|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
A kogo Myślicie Glik opierdalał po meczu z Łotwą w wywiadzie.Właśnie Szymanskiego serio? Za gre? Dla mnie ewidentnie jedyny co szarpal cos tam za nieodpowiedzialne zagrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
A kogo Myślicie Glik opierdalał po meczu z Łotwą w wywiadzie.Właśnie Szymanskiego serio? Za gre? Dla mnie ewidentnie jedyny co szarpal cos tam za nieodpowiedzialne zagrania masakra, to powinien wg niego tylko przyjac i oddac do najblizszego. Chyba dobrze ze zawodnik jest troche kreatywny. Jak by to robil pod swoim polem karnym to moglbym zrozumiec. Osobiscie nie zauwazylem czegos takoego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
ze słow Glika wynikało jakby miał pretensje że przód nie grał tak jak zakładali przed meczem, tylko jakies indywidualne akcyjki u uja dawały
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Stano podał skład
Szczesny - Bereszynski, Glik, Bednarek, Reca - Krychowiak, Goralski, Zielinski - Grosicki, Lewandowski, Szymanski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
na Łotwe to się wychodzi 3 ma z przodu wali się 5 do ht od 45 3 zmiany juz widze a co jak bedzie kontuzja w 50  to nic będzie zaprawa jak grac w osłabieniu, poprawiamy do 8 ft i zapominamy o takim meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
siąda od poczatku na nich 2:0 po pół godzinie a potem zgrzytanie zebami na antyfootball 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
spokojnie muchinio
jeszcze jedno dwa zgrupowania u Brzęczka i ustawią młodego do pionu - będzie podawał jedynie do boku albo do tyłu i wszystko wróci do normy
dla mnie Szymański wczoraj na wielki plus - chciał się pokazać z dobrej strony i zagrał całkiem dobre zawody
w Rosji też się wyróżnia(choć tam nie ma za bardzo z kim grać bo skład węgla i papy, więc wyniki zespołu siłą rzeczy dramatyczne) i jak tak dalej pójdzie to najbliższe okienko, może dwa i transfer za kilkadziesiąt mln do jakiegoś porządnego klubu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Krychowiak na 8. W końcu obrońcy na swoich pozycjach.l
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Płacheta i Szymański to powinny być docelowe skrzydła na lata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
zieliński święta krowa trener pizda bezjajowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
hehe Reca
co za patologia, żeby trener dokonywał kolejnych zmian jedynie pod wpływem krytyki mediów i opinii publicznej
tyle dobrego, że przynajmniej słucha choć marne to pocieszenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Tu sie Pacyf zgodze. Na Widzew przyjechalo Nefczi Baku, poklepali sobie 8: 0 i na piwko na Piotryne, a kurw... teeaz meczenie z Lotwa, czy odnosnie kl7bowej pilki z Dundelazami czy innymi wynalazkami. Tez troche jacze jak stara baba, ale znow mozna nap9sac" kiedys to bylo" Pieter. Jak z t7ch memow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Pacyfek masz jakieś info o wynikach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jaga powiedz mi kto za Ziela?
to jest obecnie jedyny zawodnik ze środka pola który jest w stanie posłać dokładne prostopadłe podanie albo jakiegoś krosa na skrzydło rzucić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Pacyfek masz jakieś info o wynikach? nie wolno bo kary może zapłacić Conrad
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
spokojnie muchinio
jeszcze jedno dwa zgrupowania u Brzęczka i ustawią młodego do pionu - będzie podawał jedynie do boku albo do tyłu i wszystko wróci do normy
dla mnie Szymański wczoraj na wielki plus - chciał się pokazać z dobrej strony i zagrał całkiem dobre zawody
w Rosji też się wyróżnia(choć tam nie ma za bardzo z kim grać bo skład węgla i papy, więc wyniki zespołu siłą rzeczy dramatyczne) i jak tak dalej pójdzie to najbliższe okienko, może dwa i transfer za kilkadziesiąt mln do jakiegoś porządnego klubu i tu sie robi ta roznica, taki Klopp bo takim meczu podszedl by, podziekowal i przytulil misia z Szymim, a tu pretensje" starej gwardi" bo ich przycmil .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Pacyfek masz jakieś info o wynikach? nie wolno bo kary może zapłacić Conrad a kiedys można było, to daj na priva 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Iwański dzis komentuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Pacyfek masz jakieś info o wynikach? nie wolno bo kary może zapłacić Conrad a kiedys można było, to daj na priva  poczekaj do 21 to jak z kobieta nie od razu łeb między kolana
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga powiedz mi kto za Ziela?
to jest obecnie jedyny zawodnik ze środka pola który jest w stanie posłać dokładne prostopadłe podanie albo jakiegoś krosa na skrzydło rzucić 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|