|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2 |
szkoda że Anderlecht nie gra w pucharach znów bym poszedł w taymtym sezonie byłem na meczu z Fenerbachce kuzyn bilety załatwił  Na ligę można iść. Anderlecht bez wygranej w 5 kolejkach a na najbliższym rozkładzie St.Liege, Antwerp i Brugia. Może pójdą na rekord 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Aro weź wyluzuj, przypierdalasz się do wszystkich od rana, weekend się zbliża piękna pogoda korzystaj z ostatnich dni sierpnia W punkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu widziałeś jak quincy puściły lejce o polityce przed północą? no dziś nadrobiłem, jakbym był wczoraj to bym mu te lejce wyrwał z ręki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2 |
Z Gibbs grała słabo, ale nie wierzę, że mogła to przegrać... Śmiesznie gra Townsend z tym lataniem do siatki. Halep lubi tracić sety tak jak i Barty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
szkoda że Anderlecht nie gra w pucharach znów bym poszedł w taymtym sezonie byłem na meczu z Fenerbachce kuzyn bilety załatwił  Na ligę można iść. Anderlecht bez wygranej w 5 kolejkach a na najbliższym rozkładzie St.Liege, Antwerp i Brugia. Może pójdą na rekord  słaba ta liga piłkarsko i kibicowsko nie ma co oglądać młyn Anderlechtu jest jak u nas w Niecieczy kibice gości słabo jeżdżą nie ma co oglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2 |
ja pijam grimbergena i jupilera najcześciej Dziwnie tam browary leją w pubach do szklanek (chyba 200ml). W PL nie do przyjęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jedyny plus to gięta na stadionie z grilla bo piwko to bezalkoholowe a u nas nawet 3%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
z cebulą w bagietce oczywiście
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Llorente jednak w Napoli Oscar ze swoim agentem byli dziś w siedzibie Interu  Maurito ma iść na wypożyczenie do Atletico A Interullo szykuje ponoć petardę w postaci oferty za SMS-a.  ładnie się dzieje A skończy się pewnie na Matrim w ostatnim dniu okienka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Z Gibbs grała słabo, ale nie wierzę, że mogła to przegrać... Śmiesznie gra Townsend z tym lataniem do siatki. Halep lubi tracić sety tak jak i Barty. Obie nie są/nie były w dobrej formie, ale rywalki typu Townsend powinny być gładko odprawiane. Przeczuwam w tym roku niespodziewaną wygraną, Svitolina jest bardzo mocna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
słaby tam klimat kibicowsko jedynie Liege i Brugge trzymają jakiś poziom reszta to kabaret
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
tylko że Liege to lewaki che gevarę wieszają
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2 |
słaba ta liga piłkarsko i kibicowsko nie ma co oglądać młyn Anderlechtu jest jak u nas w Niecieczy kibice gości słabo jeżdżą nie ma co oglądać Tazen pisał, że jedna z najlepszych lig do oglądania i czasem ogląda w necie nawet bez betowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akhu, na Inter rośnie ze Slavią. Ty teraz na forum, jedyny poważny kibic drużyny, która gra w pucharach, dlatego napomknąłem o tych kursach. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,308 Likes: 2 |
Llorente jednak w Napoli Oscar ze swoim agentem byli dziś w siedzibie Interu  Maurito ma iść na wypożyczenie do Atletico A Interullo szykuje ponoć petardę w postaci oferty za SMS-a.  ładnie się dzieje A skończy się pewnie na Matrim w ostatnim dniu okienka  Llorente chyba nikt nie traktuje poważnie. To już dziadek prawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w Brukseli najwięcej Jagi później Legia i Motor a reszta w mniejszym stopniu widziałem i gadałem z typami z Górnika Cracovii Lecha ŁKSu Wisły nie ma bijatyk jak w Polsce spokojnie można pogadać każdy sobie hasa w swoich barwach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
słaba ta liga piłkarsko i kibicowsko nie ma co oglądać młyn Anderlechtu jest jak u nas w Niecieczy kibice gości słabo jeżdżą nie ma co oglądać Tazen pisał, że jedna z najlepszych lig do oglądania i czasem ogląda w necie nawet bez betowania  może w tv inaczej pokazują ja na żywo oglądając mam inne zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu, na Inter rośnie ze Slavią. Ty teraz na forum, jedyny poważny kibic drużyny, która gra w pucharach, dlatego napomknąłem o tych kursach.  Dworujesz sobie ze mnie? Nieładnie tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie... Coś Ty Akhu. Doceniam emocjonalne kibicowanie drużynie. Fakt, że nie polskiej, ale kiedyś mi to wytłumaczyłeś i jestem w stanie to zaakceptować. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|