Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Bry
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
QPR x2 patrząc na forme Kłinsów.
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Widzę że wHiTe, naprawdę chce zostać modem.
Udziela się, tematy rozwija, karci, nagradza...
Czyli chce działać.
I takich ludzi nam tu potrzeba.
I ja bym taki wniosek poparł.
Najlepszy typer na forum musi być jakoś uhonorowany.
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
member
member
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
Też jestem za tym, aby white szedł na moda. I nie dlatego, że taka moda. Ogarnia temat i całego forum schemat.
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Benek myśli, że mu Biały limity zniesie.
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Coś czuje, ze Milan dzis wystawi z przodu Piatka i Ibre. Wtedy mozna by sie pokusic o o1.5 gola Milanu
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Benek myśli, że mu Biały limity zniesie.
Jebłem
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Coś czuje, ze Milan dzis wystawi z przodu Piatka i Ibre. Wtedy mozna by sie pokusic o o1.5 gola Milanu
Leao i Ibra w większości przewidywań
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Milan moze wkoncu zacznie cos strzelac, jak ktos juz wyzej wspomnial. Chyba sie skusze na ten o1.5, do tego Arsenal i QPR x2 ladnie wyglada
Chelsea BTS tez nie najgorsze
Jest w czym wybierac
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303
Likes: 2
Milan moze wkoncu zacznie cos strzelac, jak ktos juz wyzej wspomnial. Chyba sie skusze na ten o1.5, do tego Arsenal i QPR x2 ladnie wyglada
Chelsea BTS tez nie najgorsze
Jest w czym wybierac
Nie ktoś tylko Rymo a Rymo to ikona
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Widzę że wHiTe, naprawdę chce zostać modem.
Udziela się, tematy rozwija, karci, nagradza...
Czyli chce działać.
I takich ludzi nam tu potrzeba.
Akagi parę dni wstecz pytałeś o artykuł na weszło.
Przed chwilą rozmawiałem z grajkiem z Kotwicy.
Wszystko prawda co napisali.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Chciałem podziękować wszystkim za te miłe głosy, nie przygotowałem mowy dziękczynnej więc niech przemówi za mnie Marek Citko
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
ciekawe czy dzis gracz roku suso wystapi
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Napoli tez dzis ladnie wyglada maja 5 wygranych z rzedu z Lazio
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
ja widzę wszystko odwrotnie niż Rymo, któryś z nas zapłacze wieczorem tak w ogóle to serie A ma swoje 5 minut na forum. Zażarte dyskusje o mercato z Borinim w roli głównej, forumowicze nie śpią po nocach zastanawiając się czy Ibra z Leao czy z Piątkiem w pierwszym składzie. Zresztą taki zestaw meczów dzisiaj we Włoszech że z PL to tylko na Totków z Poolem się spojrzy a to i tak pewnie na pobocznym ekranie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,481
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
member
member
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
Benek myśli, że mu Biały limity zniesie.
Gdyby tak było napisałbym o tym.
Nie wymagam od nikogo zniesienia limitów. Pisałem wcześniej, że jest to dobrowolna decyzja właścicieli forum.
Wyraziłem tylko swe niezrozumienie takiej decyzji, ponieważ powoduje ona dłuższe felietony z powodu poruszania wątków jakie miały miejsce przez ostatni okres limitu jak również uniemożliwia wzięcie w regularnej dyskusji. Jedynie tylko White mi objaśnił dlaczego jestem posiadaczem tego stanu rzeczy i myślę, że skoro wymieniona przez niego argumentacja jest prawdziwa tak zniesienie limitów będzie w najbliższej przyszłości formalnością.
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ale to z tego wynika TEO, że będą uciekać z klubu?
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,481
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
dzień dobry
dziś powrót do pracy po 1,5 miesiąca L4
TEO Wataha jest już cała
Link skopiowany do schowka