Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 86 1 2 8 9 10 11 12 85 86
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Originally Posted by quincy
Sensei naucz się kilka kwestii w takim typowym brytyjskim. Brytyjski akcent działa na nich jak płachta na byka.
młodzi mają ubaw jak o coś pytałem związanego z kinem i powiedziałem Cinema zamiast Movie , albo że pisze za bardzo trzymajac sie zasad budowy zdań. Ogólnie to zawsze jest polewka z moim kresowym akcentem w angielskim.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
A mówią, że głos lektora filmowego?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
[Linked Image from i1.kwejk.pl]

:-))

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Originally Posted by haczyk
A mówią, że głos lektora filmowego?
hehe na żywo chyba tak nie brzmi

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Originally Posted by Master.com back
[Linked Image from i1.kwejk.pl]

:-))

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Poczatki związku u Bicza

[Linked Image from img22.dmty.pl]

:-))

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by betowiec

To lubię.
tylko jedna para.......kupiłby 10par, nawet różnych rozmiarów

Akurat swój rozmiar trafiłeś czy na handel idzie?
mój

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Sensei
W zime wskazane chociaż w spodniach piżamowych spać.

U mnie standard koszulka bokserki

w zime spodnie

a co ma pora roku do tego w zimie masz 10 stopni w pokoju
chyba w lodówce laugh

chodziłem do znajomych, u których było 11scie.....to w kurtce siedziałem



Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
Originally Posted by quincy
polisz-inglisz
polglisz

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
Originally Posted by Master.com back
Poczatki związku u Bicza

[Linked Image from img22.dmty.pl]

:-))


laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
fabijański jaki fryc


pora mój garnek tak opierdolić, tylko tera ni ma gdzie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jeśli Ryanair zwraca koszt biletów za odwołany lot to można się od linii domgać jeszcze rekompensaty wpłaconych zaliczek takich jak np. za hotel? Korzystaliście kiedyś z tych firm typu skyhelp?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by quincy
Jeśli Ryanair zwraca koszt biletów za odwołany lot to można się od linii domgać jeszcze rekompensaty wpłaconych zaliczek takich jak np. za hotel? Korzystaliście kiedyś z tych firm typu skyhelp?

Trzeba wrzucić w potrzebujesz pomocy - pomożemy!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
Originally Posted by quincy
Jeśli Ryanair zwraca koszt biletów za odwołany lot to można się od linii domgać jeszcze rekompensaty wpłaconych zaliczek takich jak np. za hotel? Korzystaliście kiedyś z tych firm typu skyhelp?


jak to było w uprowadzonej.....gudLOK

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by quincy
Jeśli Ryanair zwraca koszt biletów za odwołany lot to można się od linii domgać jeszcze rekompensaty wpłaconych zaliczek takich jak np. za hotel? Korzystaliście kiedyś z tych firm typu skyhelp?

Trzeba wrzucić w potrzebujesz pomocy - pomożemy!

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=6476339&page=18

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by quincy
Jeśli Ryanair zwraca koszt biletów za odwołany lot to można się od linii domgać jeszcze rekompensaty wpłaconych zaliczek takich jak np. za hotel? Korzystaliście kiedyś z tych firm typu skyhelp?

Trzeba wrzucić w potrzebujesz pomocy - pomożemy!

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=6476339&page=18

O!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by quincy
Jeśli Ryanair zwraca koszt biletów za odwołany lot to można się od linii domgać jeszcze rekompensaty wpłaconych zaliczek takich jak np. za hotel? Korzystaliście kiedyś z tych firm typu skyhelp?

Miałem na przestrzeni kilku lat odwołane/przełożone dwa loty długodystansowe. Raz awaria samolotu, a raz strajk.
Po chyba 2 latach zgłoszone do takiej firmy, oba na raz. Po roku zwrócone koszt biletu minus prowizja 10%, i na tej zasadzie opłacone, nie zaliczkowane hotele.
Raz wypisane pełnomocnictwo, resztę załatwiają oni.
Byłem mocno zaskoczony jak dostałem od nich info, że wywalczyli i w ciągu 30 dni zwrot na konto.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,567
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by quincy
Jeśli Ryanair zwraca koszt biletów za odwołany lot to można się od linii domgać jeszcze rekompensaty wpłaconych zaliczek takich jak np. za hotel? Korzystaliście kiedyś z tych firm typu skyhelp?

Miałem na przestrzeni kilku lat odwołane/przełożone dwa loty długodystansowe. Raz awaria samolotu, a raz strajk.
Po chyba 2 latach zgłoszone do takiej firmy, oba na raz. Po roku zwrócone koszt biletu minus prowizja 10%, i na tej zasadzie opłacone, nie zaliczkowane hotele.
Raz wypisane pełnomocnictwo, resztę załatwiają oni.
Byłem mocno zaskoczony jak dostałem od nich info, że wywalczyli i w ciągu 30 dni zwrot na konto.

wykupujesz teraz ubezpieczenie na zakupiony bilet? (średnio ok 10% kosztów)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Za sam lot rajan zwraca wszystko, 100% stawki. Łącznie z wykupionymi usługami dodatkowymi takimi jak mijsca, walizki, etc.

Także tutaj luz. Ale mam też zaliczkę za chałupę i tutaj T&C są bezlitosne. Jedyne co mi się udało ugrać to zmiana terminu i zaliczka wtedy nie przepadnie.

Ale ile to cholerstwo jeszcze będzie z kosą latać...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by quincy
Jeśli Ryanair zwraca koszt biletów za odwołany lot to można się od linii domgać jeszcze rekompensaty wpłaconych zaliczek takich jak np. za hotel? Korzystaliście kiedyś z tych firm typu skyhelp?

Miałem na przestrzeni kilku lat odwołane/przełożone dwa loty długodystansowe. Raz awaria samolotu, a raz strajk.
Po chyba 2 latach zgłoszone do takiej firmy, oba na raz. Po roku zwrócone koszt biletu minus prowizja 10%, i na tej zasadzie opłacone, nie zaliczkowane hotele.
Raz wypisane pełnomocnictwo, resztę załatwiają oni.
Byłem mocno zaskoczony jak dostałem od nich info, że wywalczyli i w ciągu 30 dni zwrot na konto.

wykupujesz teraz ubezpieczenie na zakupiony bilet? (średnio ok 10% kosztów)

Jak latasz w ileś tam osób to Qatar ostatnio zaproponował mi to w cenie. Ostatnio jak lecieliśmy to dostałem uczestnictwo w jakimś programie, po jakiejś liczbie lotów, ubezpieczenie, za jakieś groszki szybką odprawę i korzystanie z saloników przed lotem. Nie lubię arabusów ale trzeba im oddać, że line konkret, tylko teraz pewnie wszystko w łeb

Strona 10 z 86 1 2 8 9 10 11 12 85 86

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec), 2,429 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,173
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1