Niestety, tam gdzie ktoś próbuje się wzbić ponad przeciętność i wykazać jakąkolwiek inicjatywę to zawsze pojawią się hejterzy, którzy tylko czekają aby wbić szpilkę lub co gorsza nóż w plecy.
Niestety, tam gdzie ktoś próbuje się wzbić ponad przeciętność i wykazać jakąkolwiek inicjatywę to zawsze pojawią się hejterzy, którzy tylko czekają aby wbić szpilkę lub co gorsza nóż w plecy.
Niestety, tam gdzie ktoś próbuje się wzbić ponad przeciętność i wykazać jakąkolwiek inicjatywę to zawsze pojawią się hejterzy, którzy tylko czekają aby wbić szpilkę lub co gorsza nóż w plecy.
Niestety, tam gdzie ktoś próbuje się wzbić ponad przeciętność i wykazać jakąkolwiek inicjatywę to zawsze pojawią się hejterzy, którzy tylko czekają aby wbić szpilkę lub co gorsza nóż w plecy.
Aż dziw bierze, że nikt @fortiemu nie wbija noża w plecy.
Niestety, tam gdzie ktoś próbuje się wzbić ponad przeciętność i wykazać jakąkolwiek inicjatywę to zawsze pojawią się hejterzy, którzy tylko czekają aby wbić szpilkę lub co gorsza nóż w plecy.
Żadna popisówka. Miejsce z polecenia. I również polecam. Grilowane mięska. Bierzesz karkówę, do tego chlebek i bar sałatkowy bez ograniczeń. Wychodzi z 16-17 zł. A ludzie zajeżdżają do kfc czy innych gównianych maków i płacą więcej i to za syf. Nie mogę pojąć.