|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ooo i Orzeł źle wylądował dziś, Napoli DNB peffka Fechu potwierdzi
Last edited by Akhu; 11/01/2020 18:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Uważam, że Napoli w meczu z Interem poczuło, że można. Fakt przegrali, bo sami się kopali po czołach w obronie, ale mieli momenty ofensywnego przebłysku. Lazio mam wrażenie już jedzie na delikatnych oparach i dziś wg mnie nie wygra. Remis max, więc DNB uznałem za dobrą opcję. Krytykujcie, piszcie, że to życzeniowe z mojej strony, ale ja zdania nie zmienię. Jak się okaże, że 3pkt trafią do Rzymian to potwierdzę słowa Vegi, że White to najlepszy typer  To nie są moje słowa tylko wyniki, yeldy itp poparte godzinami analiz, które się potwierdzają gdy White nie gra undera kartek, overa goli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Uważam, że Napoli w meczu z Interem poczuło, że można. Fakt przegrali, bo sami się kopali po czołach w obronie, ale mieli momenty ofensywnego przebłysku. Lazio mam wrażenie już jedzie na delikatnych oparach i dziś wg mnie nie wygra. Remis max, więc DNB uznałem za dobrą opcję. Krytykujcie, piszcie, że to życzeniowe z mojej strony, ale ja zdania nie zmienię. Jak się okaże, że 3pkt trafią do Rzymian to potwierdzę słowa Vegi, że White to najlepszy typer  To nie są moje słowa tylko wyniki, yeldy itp poparte godzinami analiz, które się potwierdzają gdy White nie gra undera kartek, overa goli  Czyli, że co? Mam potwierdzać czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
i boi się teraz, że przez to mu moda zabiorą Jest chętny na to zajęcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Uważam, że Napoli w meczu z Interem poczuło, że można. Fakt przegrali, bo sami się kopali po czołach w obronie, ale mieli momenty ofensywnego przebłysku. Lazio mam wrażenie już jedzie na delikatnych oparach i dziś wg mnie nie wygra. Remis max, więc DNB uznałem za dobrą opcję. Krytykujcie, piszcie, że to życzeniowe z mojej strony, ale ja zdania nie zmienię. Jak się okaże, że 3pkt trafią do Rzymian to potwierdzę słowa Vegi, że White to najlepszy typer  To nie są moje słowa tylko wyniki, yeldy itp poparte godzinami analiz, które się potwierdzają gdy White nie gra undera kartek, overa goli  Czyli, że co? Mam potwierdzać czy nie? Masz potwierdzić Chciałem tylko podkreślić, że to nie tylko moja odosobniona opinia, ale całego forum poparta excelem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Uważam, że Napoli w meczu z Interem poczuło, że można. Fakt przegrali, bo sami się kopali po czołach w obronie, ale mieli momenty ofensywnego przebłysku. Lazio mam wrażenie już jedzie na delikatnych oparach i dziś wg mnie nie wygra. Remis max, więc DNB uznałem za dobrą opcję. Krytykujcie, piszcie, że to życzeniowe z mojej strony, ale ja zdania nie zmienię. Jak się okaże, że 3pkt trafią do Rzymian to potwierdzę słowa Vegi, że White to najlepszy typer  To nie są moje słowa tylko wyniki, yeldy itp poparte godzinami analiz, które się potwierdzają gdy White nie gra undera kartek, overa goli  Czyli, że co? Mam potwierdzać czy nie? Masz potwierdzić Chciałem tylko podkreślić, że to nie tylko moja odosobniona opinia, ale całego forum poparta excelem  aa, excela to ja szanuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
wszelkie podśmiechujki trafiają do mojego kajeciku, który zostanie ponownie otwarty jak tylko kolor mojego nicku zmieni się na czerwony
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1 |
Kolega Ciagar na dopingu w typerku ostatnie kolejki punktuje jak szalony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Taka ciekawostka.
Rok 2019 był najcieplejszym, chodzi o średnią temperaturę dla całego obszaru Polski, w historii pomiarów od roku 1781.
Temperatura ta, to 10,3 stopnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3 |
Dania-Islandia 15-15 ht pisałem że będzie wyrównany mecz w przeciwieństwie do tego co sugerowały kursy kurs na gejzery jeszcze na live około 6 - jeszcze trochę grosza na to przyłożę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Taka ciekawostka.
Rok 2019 był najcieplejszym, chodzi o średnią temperaturę dla całego obszaru Polski, w historii pomiarów od roku 1781.
Temperatura ta, to 10,3 stopnia. A według prognoz ten będzie cieplejszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3 |
Taka ciekawostka.
Rok 2019 był najcieplejszym, chodzi o średnią temperaturę dla całego obszaru Polski, w historii pomiarów od roku 1781.
Temperatura ta, to 10,3 stopnia. ta zima też się szykuje rekordowa pod względem temperatury oraz ilości śniegu gdzie te czasy jak za bajtla już pod koniec listopada zaczynało padać śniegiem to do marca albo kwietnia trzymało
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Familicao (ulubiony klub Kempa) czerwoną w 1 minucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ta.. wspaniały klub  dzieci do dzisiaj kojarzą go z kinem  dzień dobry, w Biedronce Pilsner Urquell 3,49PLN przy zakupie 3 butelek!!! JUTRO NIEDZIELA NIEHANDLOWA!!!!!  dzień dobry!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Liverpool niedługo mistrza przyklepie i będzie mógł się skupić na obronie tytułu w CL
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
kemp wszedł razem z drzwiami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3 |
ta.. wspaniały klub  dzieci do dzisiaj kojarzą go z kinem  dzień dobry, w Biedronce Pilsner Urquell 3,49PLN przy zakupie 3 butelek!!! JUTRO NIEDZIELA NIEHANDLOWA!!!!!  dzień dobry! dobra cena, dzięki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
kemp wszedł razem z drzwiami Pager na "Familicao" ustawiony
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
 zza firany czytałem, a tu BEEP BEEP
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
to jakaś popierdółka a nie szlagier serie A, Akhu się chyba czerwieni
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|