|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,524 |
pic.twitter.com/GljqkdGKNp
w końcu będzie grał w dużym klubie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Koźmiński go przedstawił jako egzekutora, a on w tym sezonie ligowym zagrał tylko 8 meczów i nie strzelił żadnej bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,082 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,082 Likes: 19 |
Nie mam nic ustawionego Biszop, to są jakieś insynuacje.  Ale widzę, że Ty jakiś poddenerwowany.  absolutnie, nie pamiętam kiedy tak wszedłem zrelaksowany w nowy rok  Boś jeszcze w tym roku nie gadał ze mnom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Tak teo podobno negocjują sumę odstępnego po dwóch wtopach pod rząd z napastnikami z Bałkanów dalej brną w tym kierunku  może z tym się uda Dziś na badaniach jest u nas bramkarz Arsenalu wypożyczenie do końca sezonu po Chuj on nam nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Tak teo podobno negocjują sumę odstępnego po dwóch wtopach pod rząd z napastnikami z Bałkanów dalej brną w tym kierunku  może z tym się uda Dziś na badaniach jest u nas bramkarz Arsenalu wypożyczenie do końca sezonu po Chuj on nam nie wiem Może Arsenału Kijów  Po co on jak jest Santini
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Dejan Iliev Vincent Arsenal Londyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ludożerca chce za Świerczoka 1.25 banki ojro. Lokis tyle nie da. Pewnie jakiś wynalazek przyjdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Xanthi strzeli @2.65 kurs z kosmosu puchar Grecji brać i nie marudzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Nie mam pojęcia jaki jest sens wypożyczać bramkarza na pół roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dejan Iliev Vincent Arsenal Londyn Wiem, ale różnicy by nie było pewnie jakby z Kijowa przyszedł
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Angielskiego to mógł trochę liznąć. Zaczął coś grać to i transfer mógł być w każdej chwili. Jakieś prywatne lekcje. Pół roku nauki i sam by dziś wywiadu udzielał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Ludożerca chce za Świerczoka 1.25 banki ojro. Lokis tyle nie da. Pewnie jakiś wynalazek przyjdzie Ja bym tego leszcza nie chciał do Jagi za Free a jeszcze ponad bańkę trzeba za te drewno Ale cieszyłbym się żeby filantrop go wziął do was
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ludożerca chce za Świerczoka 1.25 banki ojro. Lokis tyle nie da. Pewnie jakiś wynalazek przyjdzie Jeszcze Jarek nie skończył badań w Portland.  Rozważają opcję szwajcarską, to znaczy z tej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Angielskiego to mógł trochę liznąć. Zaczął coś grać to i transfer mógł być w każdej chwili. Jakieś prywatne lekcje. Pół roku nauki i sam by dziś wywiadu udzielał. To samo pomyślałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ludożerca chce za Świerczoka 1.25 banki ojro. Lokis tyle nie da. Pewnie jakiś wynalazek przyjdzie Jeszcze Jarek nie skończył badań w Portland.  Rozważają opcję szwajcarską, to znaczy z tej ligi. Chyba ktoś z Zurichu gdzieś czytałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ludożerca chce za Świerczoka 1.25 banki ojro. Lokis tyle nie da. Pewnie jakiś wynalazek przyjdzie Ja bym tego leszcza nie chciał do Jagi za Free a jeszcze ponad bańkę trzeba za te drewno Ale cieszyłbym się żeby filantrop go wziął do was Gwarancją jakiejś liczby bramek by był. Tylko ciekawe jak z deklem. Bo różnie u niego bywało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,082 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,082 Likes: 19 |
Portland fajne miasto ale to zła opcja dla niego Legiunia też by więcej wzięła jakby na wschód poszedł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Podobno przyjebany jest ostro teo ego takie jak tw Bolek i Akagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Aldin Turkes TEO, z drugoligowej Lozanny.
Ale tych nazwisk już się tyle przewinęło, że szkoda gadać.
Zobaczymy jak to się ułoży.
|
|
|
Link skopiowany do schowka