Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 100 z 107 1 2 98 99 100 101 102 106 107
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ja wbiłem z marszu po jednej rundzie w międzywojewódzkiej juniorów z Salosu Szczecin (to było moje pierwsze jakiekolwiek granie w klubie), w wieku 17 lat do pierwszego składu czwartoligowego Hutnika Szczecin. Biliśmy się o awans do 3 ligi z Gwardią Koszalin. Wszystko zapowiadało się pięknie, wszyscy chwalili, nawet do kadry województwa się załapałem. Za szybko chyba starszyzna mnie zaakceptowała i trochę za bardzo mnie poniosło z zabawą niestety. Ale co chłopaki potrafili się bawić to głowa mała. Opowieści z obozów, na powrotach z wyjazdów... Coś pięknego, jak sobie przypomnę. smile Wszystkiego po trochu zabrakło żeby się wybić gdzieś wyżej.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Originally Posted by Sensei


opinie są pozytywne np. ta:

Submitted 8 months ago

By Barbara/grandma

From Indiana

Don't like flashy thinking just a 70 year old woman

ja dziś z paczkomatu takie odebrałem
https://www.sport-shop.pl/buty-x-reveal-salomon-blackquiet-shade-p-73288.html

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Możemy spokojnie założyć drużynę Meczpeel smile

Conrad nam zakupi sprzęt i jazda grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Gdybym miał możliwości takie jak teraz mają... Mieszkałem w miejscu w Szczecinie gdzie na Pogoń, Arkonię lub Stal jedzie się min 45 minut. Nie miał kto na trening zabrać. Na wspomniany Hutnik miałem ponad godzinę, 2 autobusami. Szkoła, po szkole do kolegi, na trening i tak 2x w tygodniu i powrót do domu około 20. Ale nie narzekało się na nic. smile

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Originally Posted by Irek
Możemy spokojnie założyć drużynę Meczpeel smile

Conrad nam zakupi sprzęt i jazda grin
pewnie te sławne dresy z centrebetu

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by fechu
Ja wbiłem z marszu po jednej rundzie w międzywojewódzkiej juniorów z Salosu Szczecin (to było moje pierwsze jakiekolwiek granie w klubie), w wieku 17 lat do pierwszego składu czwartoligowego Hutnika Szczecin. Biliśmy się o awans do 3 ligi z Gwardią Koszalin. Wszystko zapowiadało się pięknie, wszyscy chwalili, nawet do kadry województwa się załapałem. Za szybko chyba starszyzna mnie zaakceptowała i trochę za bardzo mnie poniosło z zabawą niestety. Ale co chłopaki potrafili się bawić to głowa mała. Opowieści z obozów, na powrotach z wyjazdów... Coś pięknego, jak sobie przypomnę. smile Wszystkiego po trochu zabrakło żeby się wybić gdzieś wyżej.

Ja pamiętam obóz w juniorach...4 tygodnie w Wiciach i 3 treningi dziennie. Do boiska z 5 km na nogach, brak telefonów, wkupne, inwazja mocy, mecze na piasku. Kiedyś to było smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Gdybym miał możliwości takie jak teraz mają... Mieszkałem w miejscu w Szczecinie gdzie na Pogoń, Arkonię lub Stal jedzie się min 45 minut. Nie miał kto na trening zabrać. Na wspomniany Hutnik miałem ponad godzinę, 2 autobusami. Szkoła, po szkole do kolegi, na trening i tak 2x w tygodniu i powrót do domu około 20. Ale nie narzekało się na nic. smile

[Linked Image from acegif.com]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Mundial 82 od tego się zaczęło

notesik i zapisywanie wyników
spodenki sportowe z aksamitu ,koszulka biała i flamastrem 20 BONIEK

telewizor jeszcze czarno-biały

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
100 stron..kiedy zmiana ??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
Jutro rano

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by burbon
100 stron..kiedy zmiana ??

Jak przyjdzie pora tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Rafał czujny jak Akagi kiedy rozmowa o Kante

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Gdybym miał możliwości takie jak teraz mają... Mieszkałem w miejscu w Szczecinie gdzie na Pogoń, Arkonię lub Stal jedzie się min 45 minut. Nie miał kto na trening zabrać. Na wspomniany Hutnik miałem ponad godzinę, 2 autobusami. Szkoła, po szkole do kolegi, na trening i tak 2x w tygodniu i powrót do domu około 20. Ale nie narzekało się na nic. smile

[Linked Image from acegif.com]
Hahaha burbon

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
Rafał czujny jak Akagi kiedy rozmowa o Kante
Czujniutki

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ponad 200 stron to ostatni raz było jeszcze za Kwasniewskiego

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
u mnie jest 67, a zaraz pewnie forty napisze, że u niego ledwie 50

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by alfa
u mnie jest 67, a zaraz pewnie forty napisze, że u niego ledwie 50
Forty -->

[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by fechu
Ja wbiłem z marszu po jednej rundzie w międzywojewódzkiej juniorów z Salosu Szczecin (to było moje pierwsze jakiekolwiek granie w klubie), w wieku 17 lat do pierwszego składu czwartoligowego Hutnika Szczecin. Biliśmy się o awans do 3 ligi z Gwardią Koszalin. Wszystko zapowiadało się pięknie, wszyscy chwalili, nawet do kadry województwa się załapałem. Za szybko chyba starszyzna mnie zaakceptowała i trochę za bardzo mnie poniosło z zabawą niestety. Ale co chłopaki potrafili się bawić to głowa mała. Opowieści z obozów, na powrotach z wyjazdów... Coś pięknego, jak sobie przypomnę. smile Wszystkiego po trochu zabrakło żeby się wybić gdzieś wyżej.

Piękne kariery na mecz.pl

Na Darłovii grałeś Fechu?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
quincy ty z Darłowa ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by pacyfista
quincy ty z Darłowa ?

17 lat tam mieszkałem. Po maturze wypad był.

Strona 100 z 107 1 2 98 99 100 101 102 106 107

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, ANZELMO, Lukasz111, Sensei, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,823 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1