Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 86 1 2 38 39 40 41 42 85 86
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Originally Posted by Lukasz111
Burbonowi niewiele brakowało do autobahna tongue szczęśliwie skończyło się "tylko" na zamknięciu działalności kulinarnej na forumie tongue



Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
Wszystkim sie spusci wpierdol w odpowiednim czasie..Teoś pomoże!

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Biszop wspomniał o pewnej zasadzie w innym qc.
Dosyć ciekawa zasada. Zapraszam do lektury.



https://poradnikpracownika.pl/-zasada-pareto-na-czym-polega-i-czy-ma-zastosowanie-w-pracy

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Witam Akhu,
upłynął jakiś czas, i przyszedł ten moment, że wróciłeś.
piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by akagi
Witam Akhu,
upłynął jakiś czas, i przyszedł ten moment, że wróciłeś.
piwo
Cześć Akagi piwo

powrót był pewny, a że wczoraj to jednak zasługa Vincenta, nie mogłem sobie przejść obojętnie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie wiem czy był pewny, ale fakt faktem, że każdy na to liczył, bo nam Ciebie brakowało.

Dobrze jest jak jest,
teraz z Tobą jak jest.

Tak trzymaj.





Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by akagi
Nie wiem czy był pewny, ale fakt faktem, że każdy na to liczył, bo nam Ciebie brakowało.

Dobrze jest jak jest,
teraz z Tobą jak jest.

Tak trzymaj.
dobrze

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Carlos Tevez udzielił wywiadu argentyńskiej America TV, w którym podzielił się swoją opinią na temat sytuacji, w jakiej znalazło się wielu ludzi w związku z pandemią koronawirusa.

Ponieważ sporo emocji wywołują ostatnimi tygodniami cięcia pensji profesjonalnych piłkarzy, Tevez postanowił zabrać głos w tej sprawie. "Piłkarze mogą spokojnie przeżyć bez wypłaty kilka miesięcy, może nawet lat. Z pewnością nie jesteśmy tak zdesperowani, jak wielu tych, którzy chcąc nakarmić swoją rodzinę, wychodzą z domu do pracy o szóstej rano i wracając późnym wieczorem."

"Nie jesteśmy dobrym przykładem pod tym względem. W innych kwestiach być może tak. Ale musimy pomagać. Łatwo mówić mi o tym wszystkim z domu, mając świadomość, że mam co dać jeść własnym dzieciom. Ale jest wielu zdesperowanych ludzi, którzy nie są w stanie wyjść z domu. To jest dopiero niepokojące".

"W pomoc powinny zaangażować się też kluby. Zamiast zwoływać piłkarzy na poranny trening, powinny wymagać od nich, żeby pomogli ludziom. Na przykład, pójdźmy do jadalni w La Boca. Ja sam wybrałbym sie tam z przyjemnością. Wiem, że moja rodzina jest bezpieczna".

"Dopiero w ten sposób daje się dobry przykład. Oczywiście, można nagrywać video, tak jak ja teraz w swoim salonie, ale najlepszy przykład dalibyśmy, gdybyśmy poszli pomagać ludziom".

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2

Sytuacja ekonomiczna wielu klubów w Bundeslidze i 2. lidze jest bardziej dramatyczna niż wcześniej znana.


13 z 36 profesjonalnych klubów w tym sezonie stoi w obliczu bankructwa

https://www.kicker.de/773385/artikel/13_der_36_profiklubs_droht_insolvenz_noch_in_dieser_saison

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Kolejna atrakcja nadchodzi w najbliższy weekend w obszarze eSoccer : druga runda Bundesligi Home Challenge . Pole uczestników z 1. i 2. Bundesligi ponownie wzrosło, dzięki czemu 30 drużyn zmierzy się teraz w sobotę i niedzielę. Tym razem nawet gildia sędziów zmierzy się z wyzwaniem na FIFA20.

Drużyny składają się z co najmniej jednego zawodowego piłkarza z danego klubu. Drugi pochodzi głównie z obszaru ESoccer.

Każde spotkanie podzielone jest na dwie osobne gry. Wyniki są następnie dodawane do wyniku końcowego. Gra rozgrywana jest na PS4 w trybie 85, dzięki czemu wszystkie drużyny są jednakowo silne.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Sobota 4 kwietnia
Hannover 96 - Darmstadt 98 (15:30)
Marcel Deutscher - Yannick de Groot
Julian Korb - Felix Platte
Hertha BSC - SC Freiburg (16:20)
Elias Nerlich - Mark Flekken
Maximilian Mittelstädt - Nico Schlotterbeck 1.FC
Cologne - SpVgg 5: 5. )
Tim "The Strxnger" Katnawatos - Fabia "fifabio" Sabbagh
Rafael Czichos - Timothy Tillman
Borussia Dortmund - Holstein Kiel (18.00)
Erné Embelo - Cihat Kormaz
Achraf Hakimi - Dominik Schmidt
TSG Hoffenheim - 1.FSV Mainz 05 (18.50)
Marcel Schwarz - Julian Greis
Munas Dabbur - Florian Müller
SC Paderborn - SV Wehen Wiesbaden (19.40)
Lucas Fiedler - Simon "Bremo" Döring
Rifet Kapic - Sascha "M_Ocki" Mochenhaupt
RB Leipzig - Werder Bremen ( 20.30 )
Moritz Mäde - Erhan "Dr. Erhano" Kayman
Nordi Mukiele - Davie Selke
Borussia Mönchengladbach - Sędzia (21.20)
Yannik " Jeffry 95 "Reiners - Daniel Schlager
Jonas Hofmann - Denis Aytekin

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by burbon
Wszystkim sie spusci wpierdol w odpowiednim czasie..Teoś pomoże!


[Linked Image from iv.pl]

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dzień dobry toast

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dziękuję wszystkim za wczorajsze życzenia i dobre słowo

Dobrze Akhu, że jesteś.

To teraz Jaga wraca na urodziny Akagiego
Bitek, Bicza a Tronku Pacyfa

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
#zostanwdomu

[Linked Image from iv.pl]
[Linked Image from iv.pl]
[Linked Image from iv.pl]

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Już kiedyś było, ale jak to Biczu pisze "zacna" kolekcja

Akhu będzie propsował

Taka rekompensata za czas za firaną

[Linked Image from iv.pl]

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Oczywiście daną figurę wykonujemy w domu, wcześniej sprawdzając czy jest ktoś kto zadzwoni pod 112

#zostanwdomu

[Linked Image from iv.pl]

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Kartka z kalendarza

4.04.2012

Liga Mistrzów

Inter Mediolan - Schalke 04 Gelsenkirchen



[Linked Image from iv.pl]
[iv.pl]

[Linked Image from iv.pl]



Dejan Stankovic aplauz

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Akhu hura

Strona 40 z 86 1 2 38 39 40 41 42 85 86

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei), 1,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1