|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja wbiłem z marszu po jednej rundzie w międzywojewódzkiej juniorów z Salosu Szczecin (to było moje pierwsze jakiekolwiek granie w klubie), w wieku 17 lat do pierwszego składu czwartoligowego Hutnika Szczecin. Biliśmy się o awans do 3 ligi z Gwardią Koszalin. Wszystko zapowiadało się pięknie, wszyscy chwalili, nawet do kadry województwa się załapałem. Za szybko chyba starszyzna mnie zaakceptowała i trochę za bardzo mnie poniosło z zabawą niestety. Ale co chłopaki potrafili się bawić to głowa mała. Opowieści z obozów, na powrotach z wyjazdów... Coś pięknego, jak sobie przypomnę.  Wszystkiego po trochu zabrakło żeby się wybić gdzieś wyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Możemy spokojnie założyć drużynę Meczpeel  Conrad nam zakupi sprzęt i jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Gdybym miał możliwości takie jak teraz mają... Mieszkałem w miejscu w Szczecinie gdzie na Pogoń, Arkonię lub Stal jedzie się min 45 minut. Nie miał kto na trening zabrać. Na wspomniany Hutnik miałem ponad godzinę, 2 autobusami. Szkoła, po szkole do kolegi, na trening i tak 2x w tygodniu i powrót do domu około 20. Ale nie narzekało się na nic. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Możemy spokojnie założyć drużynę Meczpeel  Conrad nam zakupi sprzęt i jazda  pewnie te sławne dresy z centrebetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Ja wbiłem z marszu po jednej rundzie w międzywojewódzkiej juniorów z Salosu Szczecin (to było moje pierwsze jakiekolwiek granie w klubie), w wieku 17 lat do pierwszego składu czwartoligowego Hutnika Szczecin. Biliśmy się o awans do 3 ligi z Gwardią Koszalin. Wszystko zapowiadało się pięknie, wszyscy chwalili, nawet do kadry województwa się załapałem. Za szybko chyba starszyzna mnie zaakceptowała i trochę za bardzo mnie poniosło z zabawą niestety. Ale co chłopaki potrafili się bawić to głowa mała. Opowieści z obozów, na powrotach z wyjazdów... Coś pięknego, jak sobie przypomnę.  Wszystkiego po trochu zabrakło żeby się wybić gdzieś wyżej. Ja pamiętam obóz w juniorach...4 tygodnie w Wiciach i 3 treningi dziennie. Do boiska z 5 km na nogach, brak telefonów, wkupne, inwazja mocy, mecze na piasku. Kiedyś to było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
Gdybym miał możliwości takie jak teraz mają... Mieszkałem w miejscu w Szczecinie gdzie na Pogoń, Arkonię lub Stal jedzie się min 45 minut. Nie miał kto na trening zabrać. Na wspomniany Hutnik miałem ponad godzinę, 2 autobusami. Szkoła, po szkole do kolegi, na trening i tak 2x w tygodniu i powrót do domu około 20. Ale nie narzekało się na nic.  ![[Linked Image from acegif.com]](https://acegif.com/wp-content/uploads/sad-cat.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Mundial 82 od tego się zaczęło
notesik i zapisywanie wyników spodenki sportowe z aksamitu ,koszulka biała i flamastrem 20 BONIEK
telewizor jeszcze czarno-biały
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
100 stron..kiedy zmiana ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
100 stron..kiedy zmiana ?? Jak przyjdzie pora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Rafał czujny jak Akagi kiedy rozmowa o Kante
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Gdybym miał możliwości takie jak teraz mają... Mieszkałem w miejscu w Szczecinie gdzie na Pogoń, Arkonię lub Stal jedzie się min 45 minut. Nie miał kto na trening zabrać. Na wspomniany Hutnik miałem ponad godzinę, 2 autobusami. Szkoła, po szkole do kolegi, na trening i tak 2x w tygodniu i powrót do domu około 20. Ale nie narzekało się na nic.  ![[Linked Image from acegif.com]](https://acegif.com/wp-content/uploads/sad-cat.gif) Hahaha burbon
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,740 Likes: 10 |
Rafał czujny jak Akagi kiedy rozmowa o Kante Czujniutki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ponad 200 stron to ostatni raz było jeszcze za Kwasniewskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
u mnie jest 67, a zaraz pewnie forty napisze, że u niego ledwie 50
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
u mnie jest 67, a zaraz pewnie forty napisze, że u niego ledwie 50 Forty --> ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/DfSXiR60W9MVq/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja wbiłem z marszu po jednej rundzie w międzywojewódzkiej juniorów z Salosu Szczecin (to było moje pierwsze jakiekolwiek granie w klubie), w wieku 17 lat do pierwszego składu czwartoligowego Hutnika Szczecin. Biliśmy się o awans do 3 ligi z Gwardią Koszalin. Wszystko zapowiadało się pięknie, wszyscy chwalili, nawet do kadry województwa się załapałem. Za szybko chyba starszyzna mnie zaakceptowała i trochę za bardzo mnie poniosło z zabawą niestety. Ale co chłopaki potrafili się bawić to głowa mała. Opowieści z obozów, na powrotach z wyjazdów... Coś pięknego, jak sobie przypomnę.  Wszystkiego po trochu zabrakło żeby się wybić gdzieś wyżej. Piękne kariery na mecz.pl Na Darłovii grałeś Fechu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
17 lat tam mieszkałem. Po maturze wypad był.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|