Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 128 z 135 1 2 126 127 128 129 130 134 135
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by kfjatek
uhu, polski bayern.
ból dupy wobec Jagi, część setna

ale upieraj się dalej

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Nie tak się liczy podatek 32 %

Poza tym większość piłkarzy wystawia fakturę, firmy i inne opodatkowanie.

Kluby też podpisują kontrakty z kwotą na rękę, np we Francji.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
kfjatek są promocje teraz na Jacki przed świętami, proponuję kupić parę złotych przyoszczędzisz smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by deltaforce
u nas to chyba 32% więc jak zarabia 100k, to na ręke dostaje 68k, reszta idzie na 500 plus, nie wiem dlaczego ludzie nie uwzględniają podatków, ale piłkarze w Angli, Hiszpanii, Niemczech ok połowę muszą oddać fiskusowi.
masz chyba 15 lat, że nie wiesz jak się liczy podatki od kwot brutto

zwłaszcza kontraktów piłkarskich

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by deltaforce
u nas to chyba 32% więc jak zarabia 100k, to na ręke dostaje 68k, reszta idzie na 500 plus, nie wiem dlaczego ludzie nie uwzględniają podatków, ale piłkarze w Angli, Hiszpanii, Niemczech ok połowę muszą oddać fiskusowi.
masz chyba 15 lat, że nie wiesz jak się liczy podatki od kwot brutto

zwłaszcza kontraktów piłkarskich

więc jak się liczy ?

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by VVega
Nie tak się liczy podatek 32 %

Poza tym większość piłkarzy wystawia fakturę, firmy i inne opodatkowanie.

Kluby też podpisują kontrakty z kwotą na rękę, np we Francji.

tak mogą przejsć na podatek liniowy 19%

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by laser
I jeszcze singielek

Włoska Serie A w niedzielę over 17.5 @1.952

Chciałem przed chwilą napisać, że potrzebuję raptem jednego golasso, ale Interullo mnie wyręczył wink

worek

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
dobrze jest we Włoszech, a reszta Europy to duże podatki od piłkarzy, a że można kombinować na podatkach to już kilku piłkarzy pokazało.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by laser
Na jutro 2 duble:

Wilki - Koguty over 2.5
Kanoniery - Citizens over 2.5
@2.59

Diabły - Toffees over 2.5
Szelki - Orły z Frankfurtu over 2.5
@2.88

boks

A tu tylko letki plus, dobre i to, tym bardziej, że szczęśliwie overy nie złożyły się na krzyż z underami wink

worek

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Ronaldo po co poszedł do Włoch, chyba logiczne że po to żeby połowy szmalu nie oddawać w podatkach.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Kura
kfjatek są promocje teraz na Jacki przed świętami, proponuję kupić parę złotych przyoszczędzisz smile
Bedzie walka do końca smile

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Sędziego Mycia rozbierają na tt na czynniki pierwsze

"Czytam, że sędzia Myć dziś znów wjechał na grubości. Przypomnijmy karierę. W 2017 dostał półfinał PP (!), mając na koncie sześć meczów w II lidze (nigdy wyżej!). Awans do I ligi dostał dwa mecze później. W I lidze sędziował 3 (!) razy i trafił do Ekstraklasy zaraz po skandalu "

https://twitter.com/plangier/status/1206258901878034432?s=19

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Warren
bez przesady
i tak człowieka później zjebią jak psa specjaliści że pogratulowałem Betowcowi
takie życie

Biczu, jesteś Legendą... beto był ikoną..

.. ale zszedł na psy

.. Wierzylem w Niego długi czas... Ale nie podołał, niestety..

.. może się z tego wyzwoli.. Ale sporo czasu minęło i nie zrobił NIC w tym celu..

Dlatego Ty nadal jesteś Legendą, a on... nie..

Bronilem go póki się dało.. Na darmo.. Wygląda na to, że nie zasłużył.. Przykro mi, ale betowiec jest banitą forum na własne życzenie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
I tak użyłem dyplomacji, bo normalnie, to można powiedzieć, że "niech spierdala", skoro Forumowiczow nie szanuje frown

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by kfjatek
uhu, polski bayern.
ból dupy wobec Jagi, część setna

ale upieraj się dalej
ten zawsze taki spięty? Zenka se puść na wieży wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Dobranoc. Szacunek dla Szanownych Forumowiczów

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by kfjatek
uhu, polski bayern.
ból dupy wobec Jagi, część setna

ale upieraj się dalej
ten zawsze taki spięty? Zenka se puść na wieży wink
i kolejny raz

no gorzej niż w Białymstoku z Legią

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Kura
kfjatek są promocje teraz na Jacki przed świętami, proponuję kupić parę złotych przyoszczędzisz smile
Bedzie walka do końca smile
rozumiem, że liczymy po całym sezonie a nie zasadniczym?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by kemp
I tak użyłem dyplomacji, bo normalnie, to można powiedzieć, że "niech spierdala", skoro Forumowiczow nie szanuje frown

aplauz piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by kfjatek
uhu, polski bayern.
ból dupy wobec Jagi, część setna

ale upieraj się dalej
ten zawsze taki spięty? Zenka se puść na wieży wink
i kolejny raz

no gorzej niż w Białymstoku z Legią
codziennie rano przypominam sobie że tej Jagielloni nienawidzę bardziej niż Legii, a nawet Wisły!

Strona 128 z 135 1 2 126 127 128 129 130 134 135

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, Sensei, Lukasz111, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1