panowie jak sie go pozbyć nie jestem gruby czy ..."> panowie jak sie go pozbyć nie jestem gruby czy ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#737577 20/11/2006 21:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
...a raczej poczatkowa walka z tłuszczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> panowie jak sie go pozbyć nie jestem gruby czy coś ale brzuch mam jakby sparaliżowany przez browary (duuuuuuuuużo browarów) fast foody itp. taki worek sie robi trzeba go wyrównać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale jak sie pozbyć tłuszczu:]

Bonus: Unibet
#737578 20/11/2006 21:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
rybek mam taki sam problem....
tu miesnie brzucha nic nie pomoga. Bedziesz robił brzuszki to miesnie moze i beda ale tłuszcz nie spadnie. Trzeba duzo biegac lub jezdzic rowerem i jakas diete stosowac. Najlepeij jak najmniej chleba i nie jesc miedzy posiłkami. Tez chce schudnac wiem moze jakies powazniejze porady

#737579 20/11/2006 21:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
ja nie jestem gruby tylko brzusio sie robi:] mam 181 cm wzrostu i jakoś 74 kilo jak jeszcze było liceum 3 lata temu to różne sks zawody latem dzień w dzień granie w kosza a teraz nie pamiętam kiedy piłe trzymałem :] byłem z 3 razy na basenie :]

#737580 20/11/2006 21:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Ja mam 184 gdzies i 88 kilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i co mam powiedziec? a brzuch wielkosci piłki do kosza

#737581 20/11/2006 21:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Thermal Pro - spadnie brzuch ,gwarantuje ci to.

#737582 20/11/2006 21:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
musimy walczyć z brzuchami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moja laska sie już boi co to bedzie później z tym brzuchem... wsumie sam sie zaczynam martwić a piwo lubie:]

#737583 20/11/2006 22:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jak by ktoś był zainteresowany :

[Linked Image]

Podobno pomaga taki zestaw , sam nie używałem to nie potwierdzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#737584 20/11/2006 22:48
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
W wielkim skrócie:

1. Dieta
- żadnych fast foodów, kebabów i innego żarcia barowego
- jeżeli już pijesz browary to nie jedz do tego chipsów, paluszków, kanapek itp., po wypiciu nie jedz nic tłustego, jak już coś musisz to najlepiej lekkostrawna potarwa z dużą zawartością białka
- starać się nie jeść po 18-19
- 4-5 małych posiłków co 2,5-3 godziny
- ostatni posiłek (18-19) to powinno być przede wszystkim białko, bez dużej ilości tłuszczy i węglowodanów

2. Trening

- brzuszki przy zatłuszczeniu niewiele pomogą
- najpierw trzeba spalić zbędny balast
- najlepiej spalić tłuszcz poprzez bieganie lub inne ćwiczenia aerobowe
- ćwiczenia aerobowe powinny trwać minimum 30 min
- tłuszcz podczas tych ćwiczeń spale się dopiero po 20 min, wcześniej oragnizm czerpie energię z zapasu glikogenu
- polecam bieganie na czczo z rana - wówczas ogranizm ma mały zapas glikogenu i tłuszcz spala się trochę szybciej
- bieg powinien być w średnim tempie (puls w granicach 110-120) i co najważniejsze cały czas powinniśmy to tempo utrzymywać (bez zwalniania i przyśpieszania)
- bieg można zastąpić np jazdą na rowerku stacjonarnym

3. Suplementy

- Thermo Speed
- Fat burner
- odżywka białkowa (izolat)

#737585 20/11/2006 23:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Popieram w 100 % Robaka - fachowo napisane.

#737586 20/11/2006 23:42
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Quote
Thermal Pro - spadnie brzuch ,gwarantuje ci to.
co to jest, gdzie to sie kupuje?

#737587 20/11/2006 23:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ja ćwiczę codziennie przed snem 30 min i nie mam problemu z moim tedzikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> NAjgorzej zaczać, a potem to już leci...pzdr i dobrych rezultatów życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#737588 20/11/2006 23:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
musimy walczyć z brzuchami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moja laska sie już boi co to bedzie później z tym brzuchem... wsumie sam sie zaczynam martwić a piwo lubie:]

Jak to co będzie ? Lustrzyca panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#737589 21/11/2006 00:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Quote
Thermal Pro - spadnie brzuch ,gwarantuje ci to.
co to jest, gdzie to sie kupuje?

http://www.kulturystyka.sklep.pl/index.php/cPath/75/fat-burnery-termogeniki.html

Tutaj masz cały zestaw różnych specyfików na odchudzanie.

