Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 54 1 2 3 4 5 6 7 53 54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
trzy razy musialem przeczytac zeby zalapac, wole te akagiego przynajmniej czlowiek nie musi mozgownicy wysilac

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
gupi jestem, nie czaje

akagi WRÓĆĆĆĆ!

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by quincy
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-n...ow-od-wielkich-nadziei-do-wielkej-kleski

Kanar chyba już zaczyna się godzić z tym, że 1 mln to była darowizna.

Kanar taki głupi nie jest.
Pożyczka jest zabezpieczona na terenach TS Wisła, do styczniu TS ma ptawo odkupić akcje/oddać pożyczkę.
Jeśli tego nie zrobi ( A nie zrobi z pewnością) to Wisła S.A. przechodzi na rzecz trójki pozyczkodawców.
Wtedy zdrcydowanie łatwiej jakieś rozmowy co dalej. Spłacenie wspólników, zewnętrzny inwestor itp.
Wawrzynowski się nawet nie pochylił nad tym. Napisał coś co jest trendy i się dobrze klika.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Originally Posted by quincy
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-n...ow-od-wielkich-nadziei-do-wielkej-kleski

Kanar chyba już zaczyna się godzić z tym, że 1 mln to była darowizna.

Kanar taki głupi nie jest.
Pożyczka jest zabezpieczona na terenach TS Wisła, do styczniu TS ma ptawo odkupić akcje/oddać pożyczkę.
Jeśli tego nie zrobi ( A nie zrobi z pewnością) to Wisła S.A. przechodzi na rzecz trójki pozyczkodawców.
Wtedy zdrcydowanie łatwiej jakieś rozmowy co dalej. Spłacenie wspólników, zewnętrzny inwestor itp.
Wawrzynowski się nawet nie pochylił nad tym. Napisał coś co jest trendy i się dobrze klika.

A komu by się chciało pochylać temat jest na czasie trza Wiśle dojebać

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
przeciez z daleka widac ze to na kolanie pisane

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by Ojro
gupi jestem, nie czaje

akagi WRÓĆĆĆĆ!

Bo to jest dla dla inteligentnych ( inaczej tongue ) ja na szczęście załapałam tongue

Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Originally Posted by Ojro
gupi jestem, nie czaje

serio? laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
frown

czas odejsc z forum... niegodzien jam jest

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25358633,po-koncercie-we-wroclawiu-ludziom-poznikaly-kurtki-szatniarze.html#s=BoxOpImg6

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Ojro
frown

czas odejsc z forum... niegodzien jam jest
spokojnie ja też nie czaje tego Podlaskiego humoru

Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Originally Posted by Ojro
frown

czas odejsc z forum... niegodzien jam jest

masz szansę na rolę w filmie!!

nie odchodz!

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dziś na canal+ w serii ekstraklasyka mecz Wisła Płock - Wisła Kraków 4:4 z 2004 roku.

Mecz który jest dowodem na korupcję sędziego w prokuraturze wrocławskiej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Dziś na canal+ w serii ekstraklasyka mecz Wisła Płock - Wisła Kraków 4:4 z 2004 roku.

Mecz który jest dowodem na korupcję sędziego w prokuraturze wrocławskiej

Jak mawiał klasyk sędziego mieliśmy załatwionego 3-0 prowadziliśmy u siebie i nie dało się ich ograć tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Apropopo wiecie czemu akurat wrocławska prokuratura prowadzi to całe śledztwo tongue

Za poprawną odpowiedż nagroda niespodzianka tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Klasyk to był taki. Słyszałem to z ust byłego sędziego. Pyta się jednego zawodnika po meczu, w którym użył gwizdka siedem razy łącznie z ropoczęciem i zakończeniem obu połówek: "dlaczego jak wy się ustawianie na remis to zawsze na 0:0. Dlaczego nie ustawicie się na przykład na 3:3?" W odpowiedzi usłyszał: "No tak, ale jak my im strzelimy a oni nam nie?"

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by latajaca_holenderka
Apropopo wiecie czemu akurat wrocławska prokuratura prowadzi to całe śledztwo tongue

Za poprawną odpowiedż nagroda niespodzianka tongue
powiedz jaka jest nagroda to moze zmotywujesz, niespodzianka nie zacheca

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
To co to za niespodzianka by była

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
nie każdy chciałby dostać proporczyk Wisły

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by quincy
Klasyk to był taki. Słyszałem to z ust byłego sędziego. Pyta się jednego zawodnika po meczu, w którym użył gwizdka siedem razy łącznie z ropoczęciem i zakończeniem obu połówek: "dlaczego jak wy się ustawianie na remis to zawsze na 0:0. Dlaczego nie ustawicie się na przykład na 3:3?" W odpowiedzi usłyszał: "No tak, ale jak my im strzelimy a oni nam nie?"

Już to chyba kiedyś tu opowiadałam Vinc potwierdzi tongue

Pcimianka grała o wejście do A klasy albo okręgówki już nie pamiętam to lata temu było

2 kolejki do końca mecz z Sępem Droginia na wyjeżdzie

Przyjechali z wódka jak to na piłkarskim pokerze pokazali załatwili

Mecz zajebisty słupki poprzeczki nogi ręce połamane wynik 2-3 po meczu kibice przychodzili do zawodników Sępa że takiego meczu tu jeszcze nie było

Można morzna tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dwie osoby - burmistrz warszawskich Włoch i wręczający mu łapówkę deweloper - zostały zatrzymane w Warszawie - poinformowało CBA. Według zastępcy koordynatora ds. służb specjalnych Macieja Wąsika zatrzymany deweloper to były właściciel Pogoni Szczecin

Strona 5 z 54 1 2 3 4 5 6 7 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1