|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
ale zjebałem dzisiaj piękny kurs na Łomżę z rezerwami Jagi zapomniałem, że gramy właśnie sparing na Białorusi, a rezerwy cienki skład i już 2:0 w plecy To jest tak jak dziś Wisła II, skład mniej ekskluzywny Skład Wisły II Kraków na mecz ze Słomniczanką: 1. Al-Ani, 4. Zima, 5. Szot, 6. Bentkowski, 7. Chmiel, 8. Pawłowski, 9. Zdybowicz, 10. Kasia, 11. Kumah, 13. Korczyk, 20. Bartosz Bardzo dobrze wyglada Pawłowski pozyskany z Pogoni, może pograć w pierwszej niedługo. Mecz za 15 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent nie wiem czy widziałeś Wołosika:
Właśnie wymieniłem kilka uwag z trenerem Michałem Probierzem. Gadka zeszła na Krzysztofa Piątka. Szkoleniowiec Cracovii mocno dziwił się,że we Włoszech nie ma polskich trenerów,a tak można „spierdolić” piłkarza beznadziejnie przygotowując go do sezonu pod względem fizycznym... Rzadko się z Probierzem zgadzam  ale coś tego Piątka popsuli. Zero bramek w sparingach, liga i kadra też, coś jest nie tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Mudrinski i Prikril grają w sparingu więc w piątek nie powinno być osłabień
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
No pisałem haczyków, że Pawłowski ma potencjał. Dziwię się, że tak łatwo się go pozbylismy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Vincent nie wiem czy widziałeś Wołosika:
Właśnie wymieniłem kilka uwag z trenerem Michałem Probierzem. Gadka zeszła na Krzysztofa Piątka. Szkoleniowiec Cracovii mocno dziwił się,że we Włoszech nie ma polskich trenerów,a tak można „spierdolić” piłkarza beznadziejnie przygotowując go do sezonu pod względem fizycznym... Rzadko się z Probierzem zgadzam  ale coś tego Piątka popsuli. Zero bramek w sparingach, liga i kadra też, coś jest nie tak. ale co mu pocisnęli w komentarzach to głowa mała 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent nie wiem czy widziałeś Wołosika:
Właśnie wymieniłem kilka uwag z trenerem Michałem Probierzem. Gadka zeszła na Krzysztofa Piątka. Szkoleniowiec Cracovii mocno dziwił się,że we Włoszech nie ma polskich trenerów,a tak można „spierdolić” piłkarza beznadziejnie przygotowując go do sezonu pod względem fizycznym... Rzadko się z Probierzem zgadzam  ale coś tego Piątka popsuli. Zero bramek w sparingach, liga i kadra też, coś jest nie tak. ale co mu pocisnęli w komentarzach to głowa mała  Poczytam z przyjemnością 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
No pisałem haczyków, że Pawłowski ma potencjał. Dziwię się, że tak łatwo się go pozbylismy Widziałem go w rezerwach tydzień temu, dobre ustawienie, dużo pod grą, podanie , wyglądał bardzo dobrze a wtedy Wisła wyszła w składzie dużo lepszym niż dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kasia z 10 w Wiśle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent nie wiem czy widziałeś Wołosika:
Właśnie wymieniłem kilka uwag z trenerem Michałem Probierzem. Gadka zeszła na Krzysztofa Piątka. Szkoleniowiec Cracovii mocno dziwił się,że we Włoszech nie ma polskich trenerów,a tak można „spierdolić” piłkarza beznadziejnie przygotowując go do sezonu pod względem fizycznym... Rzadko się z Probierzem zgadzam  ale coś tego Piątka popsuli. Zero bramek w sparingach, liga i kadra też, coś jest nie tak. ale co mu pocisnęli w komentarzach to głowa mała  Poczytam z przyjemnością  Widzę, że motyw przewodni Dunajska Streda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kasia z 10 w Wiśle   Arkadiusz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Proponuję dziś zagrać na Resovie z Łęczna kurs leci w dół a patrząc na siłę zespołu z Rzeszowa są zdecydowanie silniejsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kura żałował że nie postawił na łomżę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
3-2 Jaga II  kura parę zyli zostało w kieszeni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
kura żałował że nie postawił na łomżę  Nieważne, napijmy się
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Scotland Fraserbourg - Torres Over 6.0 Odds Stake 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
3-2 Jaga II  kura parę zyli zostało w kieszeni czasem warto nie mieć czasu na bukmacherkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
a reska taka mocna czy łeczna słaba ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
3-2 Jaga II  kura parę zyli zostało w kieszeni czasem warto nie mieć czasu na bukmacherkę  Mam nadzieję, że wyciagniesz z tej życiowej lekcji wnioski
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|