Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 19 1 2 17 18 19
#738089 22/11/2006 17:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
dziala wam ich stronka??

dziala

Bonus: Unibet
#738090 22/11/2006 17:22
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Ja nie mogę się zalogować bo się strasznie muli :/

#738091 22/11/2006 17:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Quote
Quote
Quote
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D
podbijam

Nie za bardzo czaje..a niby od kogo i jak oni maja sie dowiedziec ze to jest rachunek Twoj ale z innymi danymi co do zameldowania?
Pozatym ja zrobilem walek i z jakiegos booka wyplacilem na konto brachola;p i tez przejdzie.

Z moich informacji wynika ze osoba/firma wykonujaca przelew nie ma mozliwosci wgladu na czyje dane wysyla pieniadze.

Ok, ale ktos powie ze jak sie dane nie beda zgadzaly to przelew sie cofnie!
Ja powiem tak:
Moze sie tak zdazyc jesli beda sie baardzo te dane niezgadaly, ale jeszcze nie slyszalem o cofnieciu sie przelewu w kwocie do 2 tysi PLN. Takich normalne banki poprostu nie monitoruja. I przechodza jak złoto.

Powodzenia w coffaniu kasy

Pozdro

ee, nie zrozumiales;) chodzilo mi o to, ze u tegobuka na weryfikacje konta trzeba przeslac rachunki, dowod itp.

a ja nie mieszkam w miejscu zameldowania, wiec co polecacie zrobic? ja mysle nad wyslaniem wyciagu z konta i dowodu:)

#738092 22/11/2006 17:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Hehe nie dziala.. ale pingi ida wprost na Raynes Park, UNITED KINGDOM.. czyli niby tak jak wczesniej a jednak.. ciekawe !

#738093 22/11/2006 17:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Quote
Quote
Quote
Quote
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D
podbijam

Nie za bardzo czaje..a niby od kogo i jak oni maja sie dowiedziec ze to jest rachunek Twoj ale z innymi danymi co do zameldowania?
Pozatym ja zrobilem walek i z jakiegos booka wyplacilem na konto brachola;p i tez przejdzie.

Z moich informacji wynika ze osoba/firma wykonujaca przelew nie ma mozliwosci wgladu na czyje dane wysyla pieniadze.

Ok, ale ktos powie ze jak sie dane nie beda zgadzaly to przelew sie cofnie!
Ja powiem tak:
Moze sie tak zdazyc jesli beda sie baardzo te dane niezgadaly, ale jeszcze nie slyszalem o cofnieciu sie przelewu w kwocie do 2 tysi PLN. Takich normalne banki poprostu nie monitoruja. I przechodza jak złoto.

Powodzenia w coffaniu kasy

Pozdro

ee, nie zrozumiales;) chodzilo mi o to, ze u tegobuka na weryfikacje konta trzeba przeslac rachunki, dowod itp.

a ja nie mieszkam w miejscu zameldowania, wiec co polecacie zrobic? ja mysle nad wyslaniem wyciagu z konta i dowodu:)

Hmm .. faktycznie nie wiedzialem ze o to chodi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale jesli chodzi o rachunki to nie sadze zeby byl problem. bo jesli sie przemeldowales to masz przeciez jakies stare rachunki prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#738094 22/11/2006 17:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D
podbijam

Nie za bardzo czaje..a niby od kogo i jak oni maja sie dowiedziec ze to jest rachunek Twoj ale z innymi danymi co do zameldowania?
Pozatym ja zrobilem walek i z jakiegos booka wyplacilem na konto brachola;p i tez przejdzie.

Z moich informacji wynika ze osoba/firma wykonujaca przelew nie ma mozliwosci wgladu na czyje dane wysyla pieniadze.

Ok, ale ktos powie ze jak sie dane nie beda zgadzaly to przelew sie cofnie!
Ja powiem tak:
Moze sie tak zdazyc jesli beda sie baardzo te dane niezgadaly, ale jeszcze nie slyszalem o cofnieciu sie przelewu w kwocie do 2 tysi PLN. Takich normalne banki poprostu nie monitoruja. I przechodza jak złoto.

Powodzenia w coffaniu kasy

Pozdro

ee, nie zrozumiales;) chodzilo mi o to, ze u tegobuka na weryfikacje konta trzeba przeslac rachunki, dowod itp.

a ja nie mieszkam w miejscu zameldowania, wiec co polecacie zrobic? ja mysle nad wyslaniem wyciagu z konta i dowodu:)

Hmm .. faktycznie nie wiedzialem ze o to chodi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale jesli chodzi o rachunki to nie sadze zeby byl problem. bo jesli sie przemeldowales to masz przeciez jakies stare rachunki prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/quote]

powinno sie cos znalezc w domu rodzicow:) w kazdym badz razie wysle dowod + wyciag, jesli beda sie upominac dosle rachunek

#738095 22/11/2006 17:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
+ informacja na forum ze nie przeszedl jednak ten wyciag <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro

#738096 22/11/2006 17:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
haha:) zobaczymy:P ew. nettelerem sie zajme:P

#738097 22/11/2006 17:45
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
nie trzeba od razu za calosc postawic po kursie 1,5

#738098 22/11/2006 17:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM??

#738099 22/11/2006 17:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM??

Miej litosc czlowieku, poczytaj caly temat...

#738100 22/11/2006 17:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Quote
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM??

Miej litosc czlowieku, poczytaj caly temat...


Akt zgonu babci, legitymację z podstawówki i kartę wędkarską...


ludzie nie umiecie czytać?

#738101 22/11/2006 18:16
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
chyba cos im stronka nie dryga :/

#738102 22/11/2006 18:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Quote
Quote
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM??

Miej litosc czlowieku, poczytaj caly temat...


Akt zgonu babci, legitymację z podstawówki i kartę wędkarską...


ludzie nie umiecie czytać?

I jeszcze jezeli nie byles czlonkiem Ligi Ochrony Przyrody to nie masz co liczyc na wyplate

#738103 22/11/2006 18:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Quote
Quote
Quote
Quote
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM??

Miej litosc czlowieku, poczytaj caly temat...


Akt zgonu babci, legitymację z podstawówki i kartę wędkarską...


ludzie nie umiecie czytać?

I jeszcze jezeli nie byles czlonkiem Ligi Ochrony Przyrody to nie masz co liczyc na wyplate
Panowie nie zapominajcie o wysłanie skanu paszportu polsatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#738104 22/11/2006 18:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
[color:"red"] [/color] Nowy temat, bo nas sie troche syfu ironicznego narzucilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

===> http://www.mecz.org/ubbthreads/show...3565&an=0&page=0#3033565

Strona 19 z 19 1 2 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1