|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
tak chyba jaga to w głowie przegrała choć....jakościowo fizycznie była słabsza od nas wiec dobre pytanie co przez 2 tygodnie było robione...imo narzekania na Vuko ale poprawę widać fakt to ekstra klapa i tylko Jaga itp ale...my tez swoje słabości mamy niezła zmiana Kante imo mnie tak po pijaku Forty piąteczka zaskakuje słaba postawa Jesusa no w końcu go kopiłem do fantasy to pewnie jest powód  byliśmy słabsi od was nawet grając w przewadze każdy obiektywny co oglądał mecz ma takie zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
pewnie niebawem trzeba będzie przed meczem wklejać screen biletu albo zdjęcie ze stadionu wrzucać na forum z gazetą z aktualną datą Oj nie trzeba Kura, nie trzeba. Wystarczy po prostu pisać prawdę, a więc być choć trochę wiarygodnym, a nie robić z siebie debila, co wtedy bardzo sympatycznie akagi wypunktował, a teraz mi sie przypomniało przy okazji kolejnych napisek kolegi jaga1920.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Jaga- już możesz zalogować. Stoper pokazuje, że już zdążyłbyś że stadionu  zgred jaki dowcipas na siłę szuka smudy do dupy z drugiej strony wcale się nie dziwię kto normalny ma na imię Jurek ( w białostockiej gwarze Jurek oznacza człowieka upośledzonego umysłowo ) . Po pierwsze synuś, to ty szukasz i co jakiś czas znajdujesz gdy ktos cię celnie wypunktuje. Wtedy argumentów brak i zostanie taki rynsztok jak teraz prezentujesz. A po drugie synuś, Jurka żadnego nie znam, choć poniekąd to symaptyczne imię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
w premiership 100% karniak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
w premiership 100% karniak przed epoką VAR
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
dzien dobry cholera wstalem sobie rano i mysle - bede dzis na forum przed fortym, I BRAKLO 10 MINUT !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
a miałeś takie fory.Połozyłem się ok 3 nad ranem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
no nic trzeba probowac, moze jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Koledzy też macie problem z depozytem w unibecie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
w premiership 100% karniak przed epoką VAR w primera division po weryfikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
mecze Jagi z Legią zdelegalizować
to nie powinno się odbywać na oczach ludzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
TVP wiedziało wcześniej.Wybrali zdaje sie odpowiedni mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
TVP wiedziało wcześniej.Wybrali zdaje sie odpowiedni mecz. No nie wiem, zamiast wysłać Pana Trenera Strejlaua do Kielc to kierunek Gdańsk dostał
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
wszystkie nasze mecze to maksimum szacunku z obu stron na boisku, każdy boi się cokolwiek zaryzykować
nawet jak w h2h są wygrane w jedną czy drugą to zwykle w ostatnich latach jako odpowiedź na poprzednią porażkę, a później kolejne remisy
z jednej strony Mamrot pokazał brak jaj totalny, z drugiej nie dziwie się, jakby zaryzykował po czerwonej i dostał (a był potencjał, Legia nie wyglądała jakby kogoś brakowało, świetnie fizycznie przygotowani) ze 3 bramki u siebie z Legią to mam wrażenie, że po meczu mógłby pakować walizki, albo być już bardzo blisko tego
duża waga meczu, a porażka po czerwonej mogłaby być rozpamiętywana baaardzo długo
no cóż, wygranym meczu Legia, za tydzień jedziemy na klasyczne Lech-Jaga w ostatnich latach, czyli away win
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
mecze Jagi z Legią zdelegalizować
to nie powinno się odbywać na oczach ludzi to już taka tradycja naszej ligi, że meczów z Legią u nas nie da się oglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
pierwsze co powinien zrobić Mamrot to zmienić Tarasa, to co on wczoraj zagrał to sabotaż jak junior podanie do najbliższego, nawet jak zabrakło jaj, żeby wpuścić drugiego napastnika to można było wprowadzić Poletanovica
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|