#737590 21/11/2006 00:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
może teraz nie jest dobra pora roku, ale ja polecam rolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...wolne wieczorem po pracy/szkole i na godzinke jazdy, albo i więcej ja przeważnie jeździłem (jak jeszcze jeździłem) to po 3-5 godzin dziennie ..wprawdzie to było agressive inline, ale nie wiedziałem nic o żadnym tluszczu, a tymbardziej brzuszku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...nie mówiąc teraz 174/86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...ciekawe czy pływanie coś daje, bo niedługo mam zamiar chodzić na basen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#737591 21/11/2006 00:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
jak dla mnie w kwestii mięśni brzucha/jego rzeźbienia/zrzucania, najbardziej pomogło bieganie + rower zwykły i treningowy + brzuszki (mimo piwnej diety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />), brzuszki 3 razy dziennie (rano, popołudnie i wieczór po treningu na rowerze treningowym kiedy już za zimno bądź za ciemno było na zwykły rower, co wieczór na treningowym rowerze wyrabiałem minimum 20 km do 30 maks)

#737592 21/11/2006 01:11
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Robak, w googlu i ja moge sobie znalezc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
chodzi mi o to czy ma to jakies skutki uboczne itd. ogolnie chcialbym poznac doswiadczenia ludzi ktorzy juz to brali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

P.S. nie ukrywam ze i ja z checia pozbyl bym sie moje piwnego maciusia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
P.S.2. nawet kupilem ostatni takie fajne urzadzonko do cwiczen ktore podczas cwiczenia utrzymuje puls 110-130. cwicze na tym codziennie kolo 40 minut a efekty narazie raczej lipne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#737593 21/11/2006 01:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Robak, w googlu i ja moge sobie znalezc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
chodzi mi o to czy ma to jakies skutki uboczne itd. ogolnie chcialbym poznac doswiadczenia ludzi ktorzy juz to brali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

P.S. nie ukrywam ze i ja z checia pozbyl bym sie moje piwnego maciusia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
P.S.2. nawet kupilem ostatni takie fajne urzadzonko do cwiczen ktore podczas cwiczenia utrzymuje puls 110-130. cwicze na tym codziennie kolo 40 minut a efekty narazie raczej lipne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ja używałem Thermo Speed Extreme firmy Olimp i żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem. Przez lipiec starałem się nie jeść po godzinie 18-19, codziennie rano biegałem na czczo i w ciągu miesiąca w pasie zeszło 3-4 cm.

#737594 21/11/2006 01:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
3-5 regularnych posilkow dziennie (porcje w granicach zdrowego rozsadku i dania nie ociekajace tluszczem) + jak najwiecej ruchu i nie bedziesz potrzebowal zadnej chemii. grunt to ruszyc dupsko z krzesla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pzdr

#737595 21/11/2006 04:02
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
bardzo polecam bieganie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> początki nie sa zbyt wesołe... zadyszka po paruset metrach, nogi bolą, kolka "łapie"... droga przez męke. Ale te piersze przebieżki jak sie przetrzyma, to już później bieganie staje się naprawde świetnym hobby. Już przestaje się człowiek zmuszać do tego, a wręcz nie może doczekać kolejnego bieganka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Spalamy tłuszczyk, ale rowniez świetnie to poprawia samopoczucie - tak było w moim wypadku.

biegamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

OK, teraz nie biegam, ale to dlatego, że właśnie chce budować mase, wieć przesadny jogging niewskazany
Kiedyś natomiast gdy sie przygotowywalem do maratonu (w którym ostatecznie nie wystartowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ) to po 10 kilosów dziennie robilem i po 700 brzuszków co rano (dzięki temu kolka mnie nie łapała)

#737596 21/11/2006 05:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Ja mam 184 gdzies i 88 kilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i co mam powiedziec? a brzuch wielkosci piłki do kosza

u mnie ze 190 i 105kilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

luzik, brzuch jeszcze tak bardzo nie wystaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1