|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
złodzieje!!! @white ma "chody" chyba tylko w BL, jeśli chodzi o sędziów.. a i tam nie zawsze odbierają  Przechwałki tylko..ma choody taaa.. Ma,wchodzi w głowy, pisał przecież A, racja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
miałem "pod palcem" over 1,5HT w Chile - weszło gładziutko miałem "pod palcem" live Dzumchur x Evans - zaraz potem przełamali i wygrali seta zatem, skoro Seppi już raczej nie odrobi, to nie weszłoby mi: Evans, bo nie może tyle wejść  czyli Kohlschreiber 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
złodzieje!!! @white ma "chody" chyba tylko w BL, jeśli chodzi o sędziów.. a i tam nie zawsze odbierają  Przechwałki tylko..ma choody taaa.. Ty uwazaj z kim tanczysz burbon nie tańczy. On lustruje parkiet i tylko wykonuje odpowiednie gesty przyzywające do siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mam jeszcze jedną z malarstwa, ale czekam na odpowiedni moment  Cześć Vincent, czy masz jeszcze te wspaniałe Słoneczniki o który rozmawialiśmy onegdaj?  Zawżdy wspominam kunszt twórcy tego dzieła, tudzież chodzi o inne dzieło, o którym w naszej konwersacji nie napomknęlismy Dysputa zatem nie jest zakończona, drżę z niecierpliwości czekając na nazwisko autora  W przypływie atencji postaram się ezgemplifikować przedmiot dyskusji w postaci zrozumialej dla uczestników tejże przywołanej jakże wzniosłej dysputy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
uważajcie z tym "eleganckim" wysławianiem się, bo nam przeglądarki spadają..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
miałem "pod palcem" over 1,5HT w Chile - weszło gładziutko miałem "pod palcem" live Dzumchur x Evans - zaraz potem przełamali i wygrali seta zatem, skoro Seppi już raczej nie odrobi, to nie weszłoby mi: Evans, bo nie może tyle wejść  czyli Kohlschreiber  a jednak wszystkoBY weszło  ..a wpierdoliłem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
złodzieje!!! @white ma "chody" chyba tylko w BL, jeśli chodzi o sędziów.. a i tam nie zawsze odbierają  Przechwałki tylko..ma choody taaa.. Ty uwazaj z kim tanczysz burbon nie tańczy. On lustruje parkiet i tylko wykonuje odpowiednie gesty przyzywające do siebie  A w Bobrku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tak zmienię temat na bardziej uniwersalny (np dla przeglądarek), padał u Ciebie deszcz? Takie duże krople przy mocnym wietrze? U mnie padało.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mocny wiatr z grubymi kroplami zaobserwowałem, ale nic więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
u mnie tylko lekki deszczyk, ale wiatr dość spory i zdaje się przybierał na sile
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
uważajcie z tym "eleganckim" wysławianiem się, bo nam przeglądarki spadają.. czyli jednak, przeglądarki preferują styl burbonowy. Od dzisiaj mod wprowadza zasady, zakaz rozmów o malarstwie, kinie irańskim etc Dupy,cycki, samochody i piłka nożna. Żadnych gejowskich sportów typu skoki do wody. Jak o żarciu to ma być tłusto i niezdrowo. Co najmniej 3 kurwy na stronę a podczas weekendu i natłoku meczów 7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akhuuuu dopiero teraz zauważyłem Twój płonący żarcik  ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/bd8aaa5df0b10d7dd598c73b8f5567aa.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
uważajcie z tym "eleganckim" wysławianiem się, bo nam przeglądarki spadają.. czyli jednak, przeglądarki preferują styl burbonowy. Od dzisiaj mod wprowadza zasady, zakaz rozmów o malarstwie, kinie irańskim etc Dupy,cycki, samochody i piłka nożna. Żadnych gejowskich sportów typu skoki do wody. Jak o żarciu to ma być tłusto i niezdrowo. Co najmniej 3 kurwy na stronę a podczas weekendu i natłoku meczów 7 Wystarczy, że Burbon będzie podawał te typy z etc to się k.. posypią i przeglądarki wrócą. Dobrze ? Czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Twitter się grzeje że bramkarz St.Pauli miał gejowskie getry to zaraz nic nie będzie wolno
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
reasumując - @burbon musi dawać typy i pisać, żeby było dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Salernitana 1:0FT Trapani
dla tych, co nie oglądali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
To chyba powinna być spokojna 1 w serie b, jeśli Piszczek gra w podstawie tego drugiego zespołu. kuźwa haczyk , było w dziale napisać, to już by mazaki poszły w ruch A tak typ na zmarnowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
uważajcie z tym "eleganckim" wysławianiem się, bo nam przeglądarki spadają.. czyli jednak, przeglądarki preferują styl burbonowy. Od dzisiaj mod wprowadza zasady, zakaz rozmów o malarstwie, kinie irańskim etc Dupy,cycki, samochody i piłka nożna. Żadnych gejowskich sportów typu skoki do wody. Jak o żarciu to ma być tłusto i niezdrowo. Co najmniej 3 kurwy na stronę a podczas weekendu i natłoku meczów 7 spokojnie spokojnie, na razie kto inny Moduje, kultura przede wszystkim
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|