|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ból dupy wobec Jagi, część setna ale upieraj się dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Nie tak się liczy podatek 32 %
Poza tym większość piłkarzy wystawia fakturę, firmy i inne opodatkowanie.
Kluby też podpisują kontrakty z kwotą na rękę, np we Francji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kfjatek są promocje teraz na Jacki przed świętami, proponuję kupić parę złotych przyoszczędzisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
u nas to chyba 32% więc jak zarabia 100k, to na ręke dostaje 68k, reszta idzie na 500 plus, nie wiem dlaczego ludzie nie uwzględniają podatków, ale piłkarze w Angli, Hiszpanii, Niemczech ok połowę muszą oddać fiskusowi. masz chyba 15 lat, że nie wiesz jak się liczy podatki od kwot brutto zwłaszcza kontraktów piłkarskich
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
u nas to chyba 32% więc jak zarabia 100k, to na ręke dostaje 68k, reszta idzie na 500 plus, nie wiem dlaczego ludzie nie uwzględniają podatków, ale piłkarze w Angli, Hiszpanii, Niemczech ok połowę muszą oddać fiskusowi. masz chyba 15 lat, że nie wiesz jak się liczy podatki od kwot brutto zwłaszcza kontraktów piłkarskich więc jak się liczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Nie tak się liczy podatek 32 %
Poza tym większość piłkarzy wystawia fakturę, firmy i inne opodatkowanie.
Kluby też podpisują kontrakty z kwotą na rękę, np we Francji. tak mogą przejsć na podatek liniowy 19%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
I jeszcze singielek
Włoska Serie A w niedzielę over 17.5 @1.952 Chciałem przed chwilą napisać, że potrzebuję raptem jednego golasso, ale Interullo mnie wyręczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
dobrze jest we Włoszech, a reszta Europy to duże podatki od piłkarzy, a że można kombinować na podatkach to już kilku piłkarzy pokazało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Na jutro 2 duble: Wilki - Koguty over 2.5 Kanoniery - Citizens over 2.5 @2.59 Diabły - Toffees over 2.5 Szelki - Orły z Frankfurtu over 2.5 @2.88  A tu tylko letki plus, dobre i to, tym bardziej, że szczęśliwie overy nie złożyły się na krzyż z underami  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Ronaldo po co poszedł do Włoch, chyba logiczne że po to żeby połowy szmalu nie oddawać w podatkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
kfjatek są promocje teraz na Jacki przed świętami, proponuję kupić parę złotych przyoszczędzisz  Bedzie walka do końca 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Sędziego Mycia rozbierają na tt na czynniki pierwsze "Czytam, że sędzia Myć dziś znów wjechał na grubości. Przypomnijmy karierę. W 2017 dostał półfinał PP (!), mając na koncie sześć meczów w II lidze (nigdy wyżej!). Awans do I ligi dostał dwa mecze później. W I lidze sędziował 3 (!) razy i trafił do Ekstraklasy zaraz po skandalu " https://twitter.com/plangier/status/1206258901878034432?s=19
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
bez przesady i tak człowieka później zjebią jak psa specjaliści że pogratulowałem Betowcowi takie życie Biczu, jesteś Legendą... beto był ikoną.. .. ale zszedł na psy .. Wierzylem w Niego długi czas... Ale nie podołał, niestety.. .. może się z tego wyzwoli.. Ale sporo czasu minęło i nie zrobił NIC w tym celu.. Dlatego Ty nadal jesteś Legendą, a on... nie.. Bronilem go póki się dało.. Na darmo.. Wygląda na to, że nie zasłużył.. Przykro mi, ale betowiec jest banitą forum na własne życzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
I tak użyłem dyplomacji, bo normalnie, to można powiedzieć, że "niech spierdala", skoro Forumowiczow nie szanuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
ból dupy wobec Jagi, część setna ale upieraj się dalej ten zawsze taki spięty? Zenka se puść na wieży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Dobranoc. Szacunek dla Szanownych Forumowiczów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ból dupy wobec Jagi, część setna ale upieraj się dalej ten zawsze taki spięty? Zenka se puść na wieży  i kolejny raz no gorzej niż w Białymstoku z Legią
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
kfjatek są promocje teraz na Jacki przed świętami, proponuję kupić parę złotych przyoszczędzisz  Bedzie walka do końca  rozumiem, że liczymy po całym sezonie a nie zasadniczym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
ból dupy wobec Jagi, część setna ale upieraj się dalej ten zawsze taki spięty? Zenka se puść na wieży  i kolejny raz no gorzej niż w Białymstoku z Legią codziennie rano przypominam sobie że tej Jagielloni nienawidzę bardziej niż Legii, a nawet Wisły!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|