|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
...a raczej poczatkowa walka z tłuszczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> panowie jak sie go pozbyć nie jestem gruby czy coś ale brzuch mam jakby sparaliżowany przez browary (duuuuuuuuużo browarów) fast foody itp. taki worek sie robi trzeba go wyrównać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale jak sie pozbyć tłuszczu:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
rybek mam taki sam problem.... tu miesnie brzucha nic nie pomoga. Bedziesz robił brzuszki to miesnie moze i beda ale tłuszcz nie spadnie. Trzeba duzo biegac lub jezdzic rowerem i jakas diete stosowac. Najlepeij jak najmniej chleba i nie jesc miedzy posiłkami. Tez chce schudnac wiem moze jakies powazniejze porady
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
ja nie jestem gruby tylko brzusio sie robi:] mam 181 cm wzrostu i jakoś 74 kilo jak jeszcze było liceum 3 lata temu to różne sks zawody latem dzień w dzień granie w kosza a teraz nie pamiętam kiedy piłe trzymałem :] byłem z 3 razy na basenie :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Ja mam 184 gdzies i 88 kilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i co mam powiedziec? a brzuch wielkosci piłki do kosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Thermal Pro - spadnie brzuch ,gwarantuje ci to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
musimy walczyć z brzuchami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moja laska sie już boi co to bedzie później z tym brzuchem... wsumie sam sie zaczynam martwić a piwo lubie:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jak by ktoś był zainteresowany : [ Linked Image] Podobno pomaga taki zestaw , sam nie używałem to nie potwierdzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
W wielkim skrócie:
1. Dieta - żadnych fast foodów, kebabów i innego żarcia barowego - jeżeli już pijesz browary to nie jedz do tego chipsów, paluszków, kanapek itp., po wypiciu nie jedz nic tłustego, jak już coś musisz to najlepiej lekkostrawna potarwa z dużą zawartością białka - starać się nie jeść po 18-19 - 4-5 małych posiłków co 2,5-3 godziny - ostatni posiłek (18-19) to powinno być przede wszystkim białko, bez dużej ilości tłuszczy i węglowodanów
2. Trening
- brzuszki przy zatłuszczeniu niewiele pomogą - najpierw trzeba spalić zbędny balast - najlepiej spalić tłuszcz poprzez bieganie lub inne ćwiczenia aerobowe - ćwiczenia aerobowe powinny trwać minimum 30 min - tłuszcz podczas tych ćwiczeń spale się dopiero po 20 min, wcześniej oragnizm czerpie energię z zapasu glikogenu - polecam bieganie na czczo z rana - wówczas ogranizm ma mały zapas glikogenu i tłuszcz spala się trochę szybciej - bieg powinien być w średnim tempie (puls w granicach 110-120) i co najważniejsze cały czas powinniśmy to tempo utrzymywać (bez zwalniania i przyśpieszania) - bieg można zastąpić np jazdą na rowerku stacjonarnym
3. Suplementy
- Thermo Speed - Fat burner - odżywka białkowa (izolat)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Popieram w 100 % Robaka - fachowo napisane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Thermal Pro - spadnie brzuch ,gwarantuje ci to. co to jest, gdzie to sie kupuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Ja ćwiczę codziennie przed snem 30 min i nie mam problemu z moim tedzikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> NAjgorzej zaczać, a potem to już leci...pzdr i dobrych rezultatów życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
musimy walczyć z brzuchami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moja laska sie już boi co to bedzie później z tym brzuchem... wsumie sam sie zaczynam martwić a piwo lubie:] Jak to co będzie ? Lustrzyca panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
może teraz nie jest dobra pora roku, ale ja polecam rolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...wolne wieczorem po pracy/szkole i na godzinke jazdy, albo i więcej ja przeważnie jeździłem (jak jeszcze jeździłem) to po 3-5 godzin dziennie ..wprawdzie to było agressive inline, ale nie wiedziałem nic o żadnym tluszczu, a tymbardziej brzuszku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...nie mówiąc teraz 174/86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...ciekawe czy pływanie coś daje, bo niedługo mam zamiar chodzić na basen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327 |
jak dla mnie w kwestii mięśni brzucha/jego rzeźbienia/zrzucania, najbardziej pomogło bieganie + rower zwykły i treningowy + brzuszki (mimo piwnej diety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />), brzuszki 3 razy dziennie (rano, popołudnie i wieczór po treningu na rowerze treningowym kiedy już za zimno bądź za ciemno było na zwykły rower, co wieczór na treningowym rowerze wyrabiałem minimum 20 km do 30 maks)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Robak, w googlu i ja moge sobie znalezc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> chodzi mi o to czy ma to jakies skutki uboczne itd. ogolnie chcialbym poznac doswiadczenia ludzi ktorzy juz to brali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
P.S. nie ukrywam ze i ja z checia pozbyl bym sie moje piwnego maciusia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> P.S.2. nawet kupilem ostatni takie fajne urzadzonko do cwiczen ktore podczas cwiczenia utrzymuje puls 110-130. cwicze na tym codziennie kolo 40 minut a efekty narazie raczej lipne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Robak, w googlu i ja moge sobie znalezc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> chodzi mi o to czy ma to jakies skutki uboczne itd. ogolnie chcialbym poznac doswiadczenia ludzi ktorzy juz to brali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
P.S. nie ukrywam ze i ja z checia pozbyl bym sie moje piwnego maciusia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> P.S.2. nawet kupilem ostatni takie fajne urzadzonko do cwiczen ktore podczas cwiczenia utrzymuje puls 110-130. cwicze na tym codziennie kolo 40 minut a efekty narazie raczej lipne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja używałem Thermo Speed Extreme firmy Olimp i żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem. Przez lipiec starałem się nie jeść po godzinie 18-19, codziennie rano biegałem na czczo i w ciągu miesiąca w pasie zeszło 3-4 cm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
3-5 regularnych posilkow dziennie (porcje w granicach zdrowego rozsadku i dania nie ociekajace tluszczem) + jak najwiecej ruchu i nie bedziesz potrzebowal zadnej chemii. grunt to ruszyc dupsko z krzesla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
bardzo polecam bieganie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> początki nie sa zbyt wesołe... zadyszka po paruset metrach, nogi bolą, kolka "łapie"... droga przez męke. Ale te piersze przebieżki jak sie przetrzyma, to już później bieganie staje się naprawde świetnym hobby. Już przestaje się człowiek zmuszać do tego, a wręcz nie może doczekać kolejnego bieganka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Spalamy tłuszczyk, ale rowniez świetnie to poprawia samopoczucie - tak było w moim wypadku.
biegamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
OK, teraz nie biegam, ale to dlatego, że właśnie chce budować mase, wieć przesadny jogging niewskazany Kiedyś natomiast gdy sie przygotowywalem do maratonu (w którym ostatecznie nie wystartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ) to po 10 kilosów dziennie robilem i po 700 brzuszków co rano (dzięki temu kolka mnie nie łapała)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ja mam 184 gdzies i 88 kilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i co mam powiedziec? a brzuch wielkosci piłki do kosza u mnie ze 190 i 105kilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> luzik, brzuch jeszcze tak bardzo nie wystaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|