ooo.. myślałem, że to dla @burbon'a przekaz podprogowy..
..bo @pacyfek już zapisany zdaje się..
chyba, że o to chodzi w tym przekazie..
Panie @burbon - dokonałą ma Pan passę w Fantasy Premier League. Czy jako renomowany typer i posiadacz "Pasa Czempiona" nie zechciałby Pan uświetnić TYPERa EKSTRAKLASA WIOSNA 2020 swoją szanowną obecnością?
to tak, jakby Djokovic nie wystąpił na French Open, bo mu się nie chce..
ooo.. myślałem, że to dla @burbon'a przekaz podprogowy..
..bo @pacyfek już zapisany zdaje się..
chyba, że o to chodzi w tym przekazie..
Panie @burbon - dokonałą ma Pan passę w Fantasy Premier League. Czy jako renomowany typer i posiadacz "Pasa Czempiona" nie zechciałby Pan uświetnić TYPERa EKSTRAKLASA WIOSNA 2020 swoją szanowną obecnością?
to tak, jakby Djokovic nie wystąpił na French Open, bo mu się nie chce..
ooo.. myślałem, że to dla @burbon'a przekaz podprogowy..
..bo @pacyfek już zapisany zdaje się..
chyba, że o to chodzi w tym przekazie..
Panie @burbon - dokonałą ma Pan passę w Fantasy Premier League. Czy jako renomowany typer i posiadacz "Pasa Czempiona" nie zechciałby Pan uświetnić TYPERa EKSTRAKLASA WIOSNA 2020 swoją szanowną obecnością?
to tak, jakby Djokovic nie wystąpił na French Open, bo mu się nie chce..