|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja nie mogę się zalogować bo się strasznie muli :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D podbijam Nie za bardzo czaje..a niby od kogo i jak oni maja sie dowiedziec ze to jest rachunek Twoj ale z innymi danymi co do zameldowania? Pozatym ja zrobilem walek i z jakiegos booka wyplacilem na konto brachola;p i tez przejdzie. Z moich informacji wynika ze osoba/firma wykonujaca przelew nie ma mozliwosci wgladu na czyje dane wysyla pieniadze. Ok, ale ktos powie ze jak sie dane nie beda zgadzaly to przelew sie cofnie! Ja powiem tak: Moze sie tak zdazyc jesli beda sie baardzo te dane niezgadaly, ale jeszcze nie slyszalem o cofnieciu sie przelewu w kwocie do 2 tysi PLN. Takich normalne banki poprostu nie monitoruja. I przechodza jak złoto. Powodzenia w coffaniu kasy Pozdro ee, nie zrozumiales;) chodzilo mi o to, ze u tegobuka na weryfikacje konta trzeba przeslac rachunki, dowod itp. a ja nie mieszkam w miejscu zameldowania, wiec co polecacie zrobic? ja mysle nad wyslaniem wyciagu z konta i dowodu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Hehe nie dziala.. ale pingi ida wprost na Raynes Park, UNITED KINGDOM.. czyli niby tak jak wczesniej a jednak.. ciekawe !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D podbijam Nie za bardzo czaje..a niby od kogo i jak oni maja sie dowiedziec ze to jest rachunek Twoj ale z innymi danymi co do zameldowania? Pozatym ja zrobilem walek i z jakiegos booka wyplacilem na konto brachola;p i tez przejdzie. Z moich informacji wynika ze osoba/firma wykonujaca przelew nie ma mozliwosci wgladu na czyje dane wysyla pieniadze. Ok, ale ktos powie ze jak sie dane nie beda zgadzaly to przelew sie cofnie! Ja powiem tak: Moze sie tak zdazyc jesli beda sie baardzo te dane niezgadaly, ale jeszcze nie slyszalem o cofnieciu sie przelewu w kwocie do 2 tysi PLN. Takich normalne banki poprostu nie monitoruja. I przechodza jak złoto. Powodzenia w coffaniu kasy Pozdro ee, nie zrozumiales;) chodzilo mi o to, ze u tegobuka na weryfikacje konta trzeba przeslac rachunki, dowod itp. a ja nie mieszkam w miejscu zameldowania, wiec co polecacie zrobic? ja mysle nad wyslaniem wyciagu z konta i dowodu:) Hmm .. faktycznie nie wiedzialem ze o to chodi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale jesli chodzi o rachunki to nie sadze zeby byl problem. bo jesli sie przemeldowales to masz przeciez jakies stare rachunki prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
[quote]a powiedzcie co zrobić jak jestem zameldowoany gdzie indziej, a rachunki mam skądś indziej?:D podbijam Nie za bardzo czaje..a niby od kogo i jak oni maja sie dowiedziec ze to jest rachunek Twoj ale z innymi danymi co do zameldowania? Pozatym ja zrobilem walek i z jakiegos booka wyplacilem na konto brachola;p i tez przejdzie. Z moich informacji wynika ze osoba/firma wykonujaca przelew nie ma mozliwosci wgladu na czyje dane wysyla pieniadze. Ok, ale ktos powie ze jak sie dane nie beda zgadzaly to przelew sie cofnie! Ja powiem tak: Moze sie tak zdazyc jesli beda sie baardzo te dane niezgadaly, ale jeszcze nie slyszalem o cofnieciu sie przelewu w kwocie do 2 tysi PLN. Takich normalne banki poprostu nie monitoruja. I przechodza jak złoto. Powodzenia w coffaniu kasy Pozdro ee, nie zrozumiales;) chodzilo mi o to, ze u tegobuka na weryfikacje konta trzeba przeslac rachunki, dowod itp. a ja nie mieszkam w miejscu zameldowania, wiec co polecacie zrobic? ja mysle nad wyslaniem wyciagu z konta i dowodu:) Hmm .. faktycznie nie wiedzialem ze o to chodi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale jesli chodzi o rachunki to nie sadze zeby byl problem. bo jesli sie przemeldowales to masz przeciez jakies stare rachunki prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/quote] powinno sie cos znalezc w domu rodzicow:) w kazdym badz razie wysle dowod + wyciag, jesli beda sie upominac dosle rachunek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
+ informacja na forum ze nie przeszedl jednak ten wyciag <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
haha:) zobaczymy:P ew. nettelerem sie zajme:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
nie trzeba od razu za calosc postawic po kursie 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM?? Miej litosc czlowieku, poczytaj caly temat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM?? Miej litosc czlowieku, poczytaj caly temat... Akt zgonu babci, legitymację z podstawówki i kartę wędkarską... ludzie nie umiecie czytać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
chyba cos im stronka nie dryga :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM?? Miej litosc czlowieku, poczytaj caly temat... Akt zgonu babci, legitymację z podstawówki i kartę wędkarską... ludzie nie umiecie czytać? I jeszcze jezeli nie byles czlonkiem Ligi Ochrony Przyrody to nie masz co liczyc na wyplate
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
to jakie trzeba dokumenty poslac przed tym 30 listopadem zeby nie zblokowali konta?? HM?? Miej litosc czlowieku, poczytaj caly temat... Akt zgonu babci, legitymację z podstawówki i kartę wędkarską... ludzie nie umiecie czytać? I jeszcze jezeli nie byles czlonkiem Ligi Ochrony Przyrody to nie masz co liczyc na wyplate Panowie nie zapominajcie o wysłanie skanu paszportu polsatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka