|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
A tak na marginesie tego transferu Kule.
Cały czas w różnego rodzaju komentarzach o Legii, było wiele hejtu na Kule, Szymiego i Miodka.
A ten Miodek, opchnął w tym okienku ich za prawie 8 mln. + plus bonusy. Czyli interes dobry, na poziomie zarobku jaki by dała LE. Sporo krytyki Lecha z Warszawy, że excel ponad trofea. W Warszawie widać przyzwyczajamy się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
(...) they don't want to play defense, they take fives steps on every lay-up to the hoop. (...) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Przeglądając TT to widzę, że kolega Stanowski zrobił się taki pro PIS. Chyba mu Boguś Leśnodorski nagadał, bo jeszcze niedawno było inaczej. ![[Linked Image from emspartner.pl]](https://www.emspartner.pl/wp-content/uploads/2014/12/pkobplogo.jpg) i Orlenik płaci - wymaga a Stano kręgosłup ma giętki, ale popieram, robiłbym dokładnie to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sporo krytyki Lecha z Warszawy, że excel ponad trofea. W Warszawie widać przyzwyczajamy się  "Robiłbym dokładnie to samo" co Stanowski, to robisz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tazen zaczynam się zastanawiać, czy to nie był celowy zabieg Jarka, który polecił Jacusiowi K. zwerbowanie Stana do TVP w zamian za protekcje na TT. Wszystko w białych rękawiczkach. Jeszcze rok temu Stan jechał po PIS-ie, że ho ho. Dzisiaj to łacha targa z Dulkiewicz i jej podobnym.
Jeśli tak to majstersztyk. Kolejny zresztą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10 |
Vincent, masz.... ![[Linked Image from data.whicdn.com]](https://data.whicdn.com/images/333983159/large.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
I co mam z tym zrobić  Ciśnienia nie zmierzy, zastrzyku nie zrobi, kaszy nie pokroi...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Vincent pewno ma na oddziale lepsze niunie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
I co mam z tym zrobić  Ciśnienia nie zmierzy, zastrzyku nie zrobi, kaszy nie pokroi... Przyjdzie, pochyli się nad łóżkiem, żeby po drugiej stronie wyregulować kroplówkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen zaczynam się zastanawiać, czy to nie był celowy zabieg Jarka, który polecił Jacusiowi K. zwerbowanie Stana do TVP w zamian za protekcje na TT. Wszystko w białych rękawiczkach. Jeszcze rok temu Stan jechał po PIS-ie, że ho ho. Dzisiaj to łacha targa z Dulkiewicz i jej podobnym.
Jeśli tak to majstersztyk. Kolejny zresztą. Możliwe, że był taki plan, w końcu trzeba trochę mediów "normalnych" a nie popłuczyn karnowskich i inne które raczej poważnie traktowane nie są. A Stanowski to biznesmen, jakby rządziło SLD to by z Czarzastego męża stanu robił. Proste. Zmieni się władza to i zmieni się Stanowski. A warto jego mieć po swojej stronie, mocno opiniotwórczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Zaraz zacznę usuwać, jak nie skończycie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent pewno ma na oddziale lepsze niunie Pan Staszek obok rocznik 46
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
I co mam z tym zrobić  Ciśnienia nie zmierzy, zastrzyku nie zrobi, kaszy nie pokroi... Przyjdzie, pochyli się nad łóżkiem, żeby po drugiej stronie wyregulować kroplówkę. Nie mam kroplówki, bez lekowy jestem, ciężko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Przyjdzie, pochyli się nad łóżkiem, żeby po drugiej stronie wyregulować kroplówkę. Może i tak, a później... ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/DybZqPfX0AAVhgz.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Vincent pewno ma na oddziale lepsze niunie Pan Staszek obok rocznik 46 o obsludze mowilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
I co mam z tym zrobić  Ciśnienia nie zmierzy, zastrzyku nie zrobi, kaszy nie pokroi... Przyjdzie, pochyli się nad łóżkiem, żeby po drugiej stronie wyregulować kroplówkę. Nie mam kroplówki, bez lekowy jestem, ciężko... No to jak u Pana Staszka się pochyli wyregulować kroplówkę to też będzie dobrze dla Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jakiś kumpel Fecha i Bzyka w Cremonese (czy tam w Primaverze Cremonese) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A taka, Vincent? ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/DwLE0bDWwAA8fav.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Podejrzewam że w tych butach by tu roboty nie dostała
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10 |
jak nie... nawet pan Staszek rocznik 46, papierek by dorzucił na składkę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|