|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
Burbon nie po to wędził cały dzień żeby wieczorem głodny siedział smacznego!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Hajto za tego deala z Sobiechem dostał karton kentów i dwa tureckie rolexy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Burbon nie po to wędził cały dzień żeby wieczorem głodny siedział smacznego!!! -- ![[Linked Image from wykop.pl]](https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_aPVCcSK12yPe0uPeion31IxokPTexHAZ.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
Mich. Żewłakow: - Moja znajom. z Ljuboją zaczęła się od spiny. Przegraliśmy sparing, on pokłócił się z J. Wawrzyniakiem. Wziął mnie na bok i mówi, że się tu go nie szanuje, a grał w Paryżu, Wolfsburg, Stuttgarcie. - I za to mają Cię szanować? - Tak. - No to wypier... do Paryża 🙈
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
Jakby ktoś atakował Benfice w 2 połowie to na cyfrze+ 317 kanał leci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Myślę, że kandydat na moda mógłby uhonorować w jakiś sposób comeback Huberta z Będzina
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
Ja myślę że brak możliwości przeglądania forum bez zalogowania rozruszał by to forum jak za dawnych lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
Tylko czy to merytorycznie by coś zmieniło to wątpliwa sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2019
Posty: 157 |
ja pierdole  to Ty beniu pracujesz ??? my wszyscy tzw niebieskie ptaki..żyjemy z buka tuk tuka wiem wiem  też miałem piękny i przyjemny okres z tego ale to w okresie studenckim  się wygrywało się zaliczało  teraz mi się pomieniło i jednak to praca oraz samokształcenie dla mnie jest lepsze od tej całej otoczki czego jeszcze choćby 5 lat temu nigdy bym nie powiedział  w programowaniu na boku i helpdesku całkiem ciekawe pieniądze do zgarnięcia  teraz to już tylko rekreacja, jak widzę że typ jest pewny to rzadko się zagra (raz na rzadki czas) i niemal zawsze wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Hubert co Cię skłoniło do powrotu na forum ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ja myślę że brak możliwości przeglądania forum bez zalogowania rozruszał by to forum jak za dawnych lat O o to jest mysl, niech sie rejestruja szukarki jak chca nas czytac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
ja pierdole  to Ty beniu pracujesz ??? my wszyscy tzw niebieskie ptaki..żyjemy z buka tuk tuka wiem wiem  też miałem piękny i przyjemny okres z tego ale to w okresie studenckim  się wygrywało się zaliczało  teraz mi się pomieniło i jednak to praca oraz samokształcenie dla mnie jest lepsze od tej całej otoczki czego jeszcze choćby 5 lat temu nigdy bym nie powiedział  w programowaniu na boku i helpdesku całkiem ciekawe pieniądze do zgarnięcia  teraz to już tylko rekreacja, jak widzę że typ jest pewny to rzadko się zagra (raz na rzadki czas) i niemal zawsze wchodzi  czyli jednak nie pasujesz tutaj...sorrki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Hubert co Cię skłoniło do powrotu na forum ? Gatora tez bys mogl zapytac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jakby Pacyf był to Hubert plus dnia peffka peff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Jakby Pacyf był to Hubert plus dnia peffka peff  kurwa mać !!! nie bądź taki poprawny politycznie od razu, dla wracających !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
Hubert co Cię skłoniło do powrotu na forum ? Gatora tez bys mogl zapytac hej hola ja tylko jedno konto nie multi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Myślę, że kandydat na moda mógłby uhonorować w jakiś sposób comeback Huberta z Będzina Wszyscy razem, na dwie strony: Hubert z Bedzina jest jak nasza rodzina !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Hubert co Cię skłoniło do powrotu na forum ? Gatora tez bys mogl zapytac hej hola ja tylko jedno konto nie multi Chodzi o comeback
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
Jakby Pacyf był to Hubert plus dnia peffka peff  kurwa mać !!! nie bądź taki poprawny politycznie od razu, dla wracających !! brawo Burbon nie ma pobłażania ja rocznik 79 nic za darmo nigdzie nie dawali ani nie dają
|
|
|
Link skopiowany do schowka