|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
trzy razy musialem przeczytac zeby zalapac, wole te akagiego przynajmniej czlowiek nie musi mozgownicy wysilac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
gupi jestem, nie czaje
akagi WRÓĆĆĆĆ!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kanar taki głupi nie jest. Pożyczka jest zabezpieczona na terenach TS Wisła, do styczniu TS ma ptawo odkupić akcje/oddać pożyczkę. Jeśli tego nie zrobi ( A nie zrobi z pewnością) to Wisła S.A. przechodzi na rzecz trójki pozyczkodawców. Wtedy zdrcydowanie łatwiej jakieś rozmowy co dalej. Spłacenie wspólników, zewnętrzny inwestor itp. Wawrzynowski się nawet nie pochylił nad tym. Napisał coś co jest trendy i się dobrze klika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
Kanar taki głupi nie jest. Pożyczka jest zabezpieczona na terenach TS Wisła, do styczniu TS ma ptawo odkupić akcje/oddać pożyczkę. Jeśli tego nie zrobi ( A nie zrobi z pewnością) to Wisła S.A. przechodzi na rzecz trójki pozyczkodawców. Wtedy zdrcydowanie łatwiej jakieś rozmowy co dalej. Spłacenie wspólników, zewnętrzny inwestor itp. Wawrzynowski się nawet nie pochylił nad tym. Napisał coś co jest trendy i się dobrze klika. A komu by się chciało pochylać temat jest na czasie trza Wiśle dojebać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
przeciez z daleka widac ze to na kolanie pisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
gupi jestem, nie czaje
akagi WRÓĆĆĆĆ! Bo to jest dla dla inteligentnych ( inaczej  ) ja na szczęście załapałam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
serio? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
 czas odejsc z forum... niegodzien jam jest
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25358633,po-koncercie-we-wroclawiu-ludziom-poznikaly-kurtki-szatniarze.html#s=BoxOpImg6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
 czas odejsc z forum... niegodzien jam jest spokojnie ja też nie czaje tego Podlaskiego humoru
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
 czas odejsc z forum... niegodzien jam jest masz szansę na rolę w filmie!! nie odchodz!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dziś na canal+ w serii ekstraklasyka mecz Wisła Płock - Wisła Kraków 4:4 z 2004 roku.
Mecz który jest dowodem na korupcję sędziego w prokuraturze wrocławskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
Dziś na canal+ w serii ekstraklasyka mecz Wisła Płock - Wisła Kraków 4:4 z 2004 roku.
Mecz który jest dowodem na korupcję sędziego w prokuraturze wrocławskiej Jak mawiał klasyk sędziego mieliśmy załatwionego 3-0 prowadziliśmy u siebie i nie dało się ich ograć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
Apropopo wiecie czemu akurat wrocławska prokuratura prowadzi to całe śledztwo  Za poprawną odpowiedż nagroda niespodzianka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Klasyk to był taki. Słyszałem to z ust byłego sędziego. Pyta się jednego zawodnika po meczu, w którym użył gwizdka siedem razy łącznie z ropoczęciem i zakończeniem obu połówek: "dlaczego jak wy się ustawianie na remis to zawsze na 0:0. Dlaczego nie ustawicie się na przykład na 3:3?" W odpowiedzi usłyszał: "No tak, ale jak my im strzelimy a oni nam nie?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Apropopo wiecie czemu akurat wrocławska prokuratura prowadzi to całe śledztwo  Za poprawną odpowiedż nagroda niespodzianka  powiedz jaka jest nagroda to moze zmotywujesz, niespodzianka nie zacheca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
To co to za niespodzianka by była
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
nie każdy chciałby dostać proporczyk Wisły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
Klasyk to był taki. Słyszałem to z ust byłego sędziego. Pyta się jednego zawodnika po meczu, w którym użył gwizdka siedem razy łącznie z ropoczęciem i zakończeniem obu połówek: "dlaczego jak wy się ustawianie na remis to zawsze na 0:0. Dlaczego nie ustawicie się na przykład na 3:3?" W odpowiedzi usłyszał: "No tak, ale jak my im strzelimy a oni nam nie?" Już to chyba kiedyś tu opowiadałam Vinc potwierdzi  Pcimianka grała o wejście do A klasy albo okręgówki już nie pamiętam to lata temu było 2 kolejki do końca mecz z Sępem Droginia na wyjeżdzie Przyjechali z wódka jak to na piłkarskim pokerze pokazali załatwili Mecz zajebisty słupki poprzeczki nogi ręce połamane wynik 2-3 po meczu kibice przychodzili do zawodników Sępa że takiego meczu tu jeszcze nie było Można morzna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
Dwie osoby - burmistrz warszawskich Włoch i wręczający mu łapówkę deweloper - zostały zatrzymane w Warszawie - poinformowało CBA. Według zastępcy koordynatora ds. służb specjalnych Macieja Wąsika zatrzymany deweloper to były właściciel Pogoni Szczecin
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|