|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Który to powiedział, że dopiero w internecie można zobaczyć ilu na świecie żyje idiotów? Lem? To też jedną z legend interneru https://antyweb.pl/stanislaw-lem-cytat-internet/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Nowe trendi w naszej piłce rudy i towarzysz profesorek wprowadzajo ( przypominam koledzy z tego samego bydgoskiego osiedla ) W sprawie kibiców gości na derbach otrzymała informacje dot. wejścia na mecz. Jednym z warunków jest uiszczenie przez klub depozytu - zabezpieczenia na wypadek ew. zniszczeń. (45 000 PLN). Goście mają do dyspozycji 450 biletów. Pewnie sie kurwy bojo że im z gabloty jedyne trofeum zawiniemy ten kaloryfer co nam ostatnio z łazienki wymontowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Co ma rudy z tym wspólnego, widzę że to wymysł garbatych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Co ma rudy z tym wspólnego, widzę że to wymysł garbatych Mało wiesz oj mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Co ma rudy z tym wspólnego, widzę że to wymysł garbatych Mało wiesz oj mało  To mnie oświeć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zapomniałeś Vincent, że Holenderka ze wszystkimi wódkę piła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Co ma rudy z tym wspólnego, widzę że to wymysł garbatych Mało wiesz oj mało  To mnie oświeć  O pewnych rzeczach się nie mówi potem mnie zaś posty zaczną znikać dziękuje postoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Zapomniałeś Vincent, że Holenderka ze wszystkimi wódkę piła. No tak, racja, taki Burbon w spódnicy czy leginsach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Co ma rudy z tym wspólnego, widzę że to wymysł garbatych Mało wiesz oj mało  To mnie oświeć  O pewnych rzeczach się nie mówi potem mnie zaś posty zaczną znikać dziękuje postoje  Ok ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Pietrzak szybko z podkulonym wrócił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Córka jednego z najbardziej znanych reżyserów na świecie, Stevena Spielberga, zdecydowała się na kontrowersyjną ścieżkę kariery. Według gazety "The Sun" Mikaela Spielberg została aktorką porno. Ponoć stara się także o uzyskanie licencji, która pozwoli jej pracować jako striptizerka w stanie Tennessee
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Pseudonim sceniczny miałam iti 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Pietrzak szybko z podkulonym wrócił  jakim podkulonym , przecież grał tam Sprawy osobiste mówi, chyba że z nim też wódkę piłaś i wiesz więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Pietrzak szybko z podkulonym wrócił  jakim podkulonym , przecież grał tam Sprawy osobiste mówi, chyba że z nim też wódkę piłaś i wiesz więcej Sportowcy nie piją ( a zwłaszcza piłkarze )nie wiedziałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Vincent niestety zakładamy koszulki Legii w sobotę. Mogą być 4 pkt straty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vincent niestety zakładamy koszulki Legii w sobotę. Mogą być 4 pkt straty Nie ma opcji, nawet na lewą stronę nie założę. Remis ma być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,936 Likes: 19 |
Vincent niestety zakładamy koszulki Legii w sobotę. Mogą być 4 pkt straty Nie ma opcji, nawet na lewą stronę nie założę. Remis ma być. Łajt z tym problemów nie ma on co tydzień inną zakłada 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|