemy uprawiać seks
- Ja siwodnia wyjebu Tiebia - Wyrucham Cie dzisiaj

To tyle co przyszło mi teraz do głowy. Mam nadzieje że sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#737279 20/11/2006 16:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Idiom jebatsa - Idziemy uprawiać seks
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#737280 20/11/2006 16:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Quote
Quote
Idiom jebatsa - Idziemy uprawiać seks
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To w taki bardzo nieokrzesany i niekulturalny sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#737281 20/11/2006 19:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Quote
Dobra to ja się troche poprodukuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Często przebywam na Litwie, ładnie gadam po rosyjsku, na litweskie laski wystarcza, to może się cos przyda, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Powitania:
- Priwiet
- Zdarowa

Bajerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
- Kakaja Ty krasiwaja dziweuszka - Jaka z ciebie jest ładna dziewczyna
- Ty mnie ociń narawisz sia - Bardzo mi się podobasz
- Kakije u ciebia krasiwyje siski - Jakie masz ładne cycki
- Ja tiebia lubliu - kocham Cie
- Imieju charoszuju maszynu - Mam ładny samochód
- Kak tiebia zawut - Jak masz na imie
- Skolka Tiebie liet - Ile masz lat
- Gdzie żywiosz - Gdzie mieszkasz

Teraz coś brzydszego, ale na pewno się przyda:
- Sasi moj ch..j - Zrób mi loda
- Zdielaj mnie adsos - To samo co wyżej
- Idi na ch..j - Spierdal..j
- Idiom jebatsa - Idziemy uprawiać seks
- Ja siwodnia wyjebu Tiebia - Wyrucham Cie dzisiaj

To tyle co przyszło mi teraz do głowy. Mam nadzieje że sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


O bladzzzz przyda sie napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dzieki bardzo.. jak cos jeszcze sobie przypomnisz.. podziel sie z nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#737282 20/11/2006 20:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
dobrogo ranku albo dobryj den" - dzien dobry
do zavtra - do jutra

http://www.lviv-life.com/media/pics/language2.gif

#737283 20/11/2006 20:48
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

#737284 20/11/2006 20:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
tradycyjny ukraiński zwrot gdy masz pare wolnych "dięgów" w kieszeni;)

krasawica ja dziewuszko w paszczu ? w rzopu ? a skolko budiet ?

#737285 20/11/2006 21:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Tridesat w paszczu, piedesat w ruru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#737286 20/11/2006 22:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
dolacze sie do tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

myslelismy ze znajomymi by wyjechac na sylwka na Ukraine.
Byloby nas okolo 40-60 i szukamy jakies namiarow. Nie zalezy nam na super warunkach (wiadomo jakei tam sa) ale nie moga byc tragiczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poleci ktos cos?:)

#737287 20/11/2006 22:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
To tak Ukrainki się prują?

#737288 20/11/2006 22:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Quote
To tak Ukrainki się prują?

w niedziele CI powiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#737289 20/11/2006 23:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Chłopaki mają chyba na myśli panny stojące przy polskich drogach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tam oprócz Ukrainek są też pewnie Rosjanki, Bułgarki, Rumunki itp.

Myślę, że z takimi tekstami, to prędzej z płaskiego po twarzy niż w paszczu albo żopu. Nie mówię, że nie dacie rady nic wyrwać ale bez sporej kasy, to co najwyżej jakieś zwykłe kurewki, które można również w Polsce spotkać.

A co do "prucia" się, to panny robią to bez względu na narodowość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1