|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Ktos wyzej nawiazal do True Detective wiec przerwalem Outsidera i obejrzalem 1 sezon True Detective i nawet nie ma co porownywac, duzo lepszy od Outsidera
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wie ktoś kiedy Homeland (sezon 8) ma trafić do polskiej tv?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
7 część była w lipcu kilka miesięcy po premierze na Showtime , pewnie 8 też w wakacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
No dobrze, co to ja tam ostatnio obejrzałem.. Once upon a time in Hollywood - niezły aktorsko,aczkolwiek biorąc pod uwagę dorobek Tarantino to chyba jestem trochę rozczarowany. Inne jego filmy stawiam wyżej Dracula - ten z Netfixa, 3 odcinki. Dużo sobie po nim obiecywałem i ... nie powiem, ma swój styl, jest całkiem charakterny, ma swoje poczucie humoru, ale.. ciągle po głowie kołacze mi się fenomenalna rola Garego Oldmana z klasyka Coppoli. No i Monika Bellucci tam była... Gomorra sezon 2 - pierwszy sezon bardzo mi się podobał.Później była długa przerwa i wpadł drugi sezon. Nie powiem, sporo się dzieje, również jest spoko, ale chyba kapkę słabiej niż w pierwszym Ligthouse - trochę ciężkowaty do oglądania pod względem klimatu, ale role Dafoe oraz Pattinsona to naprawdę coś wielkiego. Sposób w jaki zagrali, jak mówią, ile z siebie dają - chylę czoła. Outsider - tak, tego mnie właśnie brakowało ostatnimi czasy. Takiego właśnie kryminału/thrillera z dużą dawką czegoś nadprzyrodzonego. Książki nie czytałem, więc niecierpliwie czekam na finał Banshee sezon 1 - Albinos rządzi, hehe  Całkiem spoko, choć trzeba mocno przymykać oko na sens fabuły i poczynania głównego bohatera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Broadchurch 7/10 365dni 2/10 Legenda Mietka Kosza 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Le Mans 66 8/10 Bale jak zwykle genialny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dżentelmeni 8,5/10 Z tego co kojarzę, to Ritchie ma na forum paru fanów. Tym filmem też ich nie zawiedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Motyw 6.5/10 Serial Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,204 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,204 Likes: 19 |
Motyw 6.5/10 Serial Polski To co polecasz czy nie bo się zastanawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Motyw 6.5/10 Serial Polski To co polecasz czy nie bo się zastanawiam  Jakiegoś wielkiego hitu nie ma. Ale nawet fajnie się oglądało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Parasite 6/10 Ja bym Oscara za najlepszy film na pewno nie przyznał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Musze sie w koncu zebrac i go dokonczyc Motyw niestety moim zdaniem zaskakujaco slaby jak na ostatnie Polskie seriale. Zakonczenie moze troche nadrabia, ale tak to słabiutko. Chociaz poczatek dobrze sie zapowiadał
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Musze sie w koncu zebrac i go dokonczyc kazdy sezon to inna historia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Jak ktos chce serial , ktory dziewczynie/kobiecie bedzie sie podobał z polskich to Zawsze Warto juz drugi sezon jest dostepny. Tak pisze bo co jakis czas pojawialy sie takie pytania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak ktos chce serial , ktory dziewczynie/kobiecie bedzie sie podobał z polskich to Zawsze Warto juz drugi sezon jest dostepny. Tak pisze bo co jakis czas pojawialy sie takie pytania  Pierwszy widziałem. Może być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
ZeroZeroZero
Nie wiem, czy już ktoś wspominał, ale naprawdę warto. Wystarczy chyba tylko wspomnieć, że wśród twórców serialu znaleźli się m.in. Stefano Sollima i Roberto Saviano odpowiedzialni za "Gomorrę".
Tym razem fabuła nie skupia się wyłącznie na włoskim światku przestępczym, ale na globalnych zależnościach, współpracy, rywalizacji itd. Punkt wyjścia to zamówienie przez włoską mafię wielkiego ładunku kokainy od meksykańskiego kartelu.
Bardzo szybko się to ogląda i żal tylko, że to ledwie 8 odcinków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Własnie miałem pisac o tym serialu  Bardzo dobry 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|