|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Okzhetpes(W)-Namys(W)azj hc -6 @3.00 (26min 2-0) 1/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Okzhetpes(W)-Namys(W)azj hc -6 @3.00 (26min 2-0) 1/10  7-0 ft 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wracając do dyskusji po meczu Legii w LE, skąd wy wytrzasnęliście te rzekome @1.65 na Rangersów?
wszędzie wyjściowe to przedział @1.4-1.5 czyli dokładnie takie widełki o jakich pisałem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Muba-United-Palembang hc -1.5 @ 1.81  (0-0 w 8min) Ost 2 mecze Muba dała zarobić.Do trzech razy sztuka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
wracając do dyskusji po meczu Legii w LE, skąd wy wytrzasnęliście te rzekome @1.65 na Rangersów?
wszędzie wyjściowe to przedział @1.4-1.5 czyli dokładnie takie widełki o jakich pisałem nawet 1.75 było 22.08
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
faktycznie w jednym azjatyckim @1.77 i po paru h korekta do 1.5 jednak miażdżąca większość wystartowała z poziomu [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Wszystkie ruskie buki miały kursy ov 1.75.Oczywiście nie na długo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie no rozmawiajmy o normalnych bukach a nie bukokrzakach w których nikt nigdy nie grał no może oprócz dziadka fortiego który ma papier, że mieszka w rassiji i się loguje z ruskiego vpn  z ruskich to kojarzę jedynie, hm, fonbet? kiedyś był taki buk z megatoporną stronką, layout wręcz rozpierdalał psychę ale grać się dało 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Niemal wszystkie ruskie buki na licencji Curacao działają.Nie musisz mieszkac w Rosji. A jest tych firm ok +- 50,może więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dzień dobry  Forty, czytam z ust tej blondi, że mówi quincy ty ogierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
Dzień dobry  Forty, czytam z ust tej blondi, że mówi quincy ty ogierze. Dokładnie to z ust Margot mozna odczytać.  Śmiało możesz pokazać żonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
bitnap tego samego wieczoru co był mecz trochę później sts wystawił kurs 1.65 pisałem po meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no ale z to z podatkiem, po jego odjęciu wychodzi jak byk 1.45 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
większość teraz gra u polskich bukmacherów i tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jest sporo opcji ja czasem gram w betsafe ale później wypłata z Ecopayz [ secure.ecopayz.com] kosztuje 45zł więc tam tylko za większe kwoty żeby było opłacalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
zależy co dla kogo znaczy większe  po 1000zł grałem bez problemu i u nich i w betssoon a to chyba z jednej firmy buki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387 Likes: 2 |
1000zl w betsafe?Ja max 50zl na zaklad,a i to do akceptacji jakaś część. No ale z tego powodu dawno juz tam nie gram.Może coś się zmieniło.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|