Forty w czapce, obok Niego kolega z Belgii (przed meczem spożyli 7 Ducha), następnie Burbon, którego opierdala miejscowy Dziadzia za przechwałki kulinarne, siedzi jeszcze zniesmaczony tym wszystkim Master.
Zapomniałem o Pacyfku w kolejarce, który pilnuje porządku. Flagę z z prześcieradła zawiesza Tronku z bratem, którzy po całym wydarzeniu będą odwozić nietrzeźwe towarzystwo po hacjendach.
Czyli stara gwardia, obywatel @akagi i obywatel @forty nie głosuje/głosują (ten czasownik to ma się odnieść do "gwardii" czy do użytkowników? Jaka poprawna wersja?) od wielu lat. Jakie wnioski młodzież może z tego wyciągnąć?
Forty w czapce, obok Niego kolega z Belgii (przed meczem spożyli 7 Ducha), następnie Burbon, którego opierdala miejscowy Dziadzia za przechwałki kulinarne, siedzi jeszcze zniesmaczony tym wszystkim Master.
Zapomniałem o Pacyfku w kolejarce, który pilnuje porządku. Flagę z z prześcieradła zawiesza Tronku z bratem, którzy po całym wydarzeniu będą odwozić nietrzeźwe towarzystwo po hacjendach.
witam i zachecam goraco do nie glosowania w wyborach, polecam zagranie również undera frekwencji (to nieliczny przypadek ze sami mamy wpływ na wynik naszego zakładu:)
witam i zachecam goraco do nie glosowania w wyborach, polecam zagranie również undera frekwencji (to nieliczny przypadek ze sami mamy wpływ na wynik naszego zakładu:)
tomek...pojebałeś fora..zastosuj sie do rady z mojego poprzedniego posta