|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
Najlepsze wrażenie sprawia starszyzna z burbonami i fortimi na czele. Tacy to zawsze honorowo. stara szkoła, teraz już takich nie robią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
No i teraz haczyk całkiem ładnie napisał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Najlepsze wrażenie sprawia starszyzna z burbonami i fortimi na czele. Tacy to zawsze honorowo. i tu też mógłbyś się pomylić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Możliwe @aker. Ja to w ogóle nie ufam ludziom których nie znam (jeśli chodzi o hajs).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Możliwe @aker. Ja to w ogóle nie ufam ludziom których nie znam (jeśli chodzi o hajs). ja mogę ręczyć za Pacyfona i Teosia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Tak, popełniłem błąd i jest mi wstyd skurwysyn. Do wtorku pieniądze będą zaksięgowne. I to jest honorowe podejście do sprawy. VVega też miał różne zawirowania i ładnie wychodzi z problemu. Tobie też się uda Haczyk. Trzeba tylko dorosnąć, spojrzeć w lustro i powiedzieć, że jesteśmy słabi, mamy nałogi i czasami błądzimy. Błędy robi każdy sztukę, jest wychodzićz nich z twarzą i silniejszymi o doświadczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Tak, popełniłem błąd i jest mi wstyd skurwysyn. Do wtorku pieniądze będą zaksięgowne. I to jest honorowe podejście do sprawy. VVega też miał różne zawirowania i ładnie wychodzi z problemu. Tobie też się uda Haczyk. Trzeba tylko dorosnąć, spojrzeć w lustro i powiedzieć, że jesteśmy słabi, mamy nałogi i czasami błądzimy. Błędy robi każdy sztukę, jest wychodzićz nich z twarzą i silniejszymi o doświadczenie. trochę Paulo Coehlo, ale się zgadzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tak, popełniłem błąd i jest mi wstyd skurwysyn. Do wtorku pieniądze będą zaksięgowne. I to jest honorowe podejście do sprawy. VVega też miał różne zawirowania i ładnie wychodzi z problemu. Tobie też się uda Haczyk. Trzeba tylko dorosnąć, spojrzeć w lustro i powiedzieć, że jesteśmy słabi, mamy nałogi i czasami błądzimy. Błędy robi każdy sztukę, jest wychodzićz nich z twarzą i silniejszymi o doświadczenie. trochę Paulo Coehlo, ale się zgadzam  Co masz do Coelho ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Okazało się, że w piłce ręcznej jesteśmy na tym poziomie co Francja, też 2 porażki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Dlatego tyle razy tu jest pisane zeby dac spokoj z graniem bo to jest chyba czasem gorszy nalog niz narkotyki. Tez raczej nie ufam ludzia ale akurat Haczykowi bym zaufal bo czuc po wpisach ze fajny chlopak, a pogubil sie jak kazdy w zyciu. Ale bez przesady zeby Go wyzywac odrazu. Napewno jak wyjdzie na prosta sie porozlicza, a najgorsza kara jest to ze z czystym sumieniem spac nie mozna. Dla mnie to dobry chlopak jest, i choc od dawna nie gram to kolejna przestroga
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
nic nie mam Vincent, nie znam go nawet VAR działa też w serii rzutów karnych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Real 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
nic nie mam Vincent, nie znam go nawet VAR działa też w serii rzutów karnych ? Ja też go nie znam, tak zapytałem dla zasady
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dlatego tyle razy tu jest pisane zeby dac spokoj z graniem muchinio ale jak wszyscy przestaną grać to co my tu będziemy robić, przecież bądź co bądź to forum dla hazardzistów a nie kucharzy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
nic nie mam Vincent, nie znam go nawet VAR działa też w serii rzutów karnych ? Ja też go nie znam, tak zapytałem dla zasady jak już zacytowałeś mój cały post z pytaniem to proszę na nie odpowiedzieć. To będzie w nowym regulaminie forum,uprzedzam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Działa, stopy bramkarza sprawdzaja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W Paryżu ładnie strzelają
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1 |
tylko zeby kolega nie ruszał tej przysłowiowej skarbonki dziecka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Dlatego tyle razy tu jest pisane zeby dac spokoj z graniem muchinio ale jak wszyscy przestaną grać to co my tu będziemy robić, przecież bądź co bądź to forum dla hazardzistów a nie kucharzy wg mnie powinno sie to forum traktowac jak taki zamkniety odwyk, kazdy historie opowiada np. " Nazywam sie Bialy, gram od tylu i tylu lat..." a inni maja go wspierac w walce z nalogiem a nie wrecz przeciwnie, jeszcze namawiaja do walki z psem . W necie jest to samo, historia jakiegos matematyka ktory wygrywa miliony u bukmachera z 12 procentowym podatkiem i w h... duza marza. Ktos chyva placi dziennikarza za takie artykuly. Przeciez mozna o sporcie normalnie porozmawiac. Pamietacie jak za dziecka byla radosc z ogladania meczow jak jeszcze bukmachera nie bylo. A teraz wszystko pod katem zakladow: liczenie roznych, fauli, kartek, to chore przeciez. Wiadomo ze ta dopamina sie wytwarza, ale jednak mozna bez niej zyc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|