|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
Vvega mnie uprzedzil😬
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
WIELKIIII po mistrza!  a poważnie to under, u nas nie ma kto strzelać a i u gości też lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Klaksvik
Za tydzień grają ostatni mecz o mistrzostwo w B 36, a ewentualna dzisiejsza wygrana da im tytuł nawet przy remisie. Runavik praktycznie o nic nie walczy, bo puchary już ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
zauważyłeś akagi że po dwóch wtopach u siebie po straceniu prowadzenia , wygrana z Lechem po przejeciu prowadzenia, nieobliczalna drużyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Co zrobić, by zawodnicy i kibice okazali #Szacunek DlaArbitra? | STAN FUTBOLU 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sam już nie wiem kera co o tym myśleć. Inna sprawa, myślałem że Lech jest trochę mocniejszy, ale u nich widać że nastawili się na produkcję młodych zdolnych na sprzedaż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
SASSUOLO (4-3-1-2): Consigli; Muldur, Marlon, Peluso, Tripaldelli; Obiang, Magnanelli, Duncan; Traoré; Berardi, Caputo. INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Candreva, Gagliardini, Brozovic, Barella, Biraghi; Lautaro Martinez, Lukaku. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
forma stabilna
#4liga Teraz dwukrotnie próbował Mudrinski! Najpierw jego strzał z ostrego kąta broni bramkarz, a później w dobrej sytuacji spudłował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
forma stabilna
#4liga Teraz dwukrotnie próbował Mudrinski! Najpierw jego strzał z ostrego kąta broni bramkarz, a później w dobrej sytuacji spudłował. lepiej zabrać chłopa do parku bo dużo liści naleciało
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Interullo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Klimali plakat to Holenderka ma nad łóżkiem (gdyby jeszcze w szachy grał). Konkurs dobry  co było nagrodą ? Co do Probierza to pewnie wiceprezes wywiera presję Co to zaś za podśmiechujki jako jedyna swoim fachowym okiem zobaczyłam nieoszlifowany talent mimo tego całego hejtu w moim kierunku i mowy nienawiści  Teraz to by się każdy chciał podłączyć do rydwanu zwyciężscy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Akhu chyba z Latającą kręci po razem wpadli jak do fechowej obory
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Lautaro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu chyba z Latającą kręci po razem wpadli jak do fechowej obory  Holenderko, wydało się, co teraz robimy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Akhu chyba z Latającą kręci po razem wpadli jak do fechowej obory Z nikim nie wpadłam co za insynuacje i kalumnie wypraszam se 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Akhu dobry materiał na męża
na bank jak zobaczy gołe dupsko wystające z ikeowskiej pościeli to nie będzie pchał się z błażejem tylko przykryje żeby nie marzła
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Akhu chyba z Latającą kręci po razem wpadli jak do fechowej obory  Holenderko, wydało się, co teraz robimy? I tak by nic z tego nie było Ty chodzisz na Giuseppe Meazza a ja na San Siro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Akhu chyba z Latającą kręci po razem wpadli jak do fechowej obory  Holenderko, wydało się, co teraz robimy? I tak by nic z tego nie było Ty chodzisz na Giuseppe Meazza a ja na San Siro  jak nie? romeo i julia II
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu chyba z Latającą kręci po razem wpadli jak do fechowej obory  Holenderko, wydało się, co teraz robimy? I tak by nic z tego nie było Ty chodzisz na Giuseppe Meazza a ja na San Siro  a no racja 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|