|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe opinie, spróbuję Kowalczyka w deblu @ 3,4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Cias  swoją drogą, szkoda, ze tak sie potoczyla jego kariera, bo potencjal i umiejetnosci naprawde spore...naprawde nie znalazl sie zaden sponsor?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Super i oby osiagnela szczyty, choc bedzie bardzo ciezko... tez boksuje dla Kim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Linette. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Fognini chyba wałuje, ze słabiakiem taka gra. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Sock z nikim nie wygrał od prawie roku nawet z kompletnymi ogórami i z psycholem też raczej nie wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Z nikim nie wygrał, a tu wygrał. Żenada ten Fog.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Sock jaki beben ma.
Z Matkowskim chyba do maka chadzaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Laver Cup jest bardziej emocjonujący niż Szlemy. Powinni odświeżyć formułę Szlemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Nie powinni, Szlemy mają idealną formułą. Szkoda niszczyć dyscyplinę takimi zabawowymi gierkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Millman, Kokkinakis, Chung, Cilic, Schwartzman, Berrettini, Medvedev. Droga Nadala na US Open. Większość przeciwników bez formy, lub już konkretnie zajechanych walką z równymi sobie. Moim zdaniem, coś przydałoby się zmienić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Millman, Kokkinakis, Chung, Cilic, Schwartzman, Berrettini, Medvedev. Droga Nadala na US Open. Większość przeciwników bez formy, lub już konkretnie zajechanych walką z równymi sobie. Moim zdaniem, coś przydałoby się zmienić. Kilka miesiecy temu padł pomysł aby na szlemach rozstawiona była tylko najlepsza 16. Kiedy to miało wejść od przyszłego sezonu. Czy zarzucili ten pomysł ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Ja chcesz jeszcze większą ruletkę niż teraz, i żeby absolutnie każdy mógł wygrać, to niech grają mecze do 5-6 wygranych TB. Życzę wtedy powodzenia.
Berretini grał świetnie, a wcześniej jeden z lepszych spotkań w turnieju, zejebisty mecz monfilsa z shapovalovem, więc gael też był w formie A finał, to palce lizać(lepszy od Wimbledonu i najlepszy od wielu lat). Że co? Medvedev był zmęczony albo bez formy? Chłop w najlepszej formie z całego ATP, a jeżeli dał radę grać 5 tygodni na najwyższym poziomie tzn, że jest młody i odpowiednio przygotowany do takiego grania. Na nudę nie narzekałem, od groma kozackich spotkań, które były 50-50 z przebiegu spotkania, i tak, finał też był 50-50.
Warto też prześledzić drabinkę innych zawodników, tak to wygląda, że ci najlepsi spotykają się ze sobą od QF w górę. Normalna rzecz. Federer dostał Dimitrova(w 4 rundzie), który nie potrafił wygrać meczu przez cały sezon, i co? Trudniejszy zawodnik od Schwartzmanna, który wygał turniej w Meksyku, czy ze Zverevem na USO. Cilic bez formy cały sezon, ale na USO zawsze gra swój najlepszy tenis. Moim zdaniem trzeba się cieszyć, że ta TOP3 jeszcze robi, to co robi, bo już niedługo sytuacja będzie wyglądać jak w WTA, czyli każdy duży turniej w sezonie wygrywa ktoś inny. Dla kibica może fajnie, ale my nie jesteśmy tylko kibicami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Zrezygnowali z tego, pewnie czołówka się na nie zgodziła, bo wtedy realne byłyby ich wyloty w 1-2 rundzie. To miałoby być wprowadzone w tym roku od stycznia i byłem zdziwiony dlaczego nadal jest 32 rozstawionych, byłoby ciężko do typowania jak na Mastersach, gdzie też są same szlagiery.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
BTW. Nadal kontuzja nadgarstka, to był dobry pomysł, żeby bez odpoczynku brać udział w tym festynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Jak na festyn, to mecze wyjątkowo zacięte. Praktycznie wszystkie ciekawe, tylko Fog zawalił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Wysoki poziom, mecze na styku, widać chęci i zaangażowanie na każdym kroku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|