Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 92 1 2 47 48 49 50 51 91 92
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ooo i Orzeł źle wylądował dziś,
Napoli DNB peffka
Fechu potwierdzi

Last edited by Akhu; 11/01/2020 18:04.
Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Akhu
Uważam, że Napoli w meczu z Interem poczuło, że można.
Fakt przegrali, bo sami się kopali po czołach w obronie, ale mieli momenty ofensywnego przebłysku.

Lazio mam wrażenie już jedzie na delikatnych oparach i dziś wg mnie nie wygra. Remis max, więc DNB uznałem za dobrą opcję.
Krytykujcie, piszcie, że to życzeniowe z mojej strony, ale ja zdania nie zmienię.

Jak się okaże, że 3pkt trafią do Rzymian to potwierdzę słowa Vegi, że White to najlepszy typer grin

To nie są moje słowa tylko wyniki, yeldy itp poparte godzinami analiz, które się potwierdzają gdy White nie gra undera kartek, overa goli smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Akhu
Uważam, że Napoli w meczu z Interem poczuło, że można.
Fakt przegrali, bo sami się kopali po czołach w obronie, ale mieli momenty ofensywnego przebłysku.

Lazio mam wrażenie już jedzie na delikatnych oparach i dziś wg mnie nie wygra. Remis max, więc DNB uznałem za dobrą opcję.
Krytykujcie, piszcie, że to życzeniowe z mojej strony, ale ja zdania nie zmienię.

Jak się okaże, że 3pkt trafią do Rzymian to potwierdzę słowa Vegi, że White to najlepszy typer grin

To nie są moje słowa tylko wyniki, yeldy itp poparte godzinami analiz, które się potwierdzają gdy White nie gra undera kartek, overa goli smile

Czyli, że co? Mam potwierdzać czy nie?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by alfa
i boi się teraz, że przez to mu moda zabiorą

Jest chętny na to zajęcie smile

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Akhu
Uważam, że Napoli w meczu z Interem poczuło, że można.
Fakt przegrali, bo sami się kopali po czołach w obronie, ale mieli momenty ofensywnego przebłysku.

Lazio mam wrażenie już jedzie na delikatnych oparach i dziś wg mnie nie wygra. Remis max, więc DNB uznałem za dobrą opcję.
Krytykujcie, piszcie, że to życzeniowe z mojej strony, ale ja zdania nie zmienię.

Jak się okaże, że 3pkt trafią do Rzymian to potwierdzę słowa Vegi, że White to najlepszy typer grin

To nie są moje słowa tylko wyniki, yeldy itp poparte godzinami analiz, które się potwierdzają gdy White nie gra undera kartek, overa goli smile

Czyli, że co? Mam potwierdzać czy nie?

Masz potwierdzić
Chciałem tylko podkreślić, że to nie tylko moja odosobniona opinia, ale całego forum poparta excelem tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Akhu
Uważam, że Napoli w meczu z Interem poczuło, że można.
Fakt przegrali, bo sami się kopali po czołach w obronie, ale mieli momenty ofensywnego przebłysku.

Lazio mam wrażenie już jedzie na delikatnych oparach i dziś wg mnie nie wygra. Remis max, więc DNB uznałem za dobrą opcję.
Krytykujcie, piszcie, że to życzeniowe z mojej strony, ale ja zdania nie zmienię.

Jak się okaże, że 3pkt trafią do Rzymian to potwierdzę słowa Vegi, że White to najlepszy typer grin

To nie są moje słowa tylko wyniki, yeldy itp poparte godzinami analiz, które się potwierdzają gdy White nie gra undera kartek, overa goli smile

Czyli, że co? Mam potwierdzać czy nie?

Masz potwierdzić
Chciałem tylko podkreślić, że to nie tylko moja odosobniona opinia, ale całego forum poparta excelem tongue

aa, excela to ja szanuje dobrze

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
wszelkie podśmiechujki trafiają do mojego kajeciku, który zostanie ponownie otwarty jak tylko kolor mojego nicku zmieni się na czerwony

Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
Kolega Ciagar na dopingu w typerku ostatnie kolejki punktuje jak szalony

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Taka ciekawostka.

Rok 2019 był najcieplejszym, chodzi o średnią temperaturę dla całego obszaru Polski, w historii pomiarów od roku 1781.

Temperatura ta, to 10,3 stopnia.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332
Likes: 3
Dania-Islandia 15-15 ht
pisałem że będzie wyrównany mecz w przeciwieństwie do tego co sugerowały kursy
kurs na gejzery jeszcze na live około 6 - jeszcze trochę grosza na to przyłożę

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by akagi
Taka ciekawostka.

Rok 2019 był najcieplejszym, chodzi o średnią temperaturę dla całego obszaru Polski, w historii pomiarów od roku 1781.

Temperatura ta, to 10,3 stopnia.
A według prognoz ten będzie cieplejszy

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332
Likes: 3
Originally Posted by akagi
Taka ciekawostka.

Rok 2019 był najcieplejszym, chodzi o średnią temperaturę dla całego obszaru Polski, w historii pomiarów od roku 1781.

Temperatura ta, to 10,3 stopnia.

ta zima też się szykuje rekordowa pod względem temperatury oraz ilości śniegu
gdzie te czasy jak za bajtla już pod koniec listopada zaczynało padać śniegiem to do marca albo kwietnia trzymało

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Familicao (ulubiony klub Kempa) czerwoną w 1 minucie smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ta.. wspaniały klub smile dzieci do dzisiaj kojarzą go z kinem wink

dzień dobry,

w Biedronce Pilsner Urquell 3,49PLN przy zakupie 3 butelek!!! JUTRO NIEDZIELA NIEHANDLOWA!!!!!

toast dzień dobry!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Liverpool niedługo mistrza przyklepie i będzie mógł się skupić na obronie tytułu w CL

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
kemp wszedł razem z drzwiami

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332
Likes: 3
Originally Posted by kemp
ta.. wspaniały klub smile dzieci do dzisiaj kojarzą go z kinem wink

dzień dobry,

w Biedronce Pilsner Urquell 3,49PLN przy zakupie 3 butelek!!! JUTRO NIEDZIELA NIEHANDLOWA!!!!!

toast dzień dobry!

dobra cena, dzięki za info

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by wHiTe_StAr
kemp wszedł razem z drzwiami

Pager na "Familicao" ustawiony

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
smile

zza firany czytałem, a tu BEEP BEEP

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
to jakaś popierdółka a nie szlagier serie A, Akhu się chyba czerwieni

Strona 49 z 92 1 2 47 48 49 50 51 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1