O co chodzi z tym obrażaniem burbona. Jakieś drugie dno? Chłop nic nie odpisał na tamtem post a bukma już od dwóch dni coś o jakimś obrażaniu.
Bukma chyba szuka kierowcy na wesele i z powrotem. Dlatego chcę ten temat wyjaśnić, a słyszał, że Basiura lubi jeździć i to nie byłby duży problem dla Niego.
dzieki haczyk teraz juz sie pewnie burbon nie da namowic
No nie mogę odżałować tego Punjaba. Biały coś nie skacze z radości.
zamiast skakac to troche czlowiek zly na siebie ze stawka relaksacyjna, mimo ze doceniam fachure dziadka to jednak wciaz czlowiek nie moze sie przekonac zeby grac takie dziwactwa po zwyklej stawce. A przychodzi weekend to kurwa na jakichs patalachów z ekstraklasy to sie pieniazka nie zaluje.
No nie mogę odżałować tego Punjaba. Biały coś nie skacze z radości.
zamiast skakac to troche czlowiek zly na siebie ze stawka relaksacyjna, mimo ze doceniam fachure dziadka to jednak wciaz czlowiek nie moze sie przekonac zeby grac takie dziwactwa po zwyklej stawce. A przychodzi weekend to kurwa na jakichs patalachów z ekstraklasy to sie pieniazka nie zaluje.
Tylko typy z płatnych stron, od uznanych ekspertów.
No nie mogę odżałować tego Punjaba. Biały coś nie skacze z radości.
zamiast skakac to troche czlowiek zly na siebie ze stawka relaksacyjna, mimo ze doceniam fachure dziadka to jednak wciaz czlowiek nie moze sie przekonac zeby grac takie dziwactwa po zwyklej stawce. A przychodzi weekend to kurwa na jakichs patalachów z ekstraklasy to sie pieniazka nie zaluje.
Tylko typy z płatnych stron, od uznanych ekspertów.
Tak jak ten over w Rzymie wczoraj? Czy City z Norwich
No nie mogę odżałować tego Punjaba. Biały coś nie skacze z radości.
zamiast skakac to troche czlowiek zly na siebie ze stawka relaksacyjna, mimo ze doceniam fachure dziadka to jednak wciaz czlowiek nie moze sie przekonac zeby grac takie dziwactwa po zwyklej stawce. A przychodzi weekend to kurwa na jakichs patalachów z ekstraklasy to sie pieniazka nie zaluje.
Tylko typy z płatnych stron, od uznanych ekspertów.
[quote=Lukasz111]No nie mogę odżałować tego Punjaba. Biały coś nie skacze z radości.
zamiast skakac to troche czlowiek zly na siebie ze stawka relaksacyjna, mimo ze doceniam fachure dziadka to jednak wciaz czlowiek nie moze sie przekonac zeby grac takie dziwactwa po zwyklej stawce. A przychodzi weekend to kurwa na jakichs patalachów z ekstraklasy to sie pieniazka nie zaluje.
Tylko typy z płatnych stron, od uznanych ekspertów.
Ludzie zaczeli odchodzic z forum bo nie ma pewek, wyszukiwarki tez jakby mniej u nas ostatnio szukaja, to pomyslalem ze cos rozruszam. Przeciez za rok mamy dostac ten puchar dla najlepszego forum. Czarno to widzę teraz, powiem szczerze.